Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Oszukani rodzice przez przywódców kościoła Bethel w Kalifornii odmawiają z całym kościołem modlitwę aby ich dziecko zmartwychwstało.

Kościół Bethel na całym świecie słynie z ewangelii sukcesu.

W zeszłym tygodniu po nagłej śmierci córki jedna rodzina podjęła niezwykły krok, by zaciągnąć innych w megachurch w Kalifornii w Bethel, aby spróbować przywrócić dziecko do życia.

 

Andrew i Kalley Heiligenthal doświadczyli w zeszły piątek czegoś, czego żaden rodzic nie powinien znieść, śmierci ich dziecka.

Modlą się teraz , aby Olive cudownie wskrzesiła z martwych, a to się nie stanie, i przywódcy Kościoła Betel są za to odpowiedzialni.

” nie chcemy, bracia, abyście byli w niepewności co do tych, którzy zasnęli, abyście się nie smucili, jak drudzy, którzy nie mają nadziei. (14) Albowiem jak wierzymy, że Jezus umarł i zmartwychwstał, tak też wierzymy, że Bóg przez Jezusa przywiedzie z nim tych, którzy zasnęli.” 1 Tes 4.

 

Kościół Betel jest częścią charyzmatycznego ruchu kościelnego, który wierzy, że żyje w czasach, w których ma dostęp do znaków,  i cudów , a nie ma. Ewangelia dobrobytu jest tragiczną farsą, która zwodzi ludzi myśleniem, że Bóg chce, aby wszyscy byli zdrowi, bogaci i dostatni .

Ostatnio sam Benny Hin n przyznał, że jednak wycofuje sie z ewangelii dobrobytu po tym jak jego bodajże bratanek zdemaskował jego kłamstwa.

Sam byłem świadkiem osobiście jak pewien kościół z zachodniopomorskiego modlił się wraz z pastorem z Anglii mówiąc, “my nie modlimy się o uzdrowienie pastora Pawła, my ogłaszamy uzdrowienie”.

Za miesiąc pastor z tego charyzmatycznego zboru zmarł. Pytanie czy jest zbawiony….

 

 

Jak to jest w materiale źródłowym napisane: Olive Heiligenthal jest w domu z Panem Jezusem i nie wraca. Prawdę mówiąc, po pobycie z Jezusem nie chciała wracać. Nikt by tego nie zrobił….

 

 

Na pewno jest to mega tragedia dla tych rodziców, ale czy Bóg nie ubolewa nad doktrynami fałszującymi Jego Słowo?

Tragedia się zwiększa w takich sytuacjach. Dlaczego? Ano dlatego, że ponieważ kiedy dochodzi do tragedii, tak jak ma to miejsce w przypadku małej Oliwki, ludzie nie są przygotowani na to, ponieważ nie wiedzą, czego naprawdę uczy Biblia. Sięgają po cuda, których Bóg nie zamierzał dla nas w tym Wieku Kościoła, a potem, gdy odmawiają  modlitwy, odchodzą od wiary rozczarowani i zrozpaczeni, myśląc, że Bóg nie chce odpowiedzieć na ich modlitwy.

W kościołach charyzmatycznych nie uczą uświęcania, a więc i szatan ich mniej atakuje, bo niby po co miałby ich ścigać jak ma ich w swym obozie. Nie maja testów na wiarę, a kiedy przychodzi takie rozczarowanie jest rozpacz.

 

 

“Smutna prawda jest taka, że kiedy charyzmatyczni uzdrowiciele wiary chorują, idą do lekarzy i biorą leki, jak Rod Parsley, kiedy miał raka gardła. Nie zwrócił się do swoich charyzmatycznych przyjaciół, kiedy jego życie było na granicy śmierci. Pomyśl o tym. Jeśli naprawdę wierzył w kłamstwa, które opowiada swoim naśladowcom, to dlaczego nie poszedł do telewizji, niech jego charyzmatyczni przyjaciele pastorzy modlą się za nim językami„ Ponieważ wiedzą, co głoszą, że to nie  nie jest prawdą idą do lekarzy.

Oczywiście wierzę w uzdrowienia, ale nie w uzdrowienia jako regułę i doktrynę.

 

 

 

Zauważyłem na tym ich koncercie “rockowym” mającym być modlitwą choinki.

No cóż Pan Jezus bardziej oczekuje posłuszeństwa aniżeli fajerwerków.

 

 

Kalley Heiligenthal , piosenkarka i autorka tekstów Bethel Music, nawet ogłosiła  apel wsparcia finansowego rodziny

 

https://www.gofundme.com/f/heilifund

 

Do tego momentu uzbierano 43 tys dol..

 

Przykro mi, że ta rodzina została tak mocno doświadczona, ale ciężko nie komentować tego, co zrobił im i wielu innym ten kościół.

 

 

 

 

Updated: 19 grudnia 2019 — 15:55

2 komentarze

Add a Comment
  1. Współczuję rodzicom dziewczynki…niemniej jednak cała ta sytuacja ze zbiórką itp. wygląda strasznie dziwnie… :/

  2. To chyba ten bethel church co z pania Heidi Baker taza sie po podlodze…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: