Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

„Eksperymentalna wojna biologiczna”: protestujący przeciwko szczepieniom w Melbourne potępiają szczepionkę przeciwko COVID

 

Protestujący przeciwko szczepieniom w Melbourne opisali szczepionkę koronawirusa jako „eksperymentalną wojnę biologiczną” podczas wiecu, w wyniku którego doszło do co najmniej 20 aresztowań. Policja Wiktorii ujawniła, że ​​15 osób otrzyma mandaty karne za złamanie przepisów zdrowotnych, a kolejne pięć zostało oskarżonych o opór przy aresztowaniu, utrudnianie policji i odmowę podania szczegółów.

Władze wezwały Australijczyków do ignorowania teorii spiskowych i dezinformacji rozpowszechnianych przez antyszczepionkowców, którzy zebrali się wczoraj w całym kraju, aby zaprotestować przeciwko ogólnokrajowej szczepionce COVID-19, która ma się rozpocząć w poniedziałek. Tysiące maszerowało we wszystkich większych miastach, a bardziej pokojowe protesty miały miejsce w Brisbane i Sydney.

 

 

Mój komentarz.

Świadomość antysystemowców jest bliska zeru. To jest wojna religijna między satanistami, a resztą ludzkości. Tę wojnę teoretycznie można wygrać ale poprzez nawrócenie się ludzi od ich grzechów i przyjście do Jezusa Chrystusa. Ale oni tego nie chcą. Oni chcą tylko wolności i tej wolności nie otrzymają.

Dlaczego napisałem, że teoretycznie można wygrać? Dlatego, że niestety większość tego nie zrobi. Może gór 5%.

 

“Gdyż bój toczymy nie z krwią i z ciałem, lecz z nadziemskimi władzami, ze zwierzchnościami, z władcami tego świata ciemności, ze złymi duchami w okręgach niebieskich.” Efezjan 

 

Modlitwą i zmianą samego siebie, pojednaniem z Bogiem wygramy tę wojnę, ale nie na ziemi, ale w świecie duchowym, który jest bardziej realny niż ten zakłamany ziemski.

 

_________________________

Jestem christiańskim, biblijnym publicystą, blogerem, vlogerem i miłośnikiem Prawa Bożego.

Od ok 10 lat kieruje się Prawem Bożym i w oparciu o to Prawo relacjonuje rzeczywistość. Żyjemy w czasach tuz przed nadejściem Jezusa. Ale najpierw będzie miał miejsce Wielki Ucisk biblijny, którego już ludzkość doświadcza plandemią, będącą czasem łaski: czasem na nawrócenie się, czyli porzucenie grzechów i odejściem od tego zepsutego świata.
________________
Mój profil na Facebooku: https://www.facebook.com/detektywprawdy 

 

_______________________
Jeśli chcesz mnie wesprzeć w tym co robię, podaję dane do przelewu:
Odbiorca: Piotr
W tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”
PKO. nr konta: 03102026290000910204005278
Dziękuję serdecznie

_________________________

 

 

Updated: 26 lutego 2021 — 12:28

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: