Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Pastor Oregon Megachurch ustąpił z powodu licznych zarzutów o niewłaściwe zachowanie seksualne.

fot screen YT.

 

Raptem kilka dni temu napisałem o innym pastorze aresztowanym o pornografię dziecięcą.

Tym razem pastor megakościoła w Oregonie, który jest transmitowany w ponad 500 stacjach radiowych i telewizyjnych, i ma ponad 150 000 obserwujących w mediach społecznościowych, ustąpił ze służby w związku z licznymi zarzutami o niewłaściwe zachowanie seksualne i nadużycia.

Według raportu The Roys Report , dwóch starszych z megakościoła pastora również zrezygnowało, twierdząc, że kościół odmówił odpowiedniego dyscyplinowania pastora i podjął działania dopiero po tym, jak zarzuty stały się publiczne.

Młody przywódca, 33-letni Ben Courson, z  Applegate Christian Fellowship w pobliżu Medford w stanie Oregon, jest oskarżony przez trzy byłe członkinie Kościoła o nadużywanie swojego autorytetu i nawiązywanie z nimi stosunków seksualnych.

 

Xavier Brasseur, pastor The Story Ashland w Ashland w stanie Oregon, powiedział, że jego kościół pomaga trzem kobietom uzyskać profesjonalne doradztwo. Według porucznika Mike’a Budreau z Departamentu Policji w Medford, czwarta kobieta złożyła w zeszłym tygodniu raport policyjny, oskarżając Coursona o napaść seksualną i potwierdziła, że ​​sprawa jest przedmiotem dochodzenia.

Dwóch starszych z Applegate również złożyło rezygnację, twierdząc, że megakościół odmówił zdyscyplinowania Coursona i podjął działania dopiero po tym, jak zarzuty zostały upublicznione. Jeden ze starszych twierdził, że Courson przyznał się do „nieodpowiedniej aktywności seksualnej z wieloma kobietami” podczas spotkania ze starszym zboru.

 

Oregon Megachurch Pastor Steps Down Amid Allegations of Sexual Misconduct

 

Witamy w Laodycei, kościele taniej łaski, bo Prawo Boże nie obowiązuje.

Ślepi przewodnicy ślepych.

Nie umieściłbym tych obu newsów gdyby nie fakt, że dwaj pastorzy się przyznali do winy.

Ale tak wiele mówi się o pedofili i tajnych związkach w kościele Rzymu. Tymczasem pastorzy nie są święci.

Dlatego Jezus powiedział:

 

 Nadchodzi jednak godzina, owszem już jest, kiedy to prawdziwi czciciele będą oddawać cześć Ojcu w Duchu i prawdzie*, a takich to czcicieli chce mieć Ojciec.” Jana

 

Jezus nie założył żadnego kościoła, żadnej religii dlatego, że bramy piekielne by go przemogły.

Jak to William Cooper mawiał “chrześcijaństwa nie ma, są małe grupki domowe oddane Bogu”.

 

Protestantyzm jest pod wpływem syjonizmu, czego jednym z dowodów jest postawa …pastora Chojeckiego względem tego państwa ..

 

 

Bóg wiedział jak będzie i dlatego nakazał wyjść z Babilonu.

 

“Upadł, upadł Babilon – stolica. I stała się siedliskiem demonów i kryjówką wszelkiego ducha nieczystego, i kryjówką wszelkiego ptaka nieczystego i budzącego wstręt, (3) bo winem zapalczywości swojego nierządu napoiła wszystkie narody, i królowie ziemi dopuścili się z nią nierządu, a kupcy ziemi doszli do bogactwa przez ogrom jej przepychu. (4) I usłyszałem inny głos z nieba mówiący: Ludu mój, wyjdźcie z niej, byście nie mieli udziału w jej grzechach i żadnej z jej plag nie ponieśli”

 

Babilon to kościół Rzymu z jego córami. Nierządnica z córkami.

 

 

 

Zaktualizowane: 31 sierpnia 2021 - 15:29

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish