Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Fazy wprowadzania KOWI-KOMUNIZMU DO ROKU 2021.

W związku z tym, że mam kanał główny na YT zablokowany na 2 tygodnie i obcinane zasięgi na zapasowym kanale, umieszczam tekst będący scenariuszem do filmu z piątku o planach światowego satanizmu.

 

Tekst jest tłumaczeniem z kanadyjskiej strony, która ostrzega przed tym co ma się wkrótce stać:

 

 

𝙊𝙩𝙤 𝙘𝙤 𝙨𝙞𝙚̨ 𝙨𝙩𝙖𝙣𝙞𝙚 𝙬 𝙗𝙖𝙧𝙙𝙯𝙤 𝙠𝙧𝙤́𝙩𝙠𝙞𝙢 𝙘𝙯𝙖𝙨𝙞𝙚 , 𝙯𝙖𝙨𝙚𝙧𝙬𝙤𝙬𝙖𝙣𝙚 𝙬𝙮𝙙𝙖𝙧𝙯𝙚𝙣𝙞𝙖 𝙬 𝙣𝙖𝙨𝙯𝙮𝙢 𝙆𝙧𝙖𝙟𝙪 𝙤𝙧𝙖𝙯 𝙬𝙚 𝙬𝙨𝙯𝙮𝙨𝙩𝙠𝙞𝙘𝙝 𝙋𝙖𝙣́𝙨𝙩𝙬𝙖𝙘𝙝 𝙐𝙣𝙞𝙞 𝙀𝙪𝙧𝙤𝙥𝙚𝙟𝙨𝙠𝙞𝙚𝙟 𝙤𝙧𝙖𝙯 𝙩𝙖𝙠𝙯̇𝙚 𝙬 𝙬𝙞𝙚𝙡𝙪 𝙠𝙧𝙖𝙟𝙖𝙘𝙝 𝙥𝙤𝙯𝙖 𝙐𝙣𝙞𝙖̨ 𝙟𝙖𝙠 𝙐𝙎𝘼 , 𝙆𝙖𝙣𝙖𝙙𝙖 𝙞𝙩𝙥. 𝙬 𝙯𝙖𝙨𝙩𝙤𝙨𝙤𝙬𝙖𝙣𝙚𝙟 𝙏𝙮𝙧𝙖𝙣𝙞𝙨𝙩𝙮𝙘𝙯𝙣𝙚𝙟 𝘿𝙮𝙠𝙩𝙖𝙩𝙪𝙧𝙮 𝙜𝙡𝙤𝙗𝙖𝙡𝙞𝙨𝙩𝙮𝙘𝙯𝙣𝙚𝙟 , 𝙖 𝙥𝙤𝙯𝙖 𝙩𝙮𝙢 𝙩𝙤 𝙣𝙞𝙚 𝙗𝙚̨𝙙𝙯𝙞𝙚 𝙠𝙤𝙣𝙞𝙚𝙘 𝙬𝙨𝙯𝙮𝙨𝙩𝙠𝙞𝙚𝙜𝙤 𝙗𝙤 𝙣𝙖𝙟𝙜𝙤𝙧𝙨𝙯𝙚 𝙥𝙧𝙯𝙮𝙟𝙙𝙯𝙞𝙚 𝙥𝙤 𝙩𝙮𝙢 𝙘𝙤 𝙣𝙖𝙢 𝙨𝙚𝙧𝙬𝙪𝙟𝙖̨ , 𝙘𝙯𝙮𝙡𝙞 𝙜𝙡𝙤𝙗𝙖𝙡𝙣𝙖 𝙙𝙚𝙥𝙤𝙥𝙪𝙡𝙖𝙘𝙟𝙖 𝙣𝙥. 𝙥𝙤 𝙥𝙧𝙯𝙚𝙯 𝙨𝙯𝙩𝙪𝙘𝙯𝙣𝙚 𝙬𝙮𝙬𝙤ł𝙖𝙣𝙞𝙚 𝙬𝙤𝙟𝙣𝙮 𝙠𝙩𝙤́𝙧𝙚 𝙣𝙞𝙚 𝙗𝙖𝙬𝙚𝙢 𝙣𝙖𝙢 𝙨𝙚𝙧𝙬𝙪𝙟𝙖̨ 𝙜𝙡𝙤𝙗𝙖𝙡𝙞𝙨́𝙘𝙞 , 𝙯𝙖𝙥𝙮𝙩𝙖𝙨𝙯 𝙨𝙠𝙖̨𝙙 𝙩𝙤 𝙟𝙖 𝙬𝙞𝙚𝙢 𝙤 𝙩𝙮𝙢 ? 𝙟𝙚𝙨𝙩 𝙩𝙤 𝙣𝙞𝙚 𝙞𝙨𝙩𝙤𝙩𝙣𝙚 , 𝙞𝙨𝙩𝙤𝙩𝙣𝙚 𝙣𝙖𝙩𝙤𝙢𝙞𝙖𝙨𝙩 𝙟𝙚𝙨𝙩 𝙩𝙤 , 𝙯̇𝙚 𝙟𝙚𝙨𝙩 𝙩𝙤 𝙥𝙧𝙖𝙬𝙙𝙖 : 𝙣𝙤 𝙖𝙡𝙚 𝙥𝙤 𝙠𝙤𝙡𝙚𝙞 :

 

 

– Faza wtórnych ograniczeń blokowania w sposób ciągły, zaczynając od głównych obszarów Miast , a następnie rozszerzając się na zewnątrz. Przewidywane do listopada 2020 r. – Przyspiesz zakup (lub budowę) obiektów izolacyjnych w każdej prowincji i na każdym terytorium. Przewidywany do grudnia 2020 r.

– Codzienne nowe przypadki COVID-19 przekroczą możliwości testowania, w tym wzrost liczby zgonów związanych z COVID po tych samych krzywych wzrostu. Przewidywany termin do końca listopada 2020 r.

 

– Całkowita dodatkowa blokada (znacznie bardziej rygorystyczna niż ograniczenia pierwszej i drugiej fazy kroczącej). Przewidywany koniec grudnia 2020 r. – początek stycznia 2021 r. – Reforma i rozszerzenie programu dla bezrobotnych, który ma zostać przekształcony w program powszechnego dochodu podstawowego. Przewidywane do I kwartału 2021 r.

 

– Przewidywana mutacja COVID-19 i / lub koinfekcja wtórnym wirusem ( określanym jako COVID-21 ) prowadząca do trzeciej fali o znacznie wyższej śmiertelności i wyższym wskaźniku zakażenia. Przewidywany termin do lutego 2021 r.

 

– Codzienne nowe przypadki hospitalizacji z powodu COVID-21 oraz zgonów związanych z COVID-19 i COVID-21 przekroczą możliwości placówek medycznych. Przewidywany I – II kwartał 2021 r.

 

– Zaimplementowane zostaną rozszerzone ograniczenia blokowania (nazywane trzecią blokadą). Nałożone zostaną pełne ograniczenia w podróżowaniu (w tym między prowincjami i miastami). Przewidywany II kwartał 2021 r.

 

– Przejście osób fizycznych do programu powszechnego dochodu podstawowego. Oczekiwana połowa drugiego kwartału 2021 r.

 

 

– Projektowane awarie łańcucha dostaw, niedobory zapasów, duża niestabilność gospodarcza. Przewidywany koniec drugiego kwartału 2021 r.

 

– Rozmieszczenie personelu wojskowego w głównych obszarach Miast , a także na wszystkich głównych drogach w celu ustanowienia punktów kontrolnych dla podróży . Ogranicz podróż i ruch. Zapewnij wsparcie logistyczne w okolicy. Przewidywany do III kwartału 2021 r. W zamian za przyjęcie tego całkowitego umorzenia długów, jednostka straciłaby na zawsze własność jakiejkolwiek własności i majątku. Osoba musiałaby również zgodzić się na udział w harmonogramie szczepień przeciwko COVID-19 i COVID-21, który zapewniłby jej nieograniczone podróżowanie i nieograniczone życie nawet przy pełnej blokadzie (poprzez użycie identyfikatora ze zdjęciem ci, którzy odmówili, najpierw żyliby pod zamknięciem na czas nieokreślony. w krótkim czasie, gdy więcej Ludzi przejdzie do programu umorzenia długów, ci, którzy odmówią udziału, zostaną uznani za zagrożenie dla bezpieczeństwa publicznego i zostaną przeniesieni do izolatek.

Gdy znajdą się w tych placówkach, otrzymają dwie możliwości: uczestniczą w programie umorzenia długów i zostaną zwolnieni lub będą przebywać na czas nieokreślony w izolatce, sklasyfikowanej jako poważne zagrożenie dla zdrowia publicznego i skonfiskować cały ich majątek w rzeczywistości wszystkie kraje będą miały podobne mapy drogowe i programy zamordyzmu dyktatury przymusu szczepień zgodne z postanowieniem Agendy globalistów .

 

 

Wygląda to bardzo  ponuro, ale pamiętajmy także, że sytuacja może się zmienić o 180 stopni w momencie pojawienia się antychrysta.

Jednakże obstawiam na dzień dzisiejszy, że taki scenariusz będzie miał miejsce. Zapytacie: dlaczego?

Oni faktycznie inwestują w przyszłe izolatoria (czytaj więzienie):

 

źródło:

https://regiony.tvp.pl/50410806/pielegniarki-i-ratownicy-zglaszaja-sie-do-pracy-w-szpitalu-na-stadionie-narodowym

 

Kolejny przykład to news z mego regionu:

 

 

W Krakowie w ramach spec ustawy “lex covid”, czyli prawa kowikomunizmu buduje się 77 izolatoriów. Swoją droga jak oni posługują się symbolika biblijną..

 

 

 

https://krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,26394676,77-inwestycji-lex-covid-19.html?disableRedirects=true

 

Szanowny Czytelniku. Żyjemy w czasach ostatecznych i tylko Jezus Chrystus może nas wyciągnąć z tego Matrixu. Żaden Braun, Korwin Mikke i inni nie uratują Cie od tego, co ma nadejść.

To jest koniec czasu łaski a więc ostatnia chwila na nawrócenie się ze swego zbuntowanego życia.

Zacznij czytać Słowo Boże, nawiąż poprzez modlitwę relację z Bogiem i każdego dnia się uświęcaj.

 

Biblia mówi, że ma to być ucisk jakiego nie było i tak będzie. Pojęcie wolności już niebawem nie będzie miało żadnego znaczenia. Tylko w Chrystusie jest wybawienie.

 

Szerszy komentarz w filmie na nowym kanale:

 

 

_________________________

 

Jeśli chcesz mnie wesprzeć w tym co robię, podaję dane do przelewu:

Odbiorca: Piotr

W tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

 

PKO. nr konta: 03102026290000910204005278

 

 

 

 

Updated: 20 października 2020 — 10:24

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: