Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Plany przeciwników Boga w okładce The Economist 2021.

 

Może na wstępie wytłumaczę, dlaczego zajmuje się analizą okładek tego pisma od kilku lat.

 

Przede wszystkim to nie jest jakiś okultyzm w tradycyjnym rozumieniu. To są ich proroctwa a raczej bardziej właściwie   byłoby powiedzieć plany lub program..

Przypominam, że rok temu zinterpretowałem napis Rat z angielskiego szczur co zinterpretowałem jako zarazę. Niestety film poszedł z dymem cenzury YT.

 

Pamiętajmy, że magazyn jest prawie w całości finansowany przez imperium słusznych,  znaną rodzinę Rotszyldów, jedną z rodzin rządzących światową potęgą gospodarczą.

 

 

Jednak to, co oni planują nie powinno kolidować z naszym rozwojem duchowym opartym na słowie Bożym.

Pamiętajmy, że najważniejsze, to być przygotowanym na przyjście Jezusa, by nie należeć do panien głupich. Ja przypominam, że panny głupie, nie symbolizowały pogan, ale letnich wierzących… Niestety. To jest realna groźba odrzucenia. Jezus nas nie opuści ale my przez swą jałowość i życie światem możemy opuścić Jezusa,

 

 

Tym razem okładka nie pokazuje ludzi i nazwisk jak poprzednie, ale urządzenie do uprawiania hazardu tzw Jednorękiego bandytę.

Jest to maszyna dobierająca losowe konfiguracje różnych symboli. Wygrana następuje w momencie ułożenia się w jednym rzędzie identycznych znaków.

Co musi się stać aby trzy symbole ułożyły się w całość? Jak na mój gust musi pojawić się do tego odpowiednia osoba, która pociągnie za wajchę, tę dźwignię z boku. Być może tę wajchę pociągnie odpowiednio antychryst i tutaj faktycznie możemy go uznać za jednorękiego bandytę. Antychryst, czyli oczekiwany przez system tego świata mesjasz, będzie największym bandytą na świecie. Oni dobrze wiedzą, że są źli tak jak chłopak z poprawczaka.

 

Symbole na tym kręcącym się wałku. To prawda, sporo rzeczy to niezły wałek a największym jest planowana demonia, która oczywiście znalazła się między innymi symbolami jako wirus. My wiemy, że większość ludzi jest nosicielami wirusów.

 

Dźwignia jest wycelowana w świat, a „linie wypłaty” nadal się poruszają, co oznacza, że ​​w odpowiednim momencie zatrzymają się  jak w prawdziwych maszynach stworzona „gra”.

 

 

Pośród symboli  na automacie jest jakby Biden, ale nie ma Trumpa. Przypominam, że tutaj wszystko jest jasne – wybory wygrał Biden.

Wszystko jest pozamiatane a Quanon, którego zdemaskowałem jako pierwszy, traci kompletnie swoją wiarygodność.

 

 

Złamana flaga amerykańska tuż pod Bidenem co może oznaczać  rozłam w amerykańskim społeczeństwie po rządach Trumpa.

 

Nie trzeba uważnie przyglądać się okładce, żeby to zauważyć, że rysunek dzieli ukośny cień, który praktycznie nie pada na żaden inny  z symboli na bębnie niż na Bidena.

Popatrzcie na tę podzieloną twarz z filmu Prodigy. Symbolizuje ona człowieka o podwójnej naturze, lub człowieka za kim ktoś stoi…:

 

 

Jeśli ktoś stoi za Bidenem to prawdopodobnie Obama albo Kamala Harris.

 

Jest wykres pokazujący wzrost, ale wg mojej oceny nie jest wzrost indeksów giełdowych czy zamożności ludzi, no chyba, że milionerów, którzy zarobili na globalnym kłamstwie zazwyczaj słusznych milionerów. Według mojej oceny jest to wskaźnik śmiertelności. Zgadnijcie dlaczego?

 

Mamy wszak na jednorękim bandycie strzykawkę symbolizującą masowe szczepienia i to by wyjaśniało wykres…

Zwłaszcza, że symbolem zmierzającym ku dołowi były maski. Zaczęło się od Chin, rozpoczęli tresurę społeczeństwa za pomocą masek, nad maskami szczepionki i dopiero wirus.

Jeszcze raz powtarzam, to nie jest element wzbogacania filmu: dbajcie o zdrowie.

Nie bądźcie głupi.

 

Wszystkie inne przedstawione symbole są oczywiste: TikTok, chińska flaga, Skype z kamerą telewizyjną, jakby sugerujące zdalną komunikację.

Dalej.

Nad głową Bidena jest bomba. Jednym z prostszych wyjaśnień będzie to, że zaraz po objęciu kadencji przez niego będzie wojna.

 

Korona na szczycie po lewej stronie – po prawej jest już w podłodze – najprawdopodobniej zostanie pokonana, a szczepionka pojawi się natychmiast na początku roku.

Zresztą mamy dwa obrazki koronawirusa. Jeden skierowany ku dołowi jakby miał już minąć i drugi tuż nad strzykawką symbolizującą szczepionkę, czyli będzie to nowy patogen. Zgadnijcie skąd?..ha…

 

Nadchodzi internet rzeczy. Wszyscy będą połączeni elektronicznie i dlatego młode pokolenie uczy się zdalnie aby byli oswojeni z elektroniką. Smartphonami, zdalnym nauczaniem itp.

My Polacy wiemy, że polskojęzyczne państwo, politycy będą chcieli z biegiem czasu nie tylko zaszczepić nas, ale tych co przeżyją zachipować. Przypominam bo wykasowlai mi stary kanał, o tym, że

Hemp & Wood, spółka notowana na warszawskiej GPW, rozszerza obszar działalności. W ramach joint venture z amerykańską firmą biotechnologiczną Alivecel przeniesie do Polski część badań nad narzędziem do monitoringu stanu zdrowia — implantem wszczepianym podskórnie, umieszczanym w dłoni między kciukiem a palcem wskazującym. Skonfigurowany z aplikacją sensor może na bieżąco kontrolować poziom glukozy i insuliny.

 

 

Symbol dolara, ikona płonącego drzewa, ostrza elektrowni wiatrowych, flaga Chin i znaki zapytania.

Uderzające jest to, że istnieje słowo „Wstaw bodziec znaleziony” (wstaw fundusze jako bodziec).

Słuchajcie, oni się już nawet nie kryją z ta inżynierią społeczną, gdyż na maszynie jest napisane: wstaw bodziec finansowy, stymuluj kapitale,. czyli przekup społeczeństwo, daj im dochód gwarantowany a maszyna się uruchomi. Rozumiecie?

 

Pokazanie symbolu dolara wróży upadek tej waluty.

 

 

Jest także symbol drzewa płonącego. Być może jest to symbol zmiany klimatu lub lasów, które sami podpalają, a być może symbol upadku rodziny. Drzewo symbolizuje rodzinę a takę świętych Bożych. Mówi się drzewo życia… Bezapelacyjnie widać jak niszczą zarówno kościół katolicki jak i zamykają usta ewangelikom w USA.

 

Oni w porównaniu do podległej im ludzkości czynią wszystko  w ramach w pełni zrealizowanego programu. Krok po kroku.

 

Rok 2021, z okładką „The Economist” lub bez, niewątpliwie doprowadzi wszystkich do niebezpieczeństwa.

Niepewność tego, co może się wydarzyć, utrzymuje nas w strachu, ponieważ media, eksperci finansowi, a nawet eksperci w dziedzinie zdrowia przewidują tylko negatywne rzeczy. Onet.pl codziennie straszy wirusem, ale nigdy nie pokazywał ile osób dziennie umiera na raka. Dlaczego? Ponieważ musiałyby się pojawić dyskusje doprowadzające do korporacjonizmu medycznego i co oni ludziom robią.

Nie dajmy się strachowi i manipulacji. Cieszmy się życiem, a to co oni planują zrobić traktujmy jak grę w szachy. Biblia mówi, żeby być sprytnym jak węże a niewinnym jak gołębie, czyli nie mieć nic wspólnego z ciemnością Fera Lucy globalistów, odchodzić od grzechu, w którym oni toną, uświęcać się,  ale uważać na wszelkie ich dyrektywy i kłamstwa.

Nikt z moich znajomych biblijnie wierzących nie zaszczepi się choćby mieli umrzeć. Być może inni pękną w obliczu wypuszczenia faktycznego nowego wirusa. Stąd jeszcze raz apeluję abyście zaczęli w końcu dbać o własne zdrowie.

Ja nie mówię zbyt wiele o odżywianiu i medycynie  ponieważ znam swoje miejsce w szeregu. Mamy takie tuzy jak Jerzy Zięba, Jaśkowski itd. Ja specjalizuje się w biblii.

Ale jak rozmawiam co niektórymi na fejsie, to dochodzę do wniosku, że powinienem coś nagrać, jakieś podstawy o przywracaniu do ładu systemu immunologicznego, dbaniu o dobry styl życia itd.

 

 

 

 

Updated: 15 grudnia 2020 — 21:20

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: