Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Nauczyciele odwołują umówione szczepienia przeciw COVID. Nie podają powodów.

Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z tej wojny.

 

“Nauczyciele odwołują umówione szczepienia przeciw COVID-19 nie podając powodów. Prawdopodobnie z obawy przed odczynami poszczepiennymi. Ci, którzy już przyjęli preparat, uskarżają się bowiem na silne bóle głowy, gorączkę, wymioty, opuchliznę. Dla szpitali rezygnacje to kłopot. Muszą szybko umawiać kolejne osoby z list, aby nie marnować dawek szczepionki.

 W całej Polsce zarejestrowało się na nie łącznie 545 tys. nauczycieli. Część w międzyczasie rozmyśliła się prawdopodobnie w obawie przed złym samopoczuciem po szczepieniu. Pedagodzy, którzy mają za sobą iniekcję preparatu, uskarżają się bowiem na silne bóle głowy, wymioty, opuchnięte kończyny, wysoką gorączkę. Dzielą się wrażeniami między sobą w szkołach i w mediach społecznościowych.

 

To nie są teorie konspiracyjne. To są fakty. Piszą o tym nawet mainstremowe media:

 

https://dziennikzachodni.pl/nauczyciele-odwoluja-umowione-szczepienia-przeciw-covid-nie-podaja-powodow-szpitale-robia-wszystko-aby-nie-marnowac-fiolek/ar/c1-15460372?fbclid=IwAR07wfYVvMqk5Y-lgUQ3TWZSiu8HHupiz6BfoLsOuG7tEJiyhA1kjAdvSHo

 

 

Niebawem będą musieli wymyślić coś innego. Albo stan wyjątkowy albo zakazić nowym wirusem resztę społeczeństwa aby posłusznie wykonywać rozkazy światowych depopulatorów.

 

 

 

 

 

 

Updated: 25 lutego 2021 — 14:20

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: