Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Szokujący materiał kanału CW24tv o Adamowiczu i Dulkiewicz.

Uważam, że tej literówki kolega po fachu czepiać się nie powinien w życiorysie Dulkiewicz, ale podjął się odważnego tematu potencjalnego nieformalnego związku Adamowicza z panią wiceprezydent w kontekście ewentualnego szantażowania już pani prezydentowej Gdańska.

Drugim ciekawym wątkiem jest fakt, iż PIS nie wystawiło swojego kandydata w tak wielkim mieście o budżecie zapewne kilku średnich miast.

Z początku byłem źle nastawiony do tego materiału z uwagi na wchodzenie w życiorys pani Dulkiewicz, ale Maciej Maciak wyjaśnił z jakich powodów podjął się zagłębiania w sprawy osobiste. Ona sama umieściła swój życiorys oraz zdjęcie z córką, jest osobą publiczną i mowa jest o finansach publicznych.

 

 

Pomijając meritum, odczuwam niemoc i gorycz w Macieju i uważam, że jest on świetnym kandydatem na Chrystusowca, a więc proszę Was pomódlmy się o niego, gdyż jest on jeszcze z tych idealistów, którzy wierzą w moc zmiany polskiej polityki.

 

 

Updated: 5 marca 2019 — 21:37

3 komentarze

Add a Comment
 1. Oglądałam ten materiał i nie dziwi mnie że tu trafił…
  Sama poniekąd pcha się pod komentarze jako osoba publiczna (obecnie już i – niestety! – takowy urząd sprawująca), więc niech się nie dziwi że ktoś może mieć zastrzeżenia…
  Szkoda mi tylko Gdańska, miło wspominam to miasto (mimo że tyle razy co byłam tam…to jeszcze załapałam się na kadencję poprzednika), bo dobrze kojarzy mi się z wakacjami za dzieciaka…
  oby wszystko było dobrze…

 2. tutaj jest II część materiału o obecnej rezydentce
  “wolnego miasta” Gdańsk:

  Musisz to wiedzieć(419)Aleksandra Dulkiewicz cd…skąd ten akcent!? – YouTube

  http://www.tubemate.video/videos/detail_web/13oGJqDrsJA

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: