Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Oprogramowanie do śledzenia internetowego antysemityzmu ACMS i antysemityzm Europejczyków.

Nowa technologia wykrywania antysemickich treści w Internecie to oprogramowanie, zwane Antysemityzmem Cyber ​​Monitoring System, lub ACMS, jest „najbardziej zaawansowanym na świecie rozwiązaniem do monitorowania antysemityzmu w czasie rzeczywistym”.

 

System wykorzystuje definicję antysemityzmu zawartą przez International Holocaust Remembrance Alliance podczas skanowania w poszukiwaniu treści i początkowo będzie monitorować posty w języku angielskim, arabskim, francuskim i niemieckim na Facebooku i Twitterze.

 

Dzięki temu Liga Przeciw Zniesławieniu (ADL) przeprowadziła  badanie przeprowadzono na grupie 9 tys. pełnoletnich osób z 18 krajów świata.

 

Według wyników tych badań  w czterech państwach Europy środkowej i wschodniej da się zaobserwować wzrost odsetka osób nastawionych negatywnie wobec Żydów.

Antysemityzm wzrósł o 14 proc. na Ukrainie, o 11 proc. w Polsce, o 9 proc. w RPA, o 8 proc. w Rosji i o 6 proc. w Argentynie – w stosunku do poprzedniego badania, przeprowadzonego w latach 2014-2015.

 

Pytanie dlaczego wzrósł w takich krajach jak Polska i Ukraina?

Z badania wynika m.in. że w Polsce Żydzi postrzegani są negatywnie przez 48 proc. ankietowanych – podczas gdy w 2015 roku było to 37 proc. ADL wskazuje, że przyczyną może być spór Polski z Izraelem na temat restytucji mienia bezspadkowego.

 

Warto te dwa fakty połączyć z zatrzymaniem Międlara, który bardzo szczegółowo opowiedział o zatrzymaniu go. Jak to ABW rzuciło do na podłogę i jego żonę.

 

Ludzie coraz więcej widzą i system tworzy takie sceny jak z Międlarem barwnie opowiadającym o tym zatrzymaniu. Myślę, że świetnie dobrali człowieka aby uciszyć innych.

 

To nie wszystko. Jak wiecie prezydent Trump podpisał dekret zakazujący antysemityzmu na uczelniach.

 

Nadchodzi czas rządów bestii. Trzeba będzie używać haseł żeby czasem nie urazić kogoś faktami. Na przykład “Ż” czy jak to wspominam panowie z pod znaku heksagramu.

 

O Polakach jest wiele żartów, drwin. Nikt nie założył ligi ds zniesławienia. W amerykańskich filmach a więc Ż, POLAKÓW POKAZUJE SIĘ JAKO ŁAJZY I TŁUKÓW. Nikt nie reaguje na to.

Natomiast z drugiej strony mamy Hasbarę zatrudnioną do pisania odpowiednich komentarzy na blogach i forach. Wszystko musi być pod kontrolą.

 

fot. https://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=4&t=28839

 

No cóż, naszą Ojczyzną jest Królestwo Boga i tam nie ma układów i dominacji jednej nacji. Nie ma równych i równiejszych i to jest bardzo optymistyczne.

 

 

źródła:

https://www.timesofisrael.com/diaspora-ministry-unveils-system-for-tracking-online-anti-semitism/?fbclid=IwAR2y0N5n9iGIv1O_7mD706l8wAxyvCyJEmpisoReGQ3eMZ7gvbpzIGFztrI

 

 

https://www.rp.pl/Spoleczenstwo/191129878-Badanie-ADL-Co-czwarty-Europejczyk-to-antysemita.html

 

5 komentarzy

Add a Comment
 1. plus prawa noahickie i wszystko jasne.

 2. Dzięki za informację…”źdźbło w oczach innych widzą, ale belki w swoim już nie” :/
  PS. Jeszcze widziałam kiedyś takie określenie na ten naród – “Żymianie”…

   1. Nawet nie wiem 😀
    Ja to kiedyś zauważyłam w komentarzach na Fejsie pod postem na jakiejś stronie (nie pamiętam co tam było) i w komentarzach się wywiązała dyskusja (chyba było właśnie coś o wpływie wiadomych ludzi, tyle że w zawoalowany sposób?)…i właśnie ktoś żeby nie wspominać nazwy wiadomej nacji i nie zaryzykować banem rzucił właśnie taką nazwą, i to nie była tylko jedna osoba…
    Jeszcze widziałam określenie “Eskimosi”, ale co Eskimosi mogliby mieć do tego to ja nie wiem…ktoś już trochę za daleko wybiegł, ale widać że ludzie mają pomysły i kombinują żeby omijać pewne obostrzenia…

 3. Ja polecam używać nawiasów gdy piszemy o (((pewnym narodzie))).No cóż,niedługo za słowa prawdy o (((nich))) będzie można skończyć jak Międlar.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: