Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

W Finlandii i Szkocji będzie dochód podstawowy, a w Grecji płaci się bonami towarowymi.

Świat dąży do biblijnego obrotu bezgotówkowego i do uzależnienia się od państwa. Wprowadzany jest komunizm tylnymi drzwiami z elementami faszyzmu, w którym to isitoną role pełnią korporacje.

W Grecji zamiast pensji jest bon. Coraz więcej pracowników w Grecji otrzymuje część wypłaty w bonach. Szacuje się, że dotyczy to ponad 200 tysięcy zatrudnionych. Specjaliści ostrzegają, że tendencja ta będzie rosnąć.

http://biznes.onet.pl/wiadomosci/ue/pensja-w-bonach-towarowych/y92f59

Jak słusznie zauważa dziennikarz onet.pl na całym świecie bony, które można zrealizować w supermarketach, są dodatkiem do pensji. Tymczasem w Grecji pojawiły się jako część wypłaty, która pokrywa nawet 20–25 proc. wynagrodzenia.

Na razie jest to 20-25% ale za jak długo będzie to 100% lub przydział na konkretne sklepy. Powiedzmy 40% na supermarkety, 20% na media (energię, wodę itp) reszta na inne konkretne wydatki w konkretnych firmach korporacjach.

Świat JEST PIJANY, TAK JAK PIJANI BYLI KATOLICY I PROTESTANCI W NIEMCZECH KIEDY DOSZEDŁ DO WŁADZY HITLER, którego oba nurty pseudchrześcijaństwa wspierały nie potrafiąc rozpoznawać ….. owoców Ducha.

 

 

 

Updated: 4 stycznia 2017 — 12:38

10 komentarzy

Add a Comment
 1. Socjalizm ( jak każdy szatański wymysł ) jest zawsze poroniony i popaprany. Eurokomuna tym bardziej. PRL w porównaniu z nią był ultra ortodoksyjnym kapitalizmem ( nie było, aż takiego rozdawnictwa ).

  1. Troche historii. Do poczatku lat 90 ustawowo sciagano za uchylanie sie od pracy tzw. pasozytnictwo spoleczne ( nieroby na Zulawy, do osuszania itd. ). Starsi uczestnicy zboru to potwierdza. Moze to nieco faszystowski pomysl, ale byl jakims tam, marnym bo marnym, ale straszakiem ( wielka ujma na honorze/strasznym wstydem dla rzeczonych, owo skierowanie do roboty ).

 2. Praca jest dla czlowieka ( robotnego ) nie tylko zrodlem zarobkowania, ale i satysfakcji ( jesli ja lubi ). Jak powiedzial Konfucjusz Jesli wykonujesz prace, ktora lubisz to jakbys cale zycie nie musial pracowac.

 3. Duzo ludzi myli wydajna prace z wydzieraniem sobie zyl. To pierwsze odbywa sie w spoleczenstwa indywidualistycznych tzn. gdzie kazdy zdrowy na umysle ma swiadomosc odpowiedzialnosci za siebie i wspolnote dookolna, a to drugie w personalistycznych ( takim jak nasze… ), gdzie kazdy jest faktycznie potencjalnym wrogiem naszej osoby, wlacznie z rodzina. U tych pierwszych jest dobrobyt, a u tych drugich nedza. Wszystko to wyplywa ze sposobu wyznawania wiary w Boga przez dany ogol ( wartosci nadrzedne duchowe-nie materialne ) oraz zasad powazanych przez dana zbiorowosc.

  1. Indywidualistami sa np. Jankesy ( o okreslonym poziomie pracowitosci i moralnosci rzecz jasna ). Mowiac dalej. Czlowiek poprzez dobra prace, nie tylko bezposrednio zapewnia sobie i swojemu rodowi byt, ale tez posrednio sluzy spoleczenstwu. Natomiast lenie i brakoroby sa dla niego tylko balastem, ktory wylacznie uprzykrza i utrudnia zycie.

   1. Krowa ktora duzo ryczy malo mleka daje. Bardzo celne przyslowie ludowe.

 4. Dziwny pomysł…po co te bony??? ach tak, po to by uzależnić ludzi od konsumpcji… :/

 5. nie dajcie się zwodzić nwo i obrotowi bezgotówkowemu jako znamieniu bestii. nie o to tu chodzi

   1. islam i prawo szariatu. tych od nwo kiedy przyjdzie odpowiedni moment a powinno być to wkrótce szatan opuści

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: