Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Francuzi zadowoleni z Sylwestra zanotowano tylko 650 podpalonych samochodów i zatrzymano 454 osoby

Francuskie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych ogłosiło, że przywitanie nowego roku we Francji odbyło się bez większych incydentów. Zanotowano tylko 650 podpalonych samochodów i zatrzymano 454 osoby.”

źródło: https://ndie.pl/francuzi-zadowoleni-podpalono-650-samochodow/

 

Oto twarz uchodźców jak to powiedzieli zwierzchnicy kościoła Rzymu. Twarz uchodźcy to twarz Chrystusa:

 

http://detektywprawdy.pl/2016/07/19/rozpoznajcie-twarz-chrystusa-w-uchodzcach/

 

I mają rację wszak Chrystus znaczy mesjasz, czyli jest to twarz, ale fałszywego mesjasza.

Takie tam tylko 650 podpalonych samochodów……

 

 

Zaktualizowane: 4 stycznia 2017 - 12:48

13 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Jak się dostaje od takich np. Niemców coś za darmo ( a ma się bezbożną kulturę personalistyczną babilońską, mówiącą iż jak ktoś ci bezinteresownie pomaga jest frajerem ), to takie są skutki.

 2. Na marginesie. Drastyk. Czy osobnik plci obojga o ktorego rodzice dbali ( a nie tylko udawali, ze to robia ), jak jest wobec nich nie wdzieczny jest czlowiekiem czy menda?

  1. oj zapomnialem link. indie.pl czy cos takiego

 3. Brakuje w slowniku czlowieka kulturalnego slow dostatecznie obelzywych, by okreslic jednostke, ktora mimo, iz zdrowa jak ryba nie chce pracowac. Na marginesie. W naszym kraju byznesmeny ( nie mylic z przedsiebiorcami ) nie chca korzystac z talentow i umiejetnosci danej osoby, z pozytkiem dla obu stron, a chca ja maksymalnie wykorzystac, „przepuscic jak tkanine przez wyzymaczke”. Zaraz, zaraz. Czy aby bycie personalista nie ma znamion zaburzenia osobowosci typu socjopatia, psychopatia itd. ?

 4. Podpalone samochody…a że ktoś inny nie będzie mógł dojechać do pracy, po leki, po zakupy to co tam… :/

 5. Kodeks pracy przesadnie egzekwowany przez panstwo konczy sie bankructwem gospodarki, a traktowany nazbyt liberalnie doprowadza do wyniszczenia ludu pracujacego. Trzeba znalezc zloty srodek. U tych Francuzow pracownik, a wlasciwie zwiazki zawodowe ( grabarze gospodarki wespol z lewicowymi politykierami ) maja sie bardzo dobrze. Jada jeszcze na zgromadzonych zasobach z dobrych czasow. Polacy tez tak pragna zyc. Tylko w naszym przypadku oznaczaloby to blyskawiczny koniec istnienia panstwowosci polskiej i pograzenie sie kraju w totalnym rozgardiaszu.

  1. Piotr Ikonowicz moze i ma dobre intencje, ale skutki jego rzadow bylyby raczej fatalne, czy wrecz katastrofalne. Ludzie nie moga unikac dobrej i wydajnej pracy, dlatego iz wladza za nia karze, odbierajac przemoca jej owoce.

   1. Polonia np. angielska powiada, iz tam sie zyje dobrze. Dlaczego? UK to zupelnie inna mentalnosc od PL ( chociaz troche zwichrowana przez lewice ). Tam sie ceni bycie solidnym oraz tworczym pracownikiem, a nie kombinatorskim, migajacym sie od roboty cwaniakiem jak u nas. Taka MALA roznica.

   2. Ikonowicz Żyd komunista rodzina z Gesllerową. Wszystko na temat.

 6. Nasi ludzie maja wybujale apetyty konsumpcyjne tzn. chca miec zaraz, teraz, natychmiast przy nie wielkim wlasnym wysilku. Jest to skutek zabojczego aperitifu katolickiego personalizmu z opacznie rozumiana popkultura amerykanska tzn. uzycia za wszelka cene, bez kosztow wlasnych czy osobistych wyrzeczen. Przez co swoim zachowaniem przypominaja duze dzieci…

 7. Piotr, czyli kamień, nie skała

  😀 tytuł artykuły brzmi jak tekst z filmu z udziałem Lesliego Nielsena 😉
  Żyjemy w bardzo dziwnych czasach…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish