Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Poczta norweska stworzyła film ukazujący Jezusa jako dziecko listonosza, a Marię jako cudzołożnicę.

 

 

https://youtu.be/4HxlZcEhITE

 

Nowa reklama świąteczna wyprodukowana przez norweską pocztę, Posten Norge, sugeruje, że koncepcja Chrystusa w łonie Marii nie była za sprawą Ducha Świętego, ale listonosza…

Po tym, jak listonosz robi obchód, postanawia dostarczyć zwój wysłany przez cesarza Augusta do Józefa i Marii, nakazując im powrót do rodzinnego miasta i zarejestrowanie się w spisie powszechnym.

Kiedy listonosz pochyla się, by złożyć zwój w doniczce przed domem, Maria otwiera drzwi. Ich oczy się spotykają, a Maria  zostaje oczarowana jasnowłosym listonoszem.

Dziewięć miesięcy później widzimy Marię i Józefa w stajni. Józef patrzy z miłością na Marię i Jezusa, którzy mają blond włosy, podobnie jak listonosz.

„Cóż, może nie do końca tak się działo w tych dniach” – mówi narrator.

„Ale bez względu na historię”, kontynuuje narrator, „listonosz zawsze był ważną częścią Bożego Narodzenia”.

Wersja wideo opublikowana na Twitterze wywołała ostry sprzeciw chrześcijan na platformie.

Posten to  PAŃSTWOWA  instytucja podlegająca Ministerstwu Transportu i Komunikacji. czy teraz widzicie, że to nie bujdy na resorach tylko ogólnoświatowy spisek władz przeciw Bogu?

 

 

 

 

 

Zaktualizowane: 19 grudnia 2019 - 18:00

5 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Wy się moi drodzy dziwicie? Czytałem raz talmud i to jest to samo co przedstawiają tej reklamie. Przeczytajcie talmud i porównajcie z Biblią co edomici wypisują za bzdury w talmudzie.

 2. Tak myślałam, że to się tu znajdzie…
  Okropność… To, że listonosz jest potrzebny by dostarczyć list/przesyłkę, nie oznacza że powinno się go mieszać do TEJ historii… :/

 3. PapierowyPapierz

  Cześć!

  I cytat z Pisma się od razu znajduje.

  z ap. Jana 13.6:

  “(4) I oddali pokłon smokowi za to, że dał zwierzęciu moc, a także zwierzęciu oddali pokłon, mówiąc: Któż jest podobny do zwierzęcia i któż może z nim walczyć?

  (5) I dano mu paszczę mówiącą rzeczy wyniosłe i bluźniercze, dano mu też moc działania przez czterdzieści i dwa miesiące.

  (6) I otworzyło paszczę swoją, by bluźnić przeciwko Bogu, bluźnić przeciwko imieniu jego i przybytkowi jego, przeciwko tym, którzy mieszkają w niebie. “

 4. To bardzo popu;arna śpiewka ateistów, nie maja żadnych dowodów przeciw Słowu Bożemu, więc cynicznie wczytują swoje cielesne tłumaczenia sytuacji.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish