Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Radny Łukasz Wantuch “Tramwaje i autobusy tylko dla zaszczepionych”.

Komunizm i socjalizm powinny być zakazanymi systemami ale przy obecnych realiach jest to niemożliwe. To utopia.

Niemożliwe z uwagi na brak poznania i uświęcenia ogółu ludzi. Coraz częściej słyszę jak osoby po 60ce, 70ce przeklinają innych, złorzeczą. Nawet wczoraj słyszałem jak jeden strszy człowiek do drugiego mówił jeśli dobrze pamiętam “konwersację” “a sp…j”.

To pokazuje, że nawet starsze pokolenie upadło. Nie ma wzorców. Musi być źle, gdyż ludzie kochają zło i nie chcą przyjść do Boga.

24 grudnia fajnie jest otrzymywać prezenty, ale to nie jest święto Jezusa.

 

” Na polskich ulicach widać coraz więcej billboardów, w telewizji pojawiły się reklamy zachęcające do szczepień. Nic to nie da. Żeby zrozumieć dlaczego, wystarczy porozmawiać z antyszczepionkowcami. Nie jest możliwa racjonalna dyskusja na argumenty z tymi osobami. Problem polega na tym, że za tydzień zacznie się mocne luzowanie gospodarki. Połowa Polaków będzie nadal chorowała i przekazywała koronawirusa, co oznacza, że przyjdzie czwarta fala a po niej piąta. Oznacza to konieczność ponownego zamykania gospodarki, szkół, restauracji, teatrów. Na mniejszą skalę, ale nadal będzie to konieczne. Pandemia przejdzie w stan chroniczny i będzie nam towarzyszyć przez parę lat. Aby temu zapobiec potrzebne są restrykcje. Bez tego nie osiągniemy potrzebnej odporności populacyjnej – podkreśla radny Wantuch.”

https://www.motofakty.pl/artykul/krakow-tramwaje-i-autobusy-tylko-dla-zaszczepionych-pomysl-radnego-w-ogniu-krytyki.html

 

Radny lubi być kontrowersyjny. Niedawno, dwa dni temu, czyli dwa tygodnie po tym pomyśle wykluczającym niezaszczepionych, został oskarżony o podżeganie do zniszczenia mienia. Chodzi o akcję zasłaniania krwawego antyaborcyjnego billboardu z sierpnia zeszłego roku. Radny Wantuch skontaktował się z właścicielem nośnika i namówił go, aby zasłonić tylko sam obraz zakrwawionego płodu.

https://gazetakrakowska.pl/krakow-radny-lukasz-wantuch-z-zarzutami-chodzi-o-antyaborcyjny-billboard-sprawa-trafi-do-sadu/ar/c1-15657328

 

Radny Wantuch kandydował z listy socjalistycznego prezydenta Krakowa Majchrowskiego.

 

Trwa wielka wojna informacyjna i szkoda, że część z tych ludzi, którzy teraz cieszą się słońcem, plażą, górami, jeziorami jedynie kibicuje i nie robi absolutnie nic, aby powstrzymać to szaleństwo.

Co może przeciętny człowiek niebędący ani blogerem, ani jutuberem, ani politykiem?

Może udostępniać na swoim profilu Facebooka uświadamiające materiały, może wysyłać mailem znajomym. Na przykład tak mocny i wiarygodny film jakim jest ta konferencja lekarzy.

 

Proczerwony radny powiedział, że nie możliwa jest dyskusja z przeciwnikami szczepień. No więc wysyłajmy im materiały naukowe, od lekarzy.

Wielu będzie żałować na jesień. Wakacje się kiedyś skończą.

 

 

Zaktualizowane: 14 czerwca 2021 - 10:04

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish