Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Spektakl American Music Awards 2019 istnym nabożeństwem satanistycznym.

 

 

Sataniści dzięki śpiącej ludzkości i zarazem okłamywanej przez religie coraz śmielej afiszują się ze swoją wiarą.
Z tego co widać na filmach z tej imprezy i tutaj trzeba sobie powiedzieć jasno bez ogródek imprezy Lucyfera, ukochali swoje ulubione piekło. Każdy za swoje 30 symbolicznych srebrników sławy i miłości do luksusu kosztem rzeszy fanów. Tak, za Hitlera był III rzesza. Tutaj jest rzesza fanów. Zamieniono tylko ideologie, ale lucyferianizm to lucyferianizm.

Jednak tam nie była przedstawiona jedynie wiara. Tam pokazano wprost co się dzieje na świecie łącznie z kościołami….
W swej okultystycznej prawdzie są po prostu bezczelni.

 

 

Występ Keshy to wypisz wymaluj sytuacja w wielu światowych kościołach i to głównie niby protestanckich. Mówię niby ponieważ one NIGDY nie protestowały przeciw Rzymowi, a teraz popierają LGBT.

 

Kesha występuje w kościele, w którego tle widać wyraźnie tęczowe kolory.

 

 

,..pokazują rogi….co jest drwiną z kościoła  pod kontrolą szatana. Szatan wie, że wszystkie religie są jego. Może nie zbory ale religie.

Artyści występujący obok Keshy w scenerii kościoła modlą się i zarazem są przy Lucyferze…

 

Ręce skierowane do Boga a w tle tęczowa profanacja.

 

 

Ubrani w różowe ciuszki wierni, co oznacza luz, optymizm, nie przejmuj się niczym…W pewnym momencie nawet tańczą kankana. Taki jest obraz rzeczywistości  w kościołach.

 

Ci artyści to ludzie „neutralni pod względem płci” zapewne członkowie kościołów , którzy ostatecznie padają na scenie jako wyraz pokonania ludu Bożego.

 

 

 

Potem pojawia się Big Freedia – raper, który występuje jako Drag Queen.

 

 

Billy Elish również nie zawiodła swoich współwyznawców.
Ubrana w czarną sukienkę z motywami czerwonego płomienia
Piekło, ogień to ich orkiestra.

 

 

Tłumy chyba nastolatek zaczęły krzyczeć za swoją idolką.

Biedna niewinna  młodzież. Ale gdzie ich rodzice? Gdzie rodzice…
Rodzice teraz po prostu porzucają dzieci. Niekoniecznie fizycznie ale duchowo, psychicznie, moralnie…

Oczywiście oficjalnie piosenka jest o zmianach klimatu co pisali mi nawet w komentarzach chyba fani pod moim filmem o Elish, ale te zmiany klimatu mają symbolikę Lucyfera.,..

Jak przystało na demono modę wlekła się spazmatycznie po scenie pokazując takie oto pełne “radości” miny…

Taką twarz ma ochrona klimatu….

Na koniec Billy Elish wywala język niczym Mick Jagger. Znany gest zaczerpnięty  od bogini kali.

 

 

Pomimo zmiany scenerii przy występie kolejnej wokalistki Camili Cabello na biało, przesłanie było oczywiste.

Camila śpiewa:

Jak chór śpiewający „Alleluja”
Kiedy moje ciało uderza wprost w ciebie
Kiedy się wyrównujemy, ooh tak Tak
Czujesz mnie?
Czy możesz mnie poczuć?
Bo nie mogę oddychać

Kobiety występujące u boku artystki są co prawda w bieli symbolizującej ludzi Bożych, ale w tym przypadku ubrane w seksualną garderobę w niebie…

 

 

Z nieba lądują na ziemię gdzie mężczyźni ubrani na czarno zaczynają opętywać jakby te białe postacie. Przejmować. Zło przejmuje dobro, które było cudzołożne .Wskazują na to ubrania kobiet w bieli. Kobieta symbolizuje w biblii kościół. Kobiety, kościoły były więc cudzołożne.

 

 

Zwróćcie uwagę, jedna kobieta w środku, a przy niej demony. Reszta kobiet, córek wszetecznicy pod ścianą. Mówi się “stawiam go pod ścianą”. Córki wszetecznicy tylko się przyglądają pod ścianą.

 

Ostatecznie wszyscy lądują w tym samym miejscu –  w piekle.

 

 

 

Bardzo wymowna sceneria pokazująca, że ludzie kościoła którzy dali się zwieść przez nierząd , ekumenię, lgbt i odejście od Prawa Boga lądują w tym samym miejscu co demony i szatan i jego ludzie. Dobrzy, którzy mogli być w niebie zostali ściągnięci do pieklą. Bardzo mocna scena….

Na koniec wystąpiła gwiazda muzyki metalowej Ozzy Osborune.

 

 

Odwrócony krzyż, po bokach słudzy ciemności. Istny festiwal satanizmu.

 

 

Co się działo na koniec?

 

Tak jak na nabożeństwach w kościołach kończy się dziękczynieniem, tak na tym satanistycznym nabożeństwie podziękowanie dla szatana odbyło się zapaleniem ognia wzdłuż całej sceny… To ich ekstaza…

Jak widzieliśmy motywem przewodnim było piekło, będące przeciwieństwem nieba. Tak jak każdy pełen wiary naśladowca Jezusa cieszy się na myśl, że wyląduje w niebie, tak sataniści czerpią radość z tego, że będą w piekle. Niestety pociągają za sobą nieświadome tego osoby. Módlmy się zatem aby ludzie się przebudzili  zanim będzie za późno..

Sataniści dumnie i z impetem wchodzą na scenę tych czasów. Dotychczas we względnym ukryciu, ale teraz odważnie i z butą.
Jest jednak w tym pewien może nie tyle paradoks, co cichość świata ewangelicznego wobec takich wydarzeń. Oni śpią bo mają taki rozkaz. Część pastorów jest zapewne zwiedziona odgórnie, ale część świadomie milczy oczekując tylko na lucyferianizm jaki przedstawiono w filmie.

To, co mi przyszło na myśl jeszcze ponad ten satanizm to chyba to, że te wokalistki były kiedyś małymi dziewczynkami i same nie chciały iść w stronę pieklą. To rodzice zaniedbali wychowanie, ale one wybrały taką akurat drogę.

 

 

Cały występ w czerwonej scenerii a jakże. Czarno-czerwony to ich kolor, który dominuje już w kolorystyce gadżetów komputerowych, ubrań, foteli itp. Cały czas elementy piekła…

To ich czas, ale jak widać pokazują światu apokalipsę, by na Sądzie Ostatecznym nie było zdziwienia. Oni są świadomi, ale reszta świata nie. Niestety najwięcej ludzi jest tych po środku. Jednak kto nie jest z Bogiem jest ze Złym….

 

 

 

Updated: 12 grudnia 2019 — 16:08

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: