Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Reporter ujawniający kulisy spotkania Clintona z prokurator generalną popełnił “samobójstwo”.

W telewizji widzimy ludzi dystyngowanych, w garniturach, mężów stanu. Niestety w większości są to osoby, które biblia opisuje jako niesprawiedliwi, zabójcy, wszetecznicy itd.

 

 

Dziennikarz, który ujawnił historię kontrowersyjnego spotkania  w 2016 roku między byłym prezydentem Billem Clintonem a ówczesną prokurator generalną Lorettą Lynch, został znaleziony martwy w sobotę rano.

 

Czy przypomina nam to coś?

 

 

Christopher Sign, rodowity mieszkaniec Dallas, który grał w piłkę nożną na Uniwersytecie Alabama i został reporterem nagrodzonym Emmy, zdobył ogólnokrajowe nagłówki, gdy ujawnił spotkanie Lyncha i Clintona 27 czerwca 2016 r. na lotnisku Phoenix Sky Harbor Airport na czas, kiedy FBI prowadziło śledztwo w sprawie użycia przez byłą sekretarz stanu Hillary Clinton nieautoryzowanego serwera poczty e-mail oraz wybory prezydenckie, w których była kandydatką Demokratów. Spotkanie odbyło się kilka dni przed tym, jak ówczesny dyrektor FBI James Comey ogłosił, że biuro nie będzie rekomendować zarzutów Hillary Clinton, żonie Billa Clintona, za jej e-maile.

Przez lata wielu byłych współpracowników i przyjaciół Billa i Hillary Clinton stało się członkami ekskluzywnego, ale szybko rozwijającego się klubu towarzyskiego, który nazywają Clinton Body Count. Clinton Body Count to lista prawie 100 osób, które zginęły w bardzo dziwnych okolicznościach, z których wiele to osoby przygotowujące się do zeznań przeciwko Clintonom. Christopher Sign żył w ciągłym strachu przed odwetem ze strony Clintonów, a teraz jego najgorszy koszmar się spełnił….

https://www.washingtonexaminer.com/news/reporter-who-broke-story-on-clinton-lynch-tarmac-meeting-found-dead

 

Clintonowie to orędownicy komunizmu nie kryjący się ze swoja wiarą.

 

Córka:

 

Clintonowie mają mega protekcję w postaci samych Rotschlidów.

 

 

 

Sign powiedział  Fox News na początku 2020 roku, że jego rodzina otrzymała liczne groźby śmierci, odkąd ujawnił historię o spotkaniu przed wyborami w 2016 roku. „Moja rodzina otrzymała poważne groźby śmierci wkrótce po ujawnieniu tej historii” – powiedział wtedy Sign. „Zhakowane karty kredytowe. Wiecie, moje dzieci, mamy słowa kodowe. Mamy tajne słowa kodowe, dzięki którym wiedzą, co robić”….

 

Walka o prawdę ma swój koszt.

Nam się łatwo coś czyta, łatwo wzdycha, unosi emocjami ale są ludzie, którzy ryzykują życiem. O takich ludzi trzeba się modlić.

 

Z drugiej strony wszyscy, którzy wspierają socjalistów mają krew na rękach.

 

 

 

Updated: 14 czerwca 2021 — 09:29

1 Comment

Add a Comment
  1. Straszne czasy, ci ludzie nawet się nie ukrywają z wiarą w przegranego

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: