Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Modlitwa przeciw satanistce Abramowicz, która nawiedzi Polskę.

O Abramowicz pisałem przy okazji tzw duchowego gotowania. Przypominam! To są niebezpieczne, duchowe i satanistyczne sprawy:

 

 

To jest … artyzm Abramovic, czyli tzw duchowe gotowanie.

 

 

 

Czy wiecie jak się to nazywa? To nie tylko forma “artyzmu”. To jest także rytuał okultystyczny nazywany “spiritual cooking”, czyli inaczej duchowe gotowanie.

Nie wiem czy pamiętacie, ale przewodniczący kampanii pani Hilarowej Clinton John Podesta został właśnie zaproszony na “kolację do gotowania potraw” autorstwa Mariny Abramovic, by wziąć udział w okultystycznym rytuale założonym przez satanistę Aleistera Crowleya.. W e-mailu z dnia 28 czerwca 2015 r. Abramovic napisała: “Nie mogę się doczekać kolacji Spirit Cooking u mnie. Tony Podesta przekazał następnie e-mail do swojego brata Johna Podesta (przewodniczącego kampanii Hillary Clinton), pytając go: “Czy jesteś w Nowym Jorku w czwartek 9 lipca Marina chce, żebyś przyszedł na obiad”.

 

Czym jest “gotowanie duchowe”?

Gotowanie duchowe odnosi się do “sakramentu w religii Thelemy, który został założony przez Aleistera Crowleya” i obejmuje okultystyczne wykonanie, podczas którego krew menstruacyjna, mleko kobiece, mocz i plemniki są używane do stworzenia “obrazu”…..

Artyzm czy satanizm? Chyba tylko człowiek opętany może uwierzyć w artyzm.

 

 

Według Mariny Abramovic, jeśli rytuał odbywa się w galerii sztuki, jest to po prostu sztuka, ale jeśli rytuał jest wykonywany prywatnie, wówczas reprezentuje intymną ceremonię duchową.

Umieszczony powyżej film przedstawia dziwaczny charakter ceremonii. Abramovic miesza razem gęsto zakrzepłą krew jako “przepis” na “malowanie”, który składa się ze słów: “Z ostrym nożem wyciętym głęboko w środkowym palcu lewej ręki zjadaj ból”.

 

Ceremonia “ma symbolizować związek między mikrokosmosem, człowiekiem i makrokosmosem, Boskością, która jest reprezentacją jednej z głównych maksym w hermetyzmie” jak wyżej, tak poniżej “.

 

“Abramovic jest znana ze swojej często krwawej sztuki, która konfrontuje się z bólem i rytuałem. Jej pierwszy występ był wielokrotnie powtarzany. Kolejne przedstawienie pokazało, jak rzuciła paznokcie, paznokcie u rąk i włosy w płonącą pięciopunktową gwiazdę – która ostatecznie wskoczyła do środka, powodując utratę przytomności “, pisze Cassandra Fairbanks.

 

 

Gotowanie duchowe jest także “okultystyczną praktyką stosowaną podczas rytuałów kultu seksu”, jak wyjaśniono w książce “Gotowanie w duchu z niezbędnymi recepturami afrodyzjaków” – zauważa Mike Cernovich.

Objawienie, że John Podesta, przewodniczący kampanii Hillary Clinton, jest prawdopodobnie zainteresowany dziwnymi, krwawymi ceremoniami okultystycznymi, było zbyt soczyste, by nawet Wikileaks mogli zignorować.

Kolacja “The Podestas” “Spirit Cooking”? To nie to co myślisz. To krew, sperma i mleko matki. Ale głównie krew “, organizacja napisała na Twitterze.

 

Gaga zafascynowana… sztuką:

 

Po kolacji i aukcji, której gospodarzem był Alan Cumming (znany aktor, reżyser i biseksualista), goście tańczyli z kilkoma kobietami nago.

https://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2380831/Lady-Gaga-nonchalant-as-eats-fake-blood-womans-naked-body-art-show.html

 

Modlitwa zaproponowana przez czytelniczkę w komentarzach.

 

Będzie potrzebna PILNA modlitwa w piątek o 18.00 (8 marca 2019).
„Pt 8.03.2019 w Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu godz. 18 00 odbędzie się zamknięte spotkanie miejscowych elit na satanistycznym wernisażu Mariny Abramowicz (USA), mające na celu poddanie Polski kultowi szatana.

PROŚBA:

Modlimy się by w ciszy modlić do Boga w imię Jezusa o udaremnienie tej wizyty w piątek o godzinie 18.00

 

Trzeba tym bardziej się modlić, ponieważ katolicy modlą się różańcem i skutek może być przeciwny no i wstyd by był gdybyśmy my tyle o tym wiedzący nie modlili się. Zatrzymajmy Abramowicz modlitwą!

 

 

 

Updated: 6 marca 2019 — 07:11

9 komentarzy

Add a Comment
 1. Dziękuję za informację, na pewno dołączę. W sumie może lepiej pomodlić się też wcześniej niż ma się odbyć ich spotkanie. 🙂 Kurczę, AbramoWITCH akurat w Polsce brzmi jak bardzo zły żart, a z drugiej strony już chyba nic nie powinno mnie dziwić…

  1. Ja już się modlę, by do niczego nie doszło…
   PS. AbramoWITCH- dobre, zapamiętam to 😀
   przypadek? nie sądzę… i do tego, że jej wizyta ma być w Toruniu…

 2. Cześć!
  Naszły mnie takie przemyślenia otóż w paru miejscach Pisma mamy że “dozwolono mu” albo “dano mu” w sensie że istnieje pewne przyzwolenie z Góry na określone działania złego co zresztą dobitnie obecnie widać, więc hmmm czy aby oni nie mają aby pozwolenia na te swoje obrzydliwości. Wiem że gdyby Bóg chciał ich załatwić to mógłby to zrobić natychmiast ale z jakiegoś powodu pozwala im na to wszystko co o tym myślicie?
  pozdrawiam z Bogiem.

  1. oczywiście, że dozwala. Ale też oczekuje naszych działań. Nie pogan, ale naszych.
   Jesteśmy ambasadorami Boga na ziemi. Kto ma bronić jego interesów? Poganie?
   Mamy się chować?

 3. Hej!
  Ale podobno i katolicy dają czadu:)
  “W piątek, 8 marca o godz. 18 wokół toruńskiego Centrum Sztuki Współczesnej odbyć ma się modlitwa różańcowa. Ci, którzy nie mogą przybyć osobiście mogą ofiarować swoją modlitwę czy zamówić Mszę Świętą w intencji przeciwstawienia się złu.”
  miłego dnia z Bogiem.

  1. Mdli mnie na myśl o różańcach i klepanych na ilość wierszykach, ale ja też byłem kiedyś katolikiem.
   Wiem zatem, że w kościele rzymskim jest wielu bogobojnych lecz niestety zwiedzionych ludzi. Oni szczerze wierzą w to, co robią, a odwagi i zaangażowania wielu z nas może się od nich uczyć. Pan Bóg zna serca i nerki człowieka i nie pozostaje głuchy na modlitwy. Módlmy się zatem też i za katolików, by w końcu usłyszeli wezwanie: “Ludu mój, wyjdźcie z niej…”

   1. Na wolnej polsce zamiescili ten artykul ale nie podali zrodla tylko dodali inne zrodla katolickie, prorozancowe ze sie tak wyraze. Interesujace … Tym wieksza zacheta by sie modlic.

 4. W imie Jezus łamiemy wszelkie dedykacje dla Baala przez tą widzme i związanych z nią satanistów na ten kraj lub obszar.Łamiemy w imie Jezus wszelkie przekleństa które zdołała wypuścić i odbijamy je z powrotem siedmiokrotnie w imie Jezus.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: