Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Satanizm po katolicku – Maryja w centrum. Bóg odstawiony na bok.

Dostałem info mod czytelniczki o adoracji maryjnej.

 

No cóż przechodzą samych siebie, a kult Maryji (nie mylić z matką Jezusa, która śpi w grobie) wcale nie maleje ale rośnie.

Ale nie tylko rośnie. Maria jest już w niektórych kościołach w CENTRUM. Jest wyżej Boga. ba ona jest bogiem wg katolicyzmu:

 

 

Figura rzekomej Marii. Wokół słońce, a najbliżej gwiazdki – pentagramy lub heksagramy. Gwiazdy jako pieczęć sił duchowych.

Układ odzwierciedlający układ planetarny.

 

 

 

 

 

 

Maryja w środku słońca, Maryja będąca słońcem, Maryja i pentagramy.

 

Astarte, Izyda, isis, Afrodyta, wenus, Lalia, Kali, Łada.

 

W różnych regionach świata różnie nazywana. Wszystkie regiony są jej podporządkowane.

No może poza USA, ale tam jest inaczej przeprowadzony okultyzm. Polecam film “Architektura Waszyngtonu”.

 

 

 

Zniewolenie narodów zawsze odbywało się w ten sam sposób: poprzez kobietę boginię. Stąd mamy feminizm i transeksualistów, ponieważ pierwszym transseksualistą był szatan:

 

 

Zapewne zastanawiacie się dlaczego ten upadły anioł zrobił się transeksualistą?

Już tłumaczę. Otóż Pan Jezus zapytany o to, kogo będzie żoną w niebie kobieta mająca siedmiu mężczyzn za życia odpowiedział:

 

Przyszli do Jezusa saduceusze, którzy twierdzą, że nie ma zmartwychwstania, i zagadnęli Go w ten sposób: “Nauczycielu, Mojżesz tak nam przepisał: «Jeśli umrze czyjś brat i pozostawi żonę, a nie zostawi dziecka, niech jego brat weźmie ją za żonę i wzbudzi potomstwo swemu bratu». Otóż było siedmiu braci. Pierwszy wziął żonę i umierając, nie zostawił potomstwa. Drugi ją wziął i też umarł bez potomstwa, tak samo trzeci. I siedmiu ich nie zostawiło potomstwa. W końcu po wszystkich umarła ta kobieta. Przy zmartwychwstaniu więc, gdy powstaną, którego z nich będzie żoną? Bo siedmiu miało ją za żonę”.

 

 

Jezus im rzekł: “Czyż nie dlatego jesteście w błędzie, że nie rozumiecie Pisma ani mocy Bożej? Gdy bowiem powstaną z martwych, nie będą się ani żenić, ani za mąż wychodzić, ale będą jak aniołowie w niebie. Co zaś dotyczy umarłych, że zmartwychwstaną, czyż nie czytaliście w księdze Mojżesza, tam gdzie mowa o krzaku, jak Bóg powiedział do Mojżesza: «Ja jestem Bóg Abrahama, Bóg Izaaka i Bóg Jakuba». Nie jest On Bogiem umarłych, lecz żywych. Jesteście w wielkim błędzie”. (Mk 12, 18-27)

 

 

Osoby nacechowane miłością do ludzi (przykazania 5-10) i miłością do Boga (przykazania 1-4) będą miały cechy obu płci. Będą zarówno waleczni jak aniołowie, po naszym Tatusiu jak i pełni uczuć i wrażliwości jak kobiety, po Duchu Świętym jaki otrzymaliśmy.

 

 

Szatan pomimo swego buntu, ma tę głęboką tęsknotę pozostania tym kim był, czyli aniołem o cechach danych od Boga, że chce się widzieć jako istota o cechach i kobiety i mężczyzny.
Jednak  w związku z jego buntem, stracił wiele poza mocą i ograniczonym prawem do ziemi. Tak więc substytutem jego tęsknoty i zarazem prawem na ziemi ma być transeksualizm, który jest wbrew naturze.
Zamiana fizyczna ciał poprzez operacje plastyczne nikogo nie uczyni połączeniem cech męskich i żeńskich. To tylko będzie rola odgrywana przez ludzi grzesznych, ale nigdy nie będzie zespoleniem natury psychicznej kobiety i mężczyzny.

 

 

Dlaczego w tytule napisałem satanizm po katolicku? Raz, że Maria śpi w grobie. Dogmat o wniebowstąpieniu jest młodszy od papieża Franciszka, a dwa, to ta rzekoma Maryja jest w centrum, a nie Bóg, co powoduje pójście w stronę szatana, gdyż Bóg jest Bogiem zazdrosnym. Oni Boga nie potrzebują gdyż wstawiennictwo Marii jest wyżej od samego Jezusa i Jego Ojca.
Tłumaczyłem to na jednym ze zjazdów. To jest tak, jakby poprzez sekretarkę mielibyśmy mieć kontakt z dyrektorem, kiedy Pan Jezus powiedział, że nikt nie przychodzi do Ojca jak tylko przeze mnie. A skoro Jezus jest jednocześnie Bogiem, to my nie potrzebujemy żadnych osób trzecich.  To pośrednictwo ma przełożenie na polski ZUS, NFZ itd. Mamy pośredników do lekarza, do emerytury. Gdyby nas nie okradali nie musielibyśmy mieć pośredników w postaci Narodowego Funduszu Zdrowia. Tak samo jak katolicy, gdyby się nawrócili, nie musieliby mieć pośrednika w osobie kapłana (to my jesteśmy teraz kapłanami między nimi a Słowem Boga – biblią).
Podsumowując, jest satanizmem wywyższanie jakiejkolwiek postaci wyżej Boga.
Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną.
Nie uczynisz sobie obrazu rytego ani żadnej podobizny tego, co jest na niebie w górze i co na ziemi nisko, ani z tych rzeczy, które są w wodach pod ziemią5Nie będziesz się im kłaniał ani służył. Ja jestem Pan, Bóg twój, mocny, zawistny, karzący nieprawość ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą; 6a czyniący miłosierdzie tysiącom tych, którzy mię miłują i strzegą przykazań moich . Księga Wyjścia 20. 
Zauważmy bogów z małej litery.
Brońmy dobrego imienia naszego Boga Ojca, módlmy się o katolików aby Bóg ich wyciągnął z tej religii zła, z którą w ekumenii są także ewangelicy (baptyści, zielonoświątkowcy, KECH i inne).

Chwała Bogu Jedynemu w imię Jezusa Chrystusa.

 

Updated: 13 lutego 2019 — 18:51

2 komentarze

Add a Comment
  1. Taka ciekawostka, w programie katolickiej wycieczki po Ziemi Świętej jednym z punktów było odwiedzenie grobu Marii, który znajduje się niedaleko góry Oliwnej. Ten punkt podróży jest opisany jako “symboliczny grób Marii” 😀

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: