Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Nowi lider Al-Kaidy – Miecz Zemsty bardziej niebezpieczny niż Bin Laden.

Portal The Sun informuje nas:

 

Al-Kaida stanie się równie niebezpieczna, jak podczas ataków z 11 września, dwadzieścia lat temu, twierdzi ekspert. Kult terroru zyskał nowego, bezlitosnego przywódcę, zwanego „Mieczem Zemsty” – wzbudzając obawy przed nowymi atakami na Zachodzie.

 

Uważa się, że Saif al-Adel z Egiptu jest nowym szefem grupy terrorystycznej i rozpoczął rekrutację hord bojowników ISIS. Były generał wojskowy został nazwany „genialnym i bezwzględnym” strategiem i oczekuje się, że przejmie władzę od Aymana Zawahiriego.

 

 

Starszy brytyjski ekspert ds. Terroryzmu powiedział Daily Mirror: „W porównaniu z Zawahirim jest on prawdopodobnie znacznie skuteczniejszym przywódcą, przynajmniej tak lub nawet bardziej niż bin Laden”. Wynika to z plotek, że Zawahiri zmarł, co skłoniło agencje wywiadowcze do przygotowania się do „rebrandingu Al-Kaidy”.

 

 

Zawahiri przejął stery od Osamy bin Ladena po jego śmierci w 2011 roku, ale nie był widziany od lat. Pułkownik Richard Kemp, który monitorował ruchy Saifa dla rządu w 2000 roku, powiedział The Mirror: „Jest bardzo prawdopodobne, że będzie nowym przywódcą, ponieważ cieszy się ogromnym szacunkiem w Al-Kaidzie, ale co najważniejsze, szanowany jest  również wśród Państwa Islamskiego.

„Mógłby nie tylko zostać nowym szefem Al-Kaidy, ale mógłby także zachęcić członków ISIS do przyłączenia się do Al-Kaidy lub spowodować jakąś fuzję między nimi. „Istnieje współpraca między takimi grupami, ale Saif jest tak szanowany, że mógłby spowodować jeszcze lepszą współpracę, a nawet fuzję”

 

https://www.the-sun.com/news/2404228/al-qaeda-dangerous-osama-bin-laden/

 

Jeśli Bin Laden został wykreowany na okoliczność 11 września, to można się spodziewać, że Saif al-Adel będzie systemowi potrzebny do podobnej mistyfikacji jak wtedy.

 

Taka ciekawostka, jeden z islamskich krajów, na który spogląda cały świat, czyli Iran, ma szczepionkę na koronawirusa tzw swojej roboty, którą można wstrzykiwać lub… wdychać.

To pokazuje, że depopulacja jest globalna i ŻADNE PAŃSTWO  nie dba o interesy swoich obywateli, a wszelkie wojny są tylko zwykłą ustawką. Tak samo jak syjoniści z Izraela programują swoich obywateli wmawiając im że Polacy to antysemici A Palestyńczycy to barbarzyńcy, tak Irańczycy są nastawiani przeciw zachodowi. Zasada dziel i rządź sprawdza się w 100%.

Prawda jest taka, że zarówno szczepionki jak i znak bestii będzie na całym globie. Ludzie są oszukiwani.

To jest teatr jezuitów, Edomitów, Chazarów i Watykanu. Notabene, jezuici podobnie jak inne łacińskie zakony obecne na Bliskim Wschodzie, przyczynili się do upowszechnienia się zachodniego teatru w tym regionie.

 

 

Updated: 26 lutego 2021 — 12:12

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: