Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Colorado Public School zmusza uczniów do recytowania wiersza pornograficznego wychwalającego pogańskiego boga Molocha.

 

W Colorado Springs dziwaczne zadanie w liceum zmusiło uczniów do recytowania „poezji” o wyraźnie seksualnym charakterze, która obejmowała również kult pogańskiego boga Molocha.

 

 

Ryan Ayala, nauczyciel w liceum Steamboat Springs, postanowił uczyć wiersza „Wycie” napisanego przez Allena Ginsberga na zajęcia z literatury muzycznej. Wiersz znajdował się w książce zatwierdzonej przez zarząd szkoły, ale zatwierdzone wydanie przeznaczone było do nauczania nieletnich ocenzurowanych nieodpowiednich słów. Ayala kazała uczniom uzupełnić brakujące słowa.

 

 

Studenci zostali również poproszeni o przejrzenie piosenki, która mówi o sekstowaniu (wysyłanie i odbieranie wiadomości tekstowych zawierających treści seksualne) i oferowaniu przysług seksualnych nastolatkowi.

Brett Cason, ojciec Skylar, 16-letniej uczennicy, złożył do szkoły list ze skargą.

 

 

Dopiero po interwencji w poniedziałek okręg szkolny wydał oświadczenie przepraszające, że „rodzice nie zostali wcześniej powiadomieni, co pozwoliłoby im zrezygnować z udziału dziecka” w zadaniu, które określił jako „przez niektórych uważaną za kontrowersyjną z powodu użycia wulgaryzmów i przedstawień oraz opisy spraw seksualnych. ”

 

Oprócz graficznych odniesień do praktyk seksualnych i używania nielegalnych narkotyków, takich jak Pejotl i benzedryna, wiersz odnosi się również do „aniołów mahometańskich” i form pogaństwa. Duża część wiersza chwali pogańskiego boga Molocha.

 

Czytam akurat drogą część “Władców Ciemności” i co prawda jest to powieść, ale uważam, że dokładnie tak to się odbywa w rzeczywistości. Otóż szkołami w świecie duchowym rządzą jako swoim terytorium złe duchy. Popatrzcie, gdyby szkoły nie były obowiązkowe podstawowe, to dzieliły by się na chrześcijańskie i świeckie, a tak program jest dyktowany odgórnie a i nauczyciel również wnoszą swoje wartości. Podejrzewam, że lewicująca kadra nauczycielska wiele mówi o tzw równości miłości do LGBT.

 

Módlcie się o szkoły Waszych dzieci i o nauczycieli, aby nauczali zgodnie z Prawem Bożym i wolą Bożą, a źli nauczyciele aby byli usuwani. My modlić się jeszcze możemy.

 

 

Updated: 12 grudnia 2019 — 17:48

1 Comment

Add a Comment
  1. Dzięki za pomysł z modlitwą za szkoły i nauczycieli…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: