Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Planeta X w księdze objawienia 2017

Proszę z dystansem traktujcie ten notabene poniekąd ciekawy filmik, aczkolwiek bazujący na astrologii, która  działa…..

Wszak to nie szatan stworzył odstępy między gwiazdami i wpływ np księżyca na ziemię. Pamiętajmy także o tym, że do Betlejem przybyli trzej mędrcy uważani za magów.

Natomiast wg mojej oceny Scottie, przedstawia intrygujący fakt. Mianowicie google sky ponoć zakrywa miejsce, gdzie może być planaeta X.

 

Zaktualizowane: 4 stycznia 2017 - 13:17

23 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Krzysztof żołnierz

  Ciekawe,swoją drogą i ja mam pewną teorię,psalm mówi życie człowieka trwa lat 70 a jeżeli sił ostanie lat 80.Państwo Izrael powtało w 1948r.,biorąc pod uwagę że powstanie,ja wolę mówiić narodziny,państwa Izrael były w 1948 dodać do tego lat 70 i mamy rok 2018,dlaczego dodać,może należy połączyć to z tekstem nie przeminie to pokolenie aż się to stanie,ze Słowa Bożego.Obraz jaki kreśli się jest następujący 2017 pochwycenie,2018 do 2021 okres wyłonienia się antychrysta,dojście do władzy,od 2021 do 2028 siedem lat ucisku,teraz popatrzcie 1948 powstanie Izraela dodać że gdy sił ostanie człowiek dożywa 80 jak mówi psalm i robi się 2028rok.Te trzy lata to okres rozruchu dla antychrysta,trzeba troszkę czasu by ogłupić ludzi,i próbować zwieść nawet i wybranych.ALe to tylko moja teoria,i jak zwykle mogę być w błędzie 🙂 Jak ktoś potrzebuje jakiś wyjaśnień chętnie odpowiem,o ile będę umiał 🙂

  1. wow, faktycznie ma to sens Krzysiu

  2. A nie 120 lat? W księdze Genesis?

   1. Marcin dolnośląskie

    w Genesis 120 lat
    w 2 Kroniki 24 rozdz. 15 wers czytamy
    Potem zstarzał się Jojada, a będąc pełen dni umarł, sto i trzydzieści lat miał, gdy umarł.

    1. hmmm, to w końcu 120 czy 130 lat? bo się gubię… :/
     A chciałoby się tyle dożyć 🙂

   2. Chodzi o Psalm 90 – „Miarą naszych lat jest lat siedemdziesiąt lub, gdy jesteśmy mocni, osiemdziesiąt”.

    „A nie 120 lat? W księdze Genesis?”
    -To było przed potopem. Możliwe że przed potopem na ziemi panowały inne warunki życia, które umożliwiały człowiekowi normalne dożycie 120 lat – mówi o tym Kent Hovind w swoich wykładach, a dokładniej w dvd nr 2 „Ogród Eden” 🙂

    1. Ludzie przed potopem żyli setki lat, natomiast po potopie maks 130.

     1. Tak, tak masz rację, ale warunki mogły się zmieniać stopniowo stąd coraz krótsze lata życia ludzi…bo gdyby nagle się zmieniły to mógłby nawet Noe nie ocaleć po wyjściu z arki.?

  3. Ja jednak myślę, że o wiele dłużej się pomęczymy. 😉

  4. Okoliczności powtórnego przyjścia Chrystusa:

   21 W sprawie przyjścia Pana naszego Jezusa Chrystusa i naszego zgromadzenia się wokół Niego, prosimy was, bracia, 2 abyście się nie dali zbyt łatwo zachwiać w waszym rozumieniu ani zastraszyć bądź przez ducha1, bądź przez mowę1, bądź przez list, rzekomo od nas pochodzący, jakoby już nastawał dzień Pański. 3 Niech was w żaden sposób nikt nie zwodzi, bo [dzień ten nie nadejdzie], dopóki nie przyjdzie najpierw odstępstwo2 i nie objawi się człowiek grzechu, syn zatracenia2, 4 który się sprzeciwia i wynosi ponad wszystko, co nazywa się Bogiem lub tym, co odbiera cześć3, tak że zasiądzie w świątyni Boga3 dowodząc, że sam jest Bogiem.

   Najpierw musi przyjść antychryst zanim przyjdzie Pan nasz. W kilku miejscach jest o tym mowa.

 2. astrologia nie ma sensu ze względu choćby na to, że tzw. gwiazdozbiory nie istnieją. To tylko nasza płaska interpretacja przestrzennego położenia gwiazd. No chyba, że ktoś upiera się przy koncepcji, że gwiazdy to nic innego jak projekcja gwiazd na tzw. szkle nieba. Księżyc księżycem a słońce słońcem tutaj po pierwsze mamy odległość a po drugie masę, pole grawitacyjne itd. i to ma prawo działać bo operuje w granicach praw fizyki, które ustalił sam Bóg.
  Astrologia działa na innym poziomie – na planie hipotetycznych kosmicznych energii, które mają wpływ na rozwój i ewolucję (duchową) człowieka. Te wibracyjne fale wysyłane są z centrum galaktyki do naszego układu słonecznego i bóg-słońce (tak, tak dokładnie jak napisałem) wysyła te promienie w kierunku ziemi stymulując rozwój człowieka. Dodatkowo bierze się pod uwagę ustawienie planet, które mają wzmacniać owe energie.
  To zwykłe NewAge.

  1. a po drugie Nibiru to zwykły mit…

   1. Przypomniało mi się, z ks. Ijoba BG: Słowa Wiekuistego – „Potrafisz związać więzy plejad, czy rozerwać okowy Oriona? Zdołasz wyprowadzić gwiazdy zodiaku w swojej porze i poprowadzić Niedźwiedzicę wraz z jej młodymi? Czy znasz porządek niebios, albo czy ustanawiasz jego panowanie na ziemi?” 38, 31-33.
    Słowa Hioba – „Jemu, który przesuwa góry, przewracając je w swoim gniewie; który ze swego miejsca wstrząsa ziemią, tak, że drżą jej filary; który rozkazuje słońcu, by nie świeciło, a gwiazdy kładzie pod pieczęć; który sam, Jeden, rozpościera niebiosa i kroczy po wzdętych falach morza; który stworzył Wielką Niedźwiedzicę, Oriona, plejady oraz tajniki południa” 9, 5-9
    Co do planety X to szczerze niewiele o niej wiem. Zastanawiający jest ten zamazany punkcik.

 3. Bracia i Siostry

  Zawsze kiedy widzę,że kolejni ludzie, zaczynają kreować kolejne daty, ponownego przyjścia naszego Pana Jezusa Chrystusa stoi mi przed oczami werset:

  36 Lecz o dniu owym i godzinie nikt nie wie, nawet aniołowie niebiescy, tylko sam Ojciec. 37 A jak było za dni Noego, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego. 38 Albowiem jak w czasie przed potopem jedli i pili, żenili się i za mąż wydawali aż do dnia, kiedy Noe wszedł do arki, 39 i nie spostrzegli się, aż przyszedł potop i pochłonął wszystkich, tak również będzie z przyjściem Syna Człowieczego. 40 Wtedy dwóch będzie w polu: jeden będzie wzięty, drugi zostawiony. 41 Dwie będą mleć na żarnach: jedna będzie wzięta, druga zostawiona.
  42 Czuwajcie więc, bo nie wiecie, w którym dniu Pan wasz przyjdzie. 43 A to rozumiejcie: Gdyby gospodarz wiedział, o której porze nocy złodziej ma przyjść, na pewno by czuwał i nie pozwoliłby włamać się do swego domu. 44 Dlatego i wy bądźcie gotowi, bo w chwili, której się nie domyślacie, Syn Człowieczy przyjdzie. Ew.Mt.24,36-44

  Drodzy Bracia i Siostry,trwajcie mocno na fundamencie Bożym każdego dnia,będąc gotowymi,jakby Pan miał przyjść jutro.
  Niech Was Bóg błogosławi i wzmocni!

 4. Krzysztof żołnierz

  Mario bardzo się cieszę,i szanuję że przytoczyłeś ten ważny cytat z Pisma świętego,ale nie gniewaj się czy bendę w błędzie jeżeli powiem że mowa tam jest,że o owym dniu i godzinie nikt nie wie,ale nie ma nic że o danym roku nikt nie wie,zobacz taką ciekawostkę,gdyby rok też nie był istotny,to można by było napisać powiedzieć że o owym czasie nikt nie wie,po co wyszczególniać dni, godziny prawda,to jest wskazówka dla nas,uważam także że powstanie narodziny państwa Izrael to ważna wskazówka,łączona z tym że życie człowieka trwa lat 70 a gdy sił ostanie lat osiemdziesiąt wychodzi coś takiego dwie daty 2018 przy 70latach,2028 przy 80 latach okres pomiędzy tymi datami to okres ucisku plus czas dla antychrysta na rozwinięcie żagli,dlaczego na rozwinięcie,trzeba brać pod uwagę że choć w królestwie Bożym nie ma czegoś takiego jak czas mierzony tak jak my mierzymy to,lucyfer który przekonał 1/3 aniołów nie zrobił tego w sekunde,tak i antychryst będzie potrzebował chwili żeby przekonać do siebie ludzi,oraz próbować zwieść nawet i wybranych,na to potrzeba czasu,dlatego okres od 2018-2028 to trzy lata które będzie potrzebował antychryst na rozruch 😉 i 7dmioletni czas ucisku,a skoro 2018 to pojawienie się antychrysta,to 2017 to czas pochwycenia,mało tego prawdopodobnym miesiąc to albo wrzesień albo pażdziernik,bo właśnie w którymś z tych miesiąców urodził się Jezus Chrystus,nie jestem prorokiem,oceniajcie sami lubię konstruktywną rozmowę,ale nie obrażam się nawet jeżeli ktoś mi napisze że jestem w błędzie pozdrawiam.

  1. Nie jest to nowa idea, mój brat w wierze nawet książkę z taką hipotezą napisał.

 5. Krzysztof żołnierz

  swoją drogą z tą długością życia,100,czy 120,czy 130 lat,tyle to może będzie żył człowiek w którym jest bojaźń Boża,wszak psalmy mówią,że Bojaźń Pańska oznaką długowiecznośći,oraz szerg innych psalmów,które otym mówią wraz z nasilonym działaniem demonów,przy koncówce czasu ludzkośc będzie żyła dużo krócej,jest to wpływ działania demonów wywołujących w ludziach grzeszne pożądliwośi,wątpie był człowiek cudzołożny,ciągle grzeszący żył długo i szczęśliwie,przeważnie zaraz dopada człowieka choroba w postaci raka ,białaczki lub inne rzeczy,wiem wielu z was mi powie ale np:pan Soros czy papieże niektórzy dużo dłużej żyją,to fakt ale przypomnijcie sobie że niektórzy korzystają z życia za osłonę zła tak mówi Pismo.Standardowo jak patrzę na grzeszne życie w wielu krajach,homoseksualizm,zoofila cudzołóstwa aborcje,eutanazje i wiele innych rzeczy to średnia właśnie jest 70lub 80 lat nie sugerujcie się statystykami są zawyżane 🙂

 6. Krzysztof żołnierz

  https://www.gotquestions.org/Polski/nie-przeminie-to-pokolenie.html czy może być to pokolenie tych ludzi od 1948 powstanie narodziny państwa Izrael,jeśli tak to pokolenie przeminie 2028,a mowa jest nie przeminie to pokolenie aż się to stanie,jeżeli określiłem dobrze pokolenie to spodziewam się tego co napisałem powyżej,i raduję się z tego ☺

 7. przeczytajcie wniebowstąpienie izajasza i to co mówi o antychryscie. To jeśli chodzi o zwiedzenie świętych. Oszczerczy będzie mógł nawet manipulować słońcem. Ale nie będzie potrafił wzbudzić z martwych bo nie może dać życia tak jak prawdziwy Pan Jezus.

 8. Krzysztof żołnierz

  I ostatni bardzo ważny punkt,uważam że pochwycenie jest możliwe,w tym roku gdyż kończy się ostatni etap planów loży masońskiej zniszczenie kościoła etap ten rozpoczął się w 1917 roku ostatni 3 etap loży masońskiej.
  https://gloria.tv/article/V3WfqhmynCRg3NgPN4TNW993R

 9. Krzysztof żołnierz

  Zresztą nie przypadkiem w tym roku wypada 300setna rocznica powstania masonerii,jak i 300tna rocznica koronacji.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish