Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Wypuścili już kowid-21.

 

 

Wszystko zgodnie z planem. W filmie na drugim kanale (ten aktualny  jest trzeci) mówiłem o fazach wprowadzania kowi-komunizmu:

 

 

 

Powiedziałem tam, że przy oporze w szczepieniach pojawi sie kolejny wirus i to się dokładnie dzieje.

w WERSJI TEKSTOWEJ TUTAJ:

Fazy wprowadzania KOWI-KOMUNIZMU DO ROKU 2021.

 

 

 

 

Jak podaje portal londynek.net:

 

W Wielkiej Brytanii wykryto nowy wariant koronawirusa, który rozprzestrzenia się szybciej niż ten znany do tej pory – poinformował wczoraj minister zdrowia Matt Hancock.

Hancock przekazał, że do tej pory wykryto ponad 6 tys. przypadków nowego wirusa na 60 różnych obszarach (głównie w południowej i południowo-wschodniej Anglii) – i to on napędza gwałtowne wzrosty w statystykach, które są widoczne na tych obszarach w ostatnich dniach.

Matt Hancock poinformował, że wirus rozprzestrzenia się szybciej niż znany dotychczas szczep i uważa się, że jest podobny do mutacji odkrytej w innych krajach w ostatnich miesiącach.

Nowa mutacja została po raz pierwszy zidentyfikowana w hrabstwie Kent w zeszłym tygodniu podczas rutynowych badań prowadzonych przez rządową agencję Public Health England, zaś członkowie rządu zostali poinformowani o tym w piątek.

https://londynek.net/wiadomosci/W+UK+wykryto+nowa+odmiane+koronawirusa+ktora+rozprzestrzenia+sie+szybciej+wiadomosci+news,/wiadomosci/article?jdnews_id=72912&fbclid=IwAR2cK0ZvexKHsRSWR_FlsXdufLdbPllVQovR49QZXZVj3e-NFE6axcJ44iE

 

 

Wszystko zgodnie z planem. Zauważyli opór społeczny i zaatakowali.

Już kilka miesięcy temu spotkałem się z hipotezą mówiącą, że to te szczepionki na koronawirusa  będą rozsiewać nowego wirusa

 

Dlatego pogrubiłem to zdanie powyżej, aby wskazać na czas pojawienie się tego wirusa; w zeszłym tygodniu.

 

Dojdzie do kuriozalnej sytuacji. Jeśli dotychczas “maseczkowcy”/Kowidianie bali się antykowidian, to obecnie antykowidanie będą się bali szczepieńców…

 

Dziel i rządź. Nie udało się skutecznie zastraszyć dotychczasowa propagandą, to muszą zrobić to w inny sposób, aby utopić to, co zostało ludziom. Celem jest klasa średnia i ich firmy tak aby wszyscy byli zależni od ich systemu. Systemu bestii, który w pewnym momencie wprowadzi biblijne bezprawie   m.in dzięki LGBT.

 

A kiedy rozpoczęto szczepienie Brytyjczyków?

W zeszłym tygodniu…

 

 

 

https://www.rmf24.pl/raporty/raport-koronawirus-z-chin/europa/news-w-wielkiej-brytanii-zaczynaja-sie-szczepienia-przeciwko-koro,nId,4902784

 

O nowym wirusie także pisałem tutaj:

 

Plany przeciwników Boga w okładce The Economist 2021.

 

 

 

 

Mówiłem na swoich filmach żebyście naprawiali swój układ odpornościowy… Ile osób mnie posłuchało a ile wysłuchało tego nie wiem.

 

Wszystko idzie zgodnie z proroctwami:

 

“Powstanie bowiem naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu. Będzie głód i zaraza, a miejscami trzęsienia ziemi. (8) Lecz to wszystko jest dopiero początkiem boleści. ” Mt 24

 

Trzęsienia ziemi są wzmożone. Wulkan Etna się uruchomił.

Teraz wypuszczają prawdopodobnie prawdziwą zarazę lub ponownie bawią się statystykami i osoby zakażone nowym wirusem są osobami z odczynami poszczepiennymi.

Jak jest pewnie niebawem się dowiemy, ale jeszcze raz upominam Was: reperujcie system immunologiczny.

 

 

 

_______________________

 

Jeśli chcesz mnie wesprzeć w tym co robię, podaję dane do przelewu:

Odbiorca: Piotr

W tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

PKO. nr konta: 03102026290000910204005278

Dziękuję serdecznie 🙂

 

 

 

 

 

Updated: 15 grudnia 2020 — 21:23

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: