Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Brazylia wprowadza od 1 września paszport szczepień.

 

Bałwochwalstwo jest karane.

Brazylijskie miasta ustanowiły kryteria minimalizacji skutków Covid-19.

Paszport szczepionkowy ma na celu zachęcenie do immunizacji części populacji.

 

W Rio de Janeiro, dekrety opublikowane w zeszłym tygodniu ustanawiają obowiązkowe szczepienia przeciwko Covid-19 w celu uzyskania dostępu do różnych placówek i usług. Od 1 września dowodem będą miejsca wspólnego użytku, w tym siłownie, stadiony i hale sportowe, kina, teatry, muzea, galerie i wystawy sztuki, a także zjazdy i konferencje.

WEDŁUG URZĘDU MIASTA, SZCZEPIENIA BĘDĄ RÓWNIEŻ OBOWIĄZKOWE W PRZYPADKU OPERACJI PLANOWYCH W SIECIACH PUBLICZNYCH I PRYWATNYCH, WŁĄCZENIE I UTRZYMANIE W PROGRAMIE KARTY RODZINNEJ CARIOCA.

 

Tak jak mówiłem chyba w jednym z filmów socjale kowidowe jest między innymi po to, aby  w pewnym momencie tymi 500plus itp zagrać.

 

Sprawdziłem co to jest Karta Rodzinna Carioca.

Jest to program wsparcia finansowego dla prawie miliona osób znajdujących się w trudnej sytuacji w czasie plandemi.

Literkę ‘l” dodałem oczywiście.

We współpracy z bankiem Santander pomoc finansowa jest przekazywana bezpośrednio z gminy na indywidualne konta bankowe. W proces nie są zaangażowane żadne organizacje pozarządowe.

 

W roku 2017 reklamował ten bank sodomita Kevin Spacy.

Bank Zachodni WBK na którego bazie powstał Santander kreował swój wizerunek m.in. za pomocą kampanii reklamowych, w których pojawiały się międzynarodowe gwiazdy. Wystąpili w nich John Cleese, współzałożyciel i członek grupy Monty Python, komik Danny DeVito, selekcjoner reprezentacji Polski w piłce nożnej Leo Beenhakker oraz francuski aktor Gérard Depardieu, aktor filmowy Antonio Banderas, a także Chuck Norris oraz były brazylijski piłkarz Pele. W kwietniu 2013 roku do kampanii dołączyła Izabela Kuna, która razem z Chuckiem Norrisem reklamowała najnowszy produkt BZ WBK – „Konto Godne Polecenia”

 

Banksterka drukuje i daje pieniądze zadłużając jeszcze bardziej naród uzależniając od kasty rządzących, gdyż w komunizmie, który budują jezuici chazarscy są równi i równiejsi.

 

W sierpniu 2014 Mateusz Morawiecki – ówczesny prezes zarządu banku – zapowiedział rebranding nazwy banku na „Santander”

wikipedia.

 

Ręka rękę myje. Tzw NWO jest już od dawna.

 

W totalitarnych systemach takich jak  faszyzm, komunizm, ale chyba przede wszystkim nazizm jedną z rzeczy, które pozwoliły zwyrodnialcom komunistycznym i nazistom przejąć władzę, było to, że w miarę jak ograniczenia stawały się coraz silniejsze, obywatele dostosowywali się do „nowej normalności”, tak że z czasem odchylenia  stawały  się „równe kursowi”. To właśnie robią obywatele świata z Paszportem COVID i obowiązkowymi szczepieniami – dostosowują się.

Co innego jeśli jakaś starsza osoba nie ma dostępu do internetu i jest oszukiwana przez telewizor, ale nie ma żadnego wytłumaczenia dla biegłych w necie w budowaniu nowego totalitaryzmu.

 

Pamiętacie to foto, na którym wszyscy oddawali salut rzymski Hitlerowi poza jednym człowiekiem?

 

 

Dochodzimy do podobnej sytuacji.

Bo chcę podróżować, bo chcę mieć pracę, ale zniewolenie i totalitaryzm przesunie granice…

Ludzie sami sobie gotują ten los. Niestety ale większość nie jest zbyt inteligentna.

Dlaczego nie ma w rodzinach świętego oburzenia? Dlaczego nie mówi się “co ty robisz człowieku, nie pamiętasz jak Hitler doszedł do władzy?”

 

W Polsce jeszcze nie jest tak źle. Być może dlatego coś nam szykują. Może stan wyjątkowy w całej Polsce. Już pojawiają się głosy prostytutek w garniturach “a dlaczego stan wyjątkowy tylko w dwóch województwach? Dlaczego nie zrobiono tego w momencie rozpoczęcia pandemi”

Badają społeczeństwo.

 

Część antysytsemowców zasuwa ile się da, żeby walczyć o resztę wolności, kiedy inni wchodzą do obozów zagłady.

 

Ludzie nie mają miłości do prawdy, są konformistami, leniami umysłowymi i szkoła nie ma żadnego ale absolutnie żadnego znaczenia.

Inteligencja nie jest przypisana do wykształcenia.

 

Na koniec. Kto trzyma w garści wszystkie pieniądze świata (MFW)?

Organizcja religijno-polityczna  Chazarów. To jest biblijna bestia, która ujeżdża nierządnicę nakłaniająca do szczepień – KRK.

 

Apokalipsa dokładnie pokazuje kto jest po jakiej stronie.

 

Updated: 1 września 2021 — 07:06

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme