Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Katolicki ksiądz ostrzega przed antychrystem, czyli walka o dusze. Antychryst nadchodzi, ale od Rzymu.

W związku z tym, że kilka osób mi o nim wspominało i film ma bardzo dużą ilość wyświetleń, umieszczam mój komentarz do tego.

 

Według tego księdza, który albo celowo to robi, albo jest po prostu zwiedziony, ohydą spustoszenia jest wstrzymanie codziennej ofiary eucharystii 😀

 

Jest to absolutne kłamstwo, ponieważ apostoł Paweł wyraźnie mówił, że ofiara Jezusa została złożona raz na zawsze.

 

“Ten przeciwnie, złożywszy raz na zawsze jedną ofiarę za grzechy, zasiadł po prawicy Boga, 13 oczekując tylko, aż nieprzyjaciele Jego staną się podnóżkiem nóg Jego*. 14 Jedną bowiem ofiarą udoskonalił na wieki tych, którzy są uświęcani”

 

Ten ksiądz okłamuje ludzi w żywe oczy, ponieważ nie znają oni Pisma.

Prawdziwa ohyda spustoszenia miała miejsce w roku 175:

Ohyda spustoszenia już była w roku 175 z wieprzem w roli głównej.

 

 

Oni chcą zagarnąć elektorat apokaliptyczny, ponieważ jest coraz większe zainteresowanie tematyką czasów ostatecznych. Ciekawe dlaczego nie mówiono o tym przez ostatnie dekady? A teraz na potrzeby chwili takie kłamstwo…

Muzyka jak na filmach spiskowych. Ta muzyka już była w niejednym filmie.

Dalej mówi on:

 

Bóg wysyła Maryję do wszystkich części świata aby odpieczętowywać proroctwa Apokalipsy i Maryja nam mówi w jakich czasach żyjemy…

 

Porażka. Po co im Jezus, może od razu niech usuną, to będzie szerze.

 

 

Wojownicy Maryji czyli kościół Rzymu atakuje.

 

W innym filmie nie tylko ubiera się w bałwochwalczą koszulkę pt Wojownicy Maryji, ale POSUWA SIĘ DALEJ MÓWIĄC, ŻE MARYJA JEST NAJPIĘKNIEJSZĄ dziewczyną we wszechświecie.

 

 

Co ciekawe mówi on o ekumenii, ostrzega przed nią. Jeśli tak sprawy miałyby sie wydarzyć, to wielce jest prawdopodobny scenariusz, który omawiałem przy okazji Gwiezdnych Wojen, gdzie jest Nowy Porządek i rebelianci. Taka komuna i solidarność BIS.

Ksiądz Dominik Chmielewski poszedł na całość w interpretacji apokalipsy i wszystko przypisuje Maryji. Jezus nadal jest wg katolików takim chłopczykiem w kołysce…

Módlmy się zatem, aby Ci ludzie, którzy to oglądają zaczęli szukać prawdy biblijnej i żeby ta prawda ich wyzwoliła. Obróćmy te bezpardonowy atak na Słowo Boże ku dobremu.

 

 

 

Updated: 12 lutego 2019 — 20:27

14 komentarzy

Add a Comment
 1. Ona jest najpiękniejszą? Szkoda że są tacy zaślepieni…

 2. “a ciasna jest brama i wąska droga, która prowadzi do życia, i niewielu jest takich, którzy ją znajdują.”
  Ewangelia Mateusza 7:14 NBG
  W filmie jest znak równości pomiędzy katolicyzmem a chrześcijaństwem, zresztą nie tylko w tym filmie. Wolę mówić o sobie ‘nasladowca Chrystusa’, albo tak jak tutaj Piotr używać określenia: Chrystianin.
  Fakt, część nt. rodziny, upadku wartości to prawda, od całej reszty uszy więdną. Dlaczego ten nasz kraj jest tak związany… 🙁
  Jezu wybacz, wybacz nam którzy Ciebie nie szukamy, którzy nie przyjmujemy Twojego Słowa, którzy jesteśmy letni.
  Słowo Twoje jest prawdą, przesłanie proste i jasne. Dlaczego ludzie tego nie widzą?
  Módlmy się za nasz kraj, aby zasłona opadła, aby ludzie przyjęli Jezusa a odrzucili “straszną i zwycięską” zjawę podającą się za matkę naszego Pana.
  Tylko Jezus. Nie symbole, figury, malunki, święci, pośrednicy. Tylko Jezus.
  Mówię to jako osoba z 39 letnim stażem katolickim, ministrant, uczestnik pieszych pielgrzymek do Częstochowy, niedoszły ksiądz (wg woli rodziny). Jezus pozwolił mi się nawrócić m.in. dzięki tej stronie. Od 3 lat nawrócony i samotny z tego powodu (na szczęście żona i dzieci są ze mną). I bardzo szczęśliwy 😉
  Tylko Jezus jest Panem!

  1. Chwała Jezusowi za wyrwanie Ciebie ze świata umarłych:-)

  2. Nie jesteś sam…Jest Bóg 😀
   A poza tym masz jeszcze żonę i dzieci 🙂

 3. Coś przerażającego, mam ochotę tych ludzi “potrząsnąć” zawołać do nich co piszą te komentarze pod filmikiem i oglądają go z pozytywnym nastawieniem, że to są Wielkie Kłamstwa. aż płakać mi się chce nad nimi..

 4. Czasy końca .Podpisać umowy , ,zerwać je w połowie czasu ,ucisk ,3,5roku Tak ogólnikowo można domniemać że coś jest na rzeczy. 7lat to chyba max na przyjście Pana

  1. Chyba pisałem o tym, że Trump już dawno powiedział, że jeśli ktoś ma zaprowadzić pokój na Bliskim Wschodzie to będzie to Jared Kushner.
   Niemniej jednak pozostał im jeszcze Iran.

 5. W kontrze do tych kłamstw polecam bardzo mądre nauczanie niestety już nieżyjącego Dariusza Kubereka https://www.youtube.com/playlist?list=PL8U739DzlYMuvlbEOsntZGvJ1xoPNn_oI

 6. Ten człowiek zostanie strasznie osądzony.

 7. “W późniejszym okresie symbol oka w zamkniętym trójkącie zaczął być postrzegany jako symbol Trójcy Świętej w religii chrześcijańskiej.”

  Jeśli coś piszesz o iluminatach, to chyba coś ci się w łepetynie pomieszało…

  Jesteś zwykłym prymitywnym narzadkiem do niszczenia Kościoła…

  1. “prymitywnym narzadkiem”
   “łepetynie”

   To jest właśnie duch antychrysta.

   Pewnie nie znasz tych słow Pana:

   “Po tym wszyscy poznają, żeście uczniami moimi, jeśli miłość wzajemną mieć będziecie.”

   Ale na pewno znasz wiele słów papieża…
   Czy Jezus by się tak odezwał? Właśnie pokazujesz popsute owoce kościoła Rzymu, a ja kościola niszczyć nie musze Pani Radku, bo kościół sam się niszczy.

  2. Nie wiem co ma oko wspólnego z naszym Panem i jak to ma się do pisma Świętego, wiem natomiast tyle, oko zawsze było symbolem bogów egiptu.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: