Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Po szczepieniach na koronawirusa w klasztorze doszło do zakażeń i zgonów.

Czytajcie portale prawdy, bo prawda wyzwala z sideł kłamstwa.

Prawda daje życie a kłamstwo śmierć.

 

Pamiętacie jak zaczęto szczepić ludność Wielkiej Brytanii?

Pojawił się wtedy na tej wyspie w tym samym czasie “nowy” zmutowany koronawirus….. Jakimś cudem…

Napisałem albo mówiłem wtedy, że szczepionki będą rozsiewać prawdziwego wirusa. Taka była moja hipoteza. Teraz bach, mamy jeden z pierwszych dowodów.

 

W Stanie Kentucky w USA w klasztorze św. Walburga siostry zakonne uległy presji ludzkich autorytetów i niestety słono za to zapłaciły. Tuż po zaszczepieniu, zaledwie kilka dni po pierwszej dawce wybuchła w klasztorze epidemia.

 

Wyniki pokazały, że aż 28 z 35 sióstr zakonnych zakaziło się koronawirusem, a dwie z nich zmarły. Jak przekazała Kordenbrock obie były w podeszłym wieku (miały po 90 lat – red.) i miały choroby współistniejące, wobec czego zakażenie koronawirusem okazało się śmiertelne.

 

Istotnym  jest fakt, że wcześniej siostry zakonne z tego klasztoru postanowiły odciąć się od świata i całkowicie zamknąć swój kościół, co spowodowało, że przez całą plandemię w klasztorze   nie odnotowano ani jednego przypadku zakażenia co jest dowodem na to, że nie mogły zarazić się wcześniej.

 

Byliśmy bardzo zszokowani, ponieważ byliśmy ekstremalnie zamknięci. Nigdzie nie chodziliśmy i nie przyjmowaliśmy gości – mówi przeorysza Nancy Kordenbrock.”

źródło nczas.com

 

Przykład z klasztoru św. Walburga, jest swego rodzaju testem, eksperymentem zarówno na sens odizolowania się podczas tej plandemi jak i na skuteczność zabezpieczenia przed wirusem poprzez zaszczepienie się szczepionką korporacji medycznych za namową aktorów i polityków.

 

Jak przeczytaliście przed chwilą ok 80% osób zostało zakażonych.

To, że nie każdy umiera po szczepionce i nie każdy ma powikłania i nopy nie oznacza, że osoby bez objawów są zdrowe. Proces chemiczny w organizmie się rozpoczął. Kobiety, które zmarły były w podeszłym wieku i chorowały na inne choroby. Po prostu miały najmniejszą odporność.

Antygeny dopiero zaczynają swoją pracę w kierunku chorób autoimmunologicznych i efekt będzie widoczny u niektórych za pół roku a u innych za rok.

 

Już nie będę się powtarzał o tym, że powinniście zacząć dbać o siebie, interesować się zdrowiem. Zagubieni w kwestiach duchowych, oddaleni od Jezusa zwolennicy słowiaństwa i new age, ale za to znający się na zdrowiu są odwrotnością tej części chrześcijan (grupa dość nieokreślona), która fruwa w chmurach nie dbając o sferę fizyczną.

 

Dochodzi do takiego paradoksu, gdzie niezaszczepieni, antykowidianie będą się obawiać kontaktów z tymi niby zabezpieczonymi przez szczepienia, którzy są tak naprawdę rozsiewcami wirusa. Szczerze pisząc, ja będę od takich ludzi stronił in nie tylko z uwagi na swoje bezpieczeństwo, ale z uwagi na odpowiedzialność za tych, z którymi przebywam na co dzień.

Mało tego, jeśli będę organizował zjazdy, to będę zaznaczał,  że osoby zaszczepione nie będą mogły w takich spotkaniach uczestniczyć.

 

Bóg dał nam ziemię abyśmy na niej panowali w sposób mądry. Niestety ludzkość oddała ziemię wrogowi Boga przez co dzieje się tyle zła. Bóg dał nam wolność. Nawet do tego stopnia, że możemy grzeszyć i zaufać wrogom Prawa Bożego.

Siostry zakonne nie były prowadzone Duchem Świętym, gdyż w kościele go nie ma. Siostry wejdą pokornie w ekumenizm a część nawet słuchając fałszywego proroka Bergolio przyjmie znak bestii.

 

 

_____________

Jestem christiańskim, biblijnym publicystą, blogerem, vlogerem i miłośnikiem Prawa Bożego.

Od ok 10 lat kieruje się Prawem Bożym i w oparciu o to Prawo relacjonuje rzeczywistość. Żyjemy w czasach tuz przed nadejściem Jezusa. Ale najpierw będzie miał miejsce Wielki Ucisk biblijny, którego już ludzkość doświadcza plandemią, będącą czasem łaski: czasem na nawrócenie się, czyli porzucenie grzechów i odejściem od tego zepsutego świata.
________________
Mój profil na Facebooku: https://www.facebook.com/detektywprawdy 

 

_______________________
Jeśli chcesz mnie wesprzeć w tym co robię, podaję dane do przelewu:
Odbiorca: Piotr
W tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”
PKO. nr konta: 03102026290000910204005278
Dziękuję serdecznie

_________________________

 

 

Updated: 1 marca 2021 — 12:01

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: