Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Dyskryminująca wierzących biblijnie ustawa o “równości” gejów i lesbijek w USA dla Mahdiego i światowej religii?

Izba przyjęła ustawę o równości, która zmieni ustawę o prawach obywatelskich z 1964 r. Oficjalnie ustawa dyskryminująca wierzących biblijnie , Aby chronić ludzi przed dyskryminacją ze względu na orientację seksualną i tożsamość płciową w zatrudnieniu, mieszkaniach i innych usługach, a także w dostępie do miejsc publicznych, takich jak restauracje.

Wynik końcowego głosowania to 224-206. Trzej Republikanie dołączyli do Demokratów w głosowaniu za projektem.

 

Zwolennicy społeczności LGTBQ argumentują, że ustawodawstwo pomoże chronić ludzi w stanach, w których dyskryminacja ludzi jest legalna, a prawo jest już dawno spóźnione.

Izba po raz pierwszy uchwaliła ustawę o równości w 2019 r., Ale teraz jej uchwalenie znajduje się pod kontrolą Demokratów, a prezydent Joe Biden w Białym Domu i przywódca większości w Senacie Chuck Schumer ogłosił w czwartek, że ma zamiar przedstawić tę ustawę na głos.

 

 

W liście wysłanym w piątek do przewodniczącej Izby Reprezentantów Nancy Pelosi i przywódcy mniejszości Kevina McCarthy’ego CJV argumentował, że zgodnie z Ustawą o równości, osoba jest uważana za „bigoteryjną”, jeśli wyznaje tradycyjną żydowską doktrynę.

Tekst odnosi się do „stereotypu płci, zgodnie z którym małżeństwo powinno być zawierane tylko między parami heteroseksualnymi” jako dyskryminującego przekonania. Zgodnie z literą: Ustawa o równości wyraźnie stwierdza, że ​​Księga Rodzaju i wszystkie żydowskie prawa odnoszące się do małżeństwa jako uświęconego związku między mężczyzną i kobietą są niczym innym jak zaangażowaniem w dyskryminujące stereotypy.

 

Pragnę zwrócić uwagę na fakt, iż po szabacie, i zakazie jedzenia wieprza, heteroseksualizm staje się również żydowski.

To są właśnie Kananejczycy i Edomici, są oni Judejczykami, którzy nimi nie są tak jak to Pan Jezus powiedział w 3 rozdziale Apokalipsy.

Czy nie jest dziwne, że strony new age jak: NTV, Hanna Kazahari, Odmładzanie Na Surowo nie negują tej faszystowskiej organizacji seksualnej jaką jest LGBT Q?

Nad tą sodomską ustawą w USA nie ubolewa również papież Bergolio. Cicho sza. Papież mówi o zmianach klimatu o uchodźcach, ale o postępującym politycznym homoseksualizmie milczy.

 

Ustawa o równości to pierwszy przypadek w historii, w którym ustawodawstwo odmówiło ochrony przewidzianej w Ustawie o przywróceniu wolności religijnej z 1993 r.

 

 

To oznacza, że równość dla LGBT będzie nierównością dla Christian, ludzi posłusznych Słowu Bożemu.

Cieszmy się, że w Polsce rządzi PIS, gdyż w USA już niebawem będzie zakaz używania słów mężczyzna, kobieta, a dzieci będą mogły zmienić płeć i mieć za partnerów pedofili….

O tym chyba chodzi. Warto także pamiętać o wymaganym minimum wiekowym do współżycia w Islamie:

 

Society For Protecting The Rights of The Child – irańskie stowarzyszenie chroniące prawa dzieci – ujawnia, że w 2009 roku 43.459 dziewczynek wyszło za mąż, a jeszcze trzy lata wcześniej, takich małżeństw było 33.383. Z danych organizacji wynika, że w 2010 roku 716 dziewcząt w wieku poniżej 10 lat zawarło związek małżeński, podczas gdy w 2009 roku odnotowano 449 takich przypadków.

(źródło:http://kobieta.wp.pl/kat,65524,title,Dziewczynki-ponizej-10-roku-zycia-zmuszane-sa-do-malzenstwa,wid,15366809,wiadomosc.html?ticaid=114217)

 

 

“Homoseksualizm w Islamie jest potępiany i niedopuszczalny, ale… w dokumencie: „Dancing Boys of Afganistan” (2010) możemy zobaczyć, że gwałcenie młodych chłopaków w Afganistanie nie jest uznawane przez tamtejszych muzułmanów ani za akt homoseksualizmu, ani pedofilii. W filmie tym przedstawiona jest tradycja, według której bogaci miejscowi mężczyźni kupują seksualne usługi chłopców (m.in. 11 letnich), często przebieranych specjalnie na tą okazję w damskie ubrania.”

 

Islam, cz.3 – Pedofilia

 

Bardzo możliwe, że LGBT toruje drogę dawno oczekiwanemu mesjaszowi islamskiemu zwanego Mahdim……

 

 

Updated: 26 lutego 2021 — 13:51

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: