Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Nie wszyscy politycy propagują kowidianizm.

To jest nasz argument:

 

https://www.businessinsider.com/youtube-has-blocked-sen-johnson-for-spreading-covid-misinformation-2021-6?IR=T

 

 

Senator Ron Johnson został zawieszony w YouTube na tydzień po tym, jak jego konto przesłało film, na którym rozpowszechnia dezinformacje medyczne, co stanowi naruszenie szczegółowych zasad Google w tej sprawie.

Konflikt jest ostatnim epizodem trwającego sporu, który Republikanin z Wisconsin toczy z witryną do udostępniania wideo, oskarżając firmę o cenzurę, gdy egzekwuje ona warunki korzystania z usług.

„Big Tech i media głównego nurtu uważają, że są mądrzejsi od lekarzy, którzy poświęcili swoje życie nauce i wykorzystują swoje umiejętności do ratowania życia” – powiedział Johnson w oświadczeniu dla Insidera. „Zdecydowali, że dozwolony jest tylko jeden medyczny punkt widzenia i jest to punkt widzenia podyktowany przez agencje rządowe”.”

Cenzura dotyka także tych z górnej półki w świecie.

 

Nie wiem kim jest ten senator, jakie są jego motywacje ale ten news pokazuje, że jest łamana retoryka przekazu jednostronnego. Monopol upada. Lekarze nie opłacani organizują konferencje, politycy głoszą o kłamstwie.

System będzie coś musiał zrobić. Być może na jesień zdecyduje się na wojnę, a być może wyłączą usługi internetowe niezaszczepionym…

 

Tak czy owak Chwała Bogu, gdyż On nad wszystkim czuwa.

 

 

Updated: 14 czerwca 2021 — 10:13

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: