Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

QAnon to serial brazylijski. Twierdzą, że Trump powróci w marcu.

QAnon to niebezpieczna choroba psychiczna i wcale nie mam tutaj zamiaru kogoś obrazić. Kiedy w marcu ub. roku nagrałem film o QAnon, pojawiło się kilkaset komentarzy hejtujących i tylko może z dwa merytoryczne.

 

Jak podaje The Sun:

 

Zwolennicy Qanona są przekonani, że Donald Trump w przyszłym tygodniu wróci do Białego Domu po „wojskowym śledztwie” w sprawie prezydenta Joe Bidena. To bezpodstawne twierdzenie jest tylko najnowszym stwierdzeniem rozpowszechnianym przez tłum QAnon, który w ciągu ostatnich kilku lat rozpowszechniał teorie spiskowe wśród milionów ludzi na całym świecie.

4 marca stał się ostatnią datą, kiedy burza spiskowa QAnon kręci się wokół, ponieważ zwolennicy uważają, że Trump w jakiś sposób zostanie ponownie wybrany na prezydenta. QAnon to szeroko zakrojone przekonanie, które obejmuje wszelkiego rodzaju dziwaczne roszczenia, ale jego głównym najemcą jest to, że Trump toczy tajną wojnę z kliką satanistycznych pedofilów zjadających dzieci.

Najnowsze dziwaczne połączenie kropek sprawia, że ​​Trump zostanie „zainaugurowany” 4 marca i zostanie mianowany 19 prezydentem Stanów Zjednoczonych – przywracając związek do formy, którą miał w 1871 roku. Pomimo wszystkich ich przewidywań nie spełniających się a Biden zostaje zaprzysiężony na prezydenta,

wielu wierzących w Q nadal upiera się, że Trump wciąż pociąga za sznurki za kulisami. Ściśle powiązani z kłamstwami dotyczącymi kradzieży wyborów, forsowanych przez Trumpa i jego najbardziej zagorzałych sojuszników, teoretycy spiskowi twierdzą, że w Stanach Zjednoczonych nastąpi zamach stanu w Birmie

https://www.the-sun.com/news/2419926/qanon-march-4-donald-trump-joe-biden/

 

 

Jak to się dzieje, że fani QAnon traktują ten ruch jak religie?

Wszak wierzą w odwrócenie tego wszystkiego i zamknięcie pedofilów i całego Deep State, kiedy tak naprawdę QAnon ośmiesza teorie konspiracyjne.

Fani wszechwładnego Q traktują ruch jak religie, dlatego, że nie mogą się pogodzić z tym, że TYLKO  JEZUS  jest wybawicielem z tego ziemskiego zła. Duchy zwodnicze przekierowują więc ich nadzieje na coś złudnego. Nie ma w tym żadnej logiki i dowodem na to są kolejne porażki i tak będzie z odzyskaniem władzy przez Trumpa w marcu 2021.

 

Kolejna porażka i kolejne daty.

Ci wszyscy oporni na Słowo Boże ludzie, ufający takim autorytetom jak Hanna Kazahari w internecie polskojęzycznym oraz zwolennicy New Age koncentrujący się wokół NTV (z całym szacunkiem do osoby A. Zagórskiego) czy Odmładzanie Na Surowo, Pola Lechickiego, wejdą w biblijny Wielki Ucisk bez nadziei na uratowanie.

 

Oni już wybrali, ale Ty możesz dokonać prawidłowego wyboru. Nie będzie żadnych rządów Suwerena. Będzie wielka klęska antysystemu new age.

 

 

 

Updated: 1 marca 2021 — 11:22

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: