Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

W Izraelu zaszczepieni staną się niezaszczepionymi. Tracą przepustki.

Jeśli ktoś raz uwierzy kłamcy, będzie okłamywany stale.

Izraelski (chazarski) minister Zdrowia Nitzan Horowitz powiedział dzisiaj, że:

 

osobom, które nie otrzymają zastrzyków przypominających COVID-19, w końcu odmówi się Zielonej Przepustki, która umożliwia wejście do różnych miejsc.

 

Należy to rozumieć tak, że w pełni zaszczepieni czyli dwoma dawkami Izraelczycy, którzy odmówią szczepienia przypominającego COVID-19, natychmiast staną się osobami niezaszczepionymi, a ich prototyp Zielonego Paszportu Znaku Bestii zostanie unieważniony.

 

Never Ending Story …

 

 

„ZIELONA PRZEŁĘCZ ŚWIADCZY O TYM, ŻE DANA OSOBA JEST W PEWIEN SPOSÓB BEZPIECZNA” – DODAŁ. „WIĘC W MOMENCIE, GDY WIEMY, ŻE SZCZEPIONKA TRACI SKUTECZNOŚĆ PO PEWNYM CZASIE, NIE MA UZASADNIENIA, ABY DAĆ ZIELONE PRZEPUSTKI KOMUŚ, KTO NIE OTRZYMAŁ KOLEJNEJ DAWKI”

 

Powiedział minister.

 

Obecnie w Izraelu na trzecią dawkę kwalifikują się tylko osoby w wieku 30 lat i starsze. Wcześniej we wtorek Ministerstwo Zdrowia zatwierdziło podanie trzeciego zastrzyku każdemu w wieku 30 lat i starszym, którzy otrzymali drugą dawkę co najmniej pięć miesięcy temu. Wcześniej był dostępny tylko dla osób w wieku 40 lat i starszych. Posunięcie to zostało zarekomendowane przez szereg eksperckich komisji doradczych. Jak dotąd 1 575 898 Izraelczyków otrzymało trzecią dawkę.

„Lekarze, którzy o tym decydują, którzy doradzają nam, komitetowi ds. szczepionek, stosują metodę stopniowych etapów, aby uczynić ją w 100% bezpieczną” – powiedział Horowitz w publicznym radiu Kan Bet. „Zakładam, że w bardzo krótkim czasie będzie dostępna dla wszystkich”.

Decyzja o obniżeniu wieku przyjmowania dawki przypominającej została oparta na danych zgromadzonych od osób starszych, które wykazały, że trzecia dawka jest zarówno bezpieczna, jak i skuteczna, w nadziei, że obniży wzrost wskaźników infekcji. 

https://www.haaretz.com/israel-news/israel-may-deny-green-passports-to-people-who-have-not-received-covid-booster-1.10147312

 

 

Jeśli nie dostaną soli fizjologicznej, to oznacza, że oni teges nawet swoich.

Może się powtórzę, ale podczas 2 wojny światowej Chazarowie z USA sponsorowali Hitlera, aby teges swoich…

Wygrywa silniejszy.

 

Dawki przypominające będą stałym elementem kultury plandemicznej.

Ludzie, którzy uwierzyli kłamcom będą teraz musieli coś zrobić ze swoim dysonansem.

 

 

 

Updated: 31 sierpnia 2021 — 16:00

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme