Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Rząd PO chce przepuścić przez granice dziesiątki tysięcy imigrantów i już teraz rozsyła do gmin i miast listy ze wskazaniem obiektów.

Wszystko łączy się w całość. Być może lipiec, sierpień nie rozpocznie wojny, być może była to fałszywa flaga. Ale prawdziwym planem jest zalanie nas uchodźcami z Afryki, którzy obecnie przebywają w Niemczech.

Umieszczam kilka materiałów dowodowych.

 

Screen polityka z mego regionu Dominika Tarczyńskiego:

 

 

Powiatowi inspektorzy zwracają się do gmin, marszałków, wojewodów  o wskazanie gdzie można umieścić nachodźców. Termin  jest pilny –  do 12 lipca 2024.

 

Teraz wiadomo w jakim celu Tusk był ostatnio w Niemczech.

 

 

Ostrzegałem przed PO na wiosnę 2023, ale co bardziej nierozumni wdali się w grę PO-PIS.

 

 

W poniższym filmie prowadzący twierdzą, że nowelizacja ustawy o obronie ojczyzny zakłada wyprowadzenie wojska na ulicę bez wprowadzenia stanu wojennego. Celem tej nowelizacji ma być  stłumienie masowych protestów kiedy oceany nachodźców zaleją niczym tsunami Polskę czyniąc nasz kraj niebezpiecznym.

 

@maliniak385 podejście numer 2 #strange #scary #doctor ♬ FNAF 6 Nowhere left to run Ending theme Extended – Canine (Dog Handler)DionWilson


No cóż tzw. Matka Boska nie chroni tego kraju, ale raczej go pogrążą. Bardzo ciekawe spostrzeżenie padło w filmie: dwa razy w Polsce wojsko zostało wyciągnięte na ulice przeciw obywatelom: w roku 1926 i podczas stanu wojennego. Szkoda, że autor nie powiedział, że w obu przypadkach uczynili to Chazarowie.

Piłsudski witany przez swój kaganat.

 

Pogrzeb Piłsudskiego na którym rozpaczali chłopaki z kaganatu:

 

Wracając do filmu rozmówca uważa, że po raz trzeci wojsko wystąpi przeciw Polakom.  Czyżby dlatego ABW na początku roku chciało zastraszyć zrzeszających się żołnierzy polskich, którzy widzieli patologie w MONie?

 

Opierając się na powyższych informacjach wydaje się, że z dnia na dzień, nagle, tak jak umierają ludzie po dźgankach nagle dostaniemy Sudańczyków, Syryjczyków i Polska stanie się jedną wielką Szwecją, w której jest strach wychodzić na ulice.

Poza tym to Polacy będą musieli dźwignąć ekonomicznie ciężar przyjęcia przesiedleńców z Afryki i Azji.

 

Trzeba także od razu uwypuklić pewien fakt. Mianowicie to kościół katolicki bierze w tym udział za cichym przyzwoleniem protestantów. Pamiętam w roku ok. 2016 mój pierwszy spór z pastorem z Bielska, który obecnie jest gwiazdą internetową letnich chrześcijan. Zdecydowanie popierał przyjęcie nachdźców twierdząc jeszcze, że będziemy ich ewangelizować. Jakie są skutki ewangelizacji w Szwecji, Niemczech, Francji doskonale widzimy. No ale co się dziwić protestantyzmowi, który jest na wskroś chazarski.

 

Czekają nas ciężkie czasy. Ci, którzy nie są przy Bogu powinni już teraz zacząć chodzić na siłownie. Polskie ulice nie będą już wyglądały tak jak teraz…..

 

System bestii celowo sprowadza imigrantów ażeby wyeliminować chrześcijaństwo nawet w tym letnim wydaniu.

 

Zaktualizowane: 10 lipca 2024 - 18:05

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish