Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kanadyjska kaznodziejka, która nie wierzy w …Boga.

 

 

O. Gretta Vosper, minister Kościoła West Hill United w Toronto, który nie wierzy, że Jezus był synem Boga, przemawiając na “cotygodniowym spotkaniu” w listopadzie.

 

Pomimo herezji musimy odpowiedzieć biblijnie na ten zarzut:

Co na to mówi Biblia?

 

“Ducha Bożego poznajecie po tym: wszelki duch, który wyznaje Jezusa Chrystusa, że przyszedł w ciele, jest z Boga.” 1 Jana 4

 

Pani Gretta jest wychowanką protestanckiego, chyba tylko z nazwy kościoła Zjednoczonego Kościoła Kanady.

 

Ciekawy jest bardzo komentarz i stanowisko tego mega koscioła:

“”Chociaż Zjednoczony Kościół Kanady jest wielkim namiotem, przyjmującym różnorodność teologicznych wierzeń, Pani Vosper jest tak daleko od centrum tego, co trzyma nas razem jako Zjednoczonego Kościoła, do którego doszliśmy do wniosku, że nie nadaje się do kontynuowania święceń minister “, stwierdza raport.”

 

Pisząc kolokwialnie i młodzieżowo Pani Vosper tak odleciała już z zasadami wiary, że wszyscy zobaczą , że my tak naprawdę nie wierzymy w Boga i stracimy wpływy. Tak można to sparafrazować.

 

W 2013 r. Przekonania Vosper przeniosły się na ateizm po tym, jak przeczytała o losie pakistańskich blogerów, którzy stanęli w obliczu uwięzienia i egzekucji jako bluźniercy za kwestionowanie istnienia Boga. Chociaż wielu wewnątrz i na zewnątrz kościoła zakwestionowało, w jaki sposób zdeklarowany ateista może nadal być pastorem, przywódcy Zjednoczonego Kościoła nadal powstrzymują się od podejmowania działań.

 

W listopadzie 2018 roku, zanim rozprawa mogła się odbyć, Vosper i Zjednoczony Kościół doszli do porozumienia, które pozwoliło jej kontynuować pracę w jej służbie, skutecznie kończąc sprawę. Jej adwokat, Julian Falconer, przedstawił  komentarz: “Obie strony długo patrzyły na koszty i korzyści związane z prowadzeniem herezji i czy to było dobre dla kogokolwiek (i) wyniki mówią same za siebie. miejsce dla Gretty, i że nie ma powodu, by oddzielać kapłana od zgromadzenia. ”  Zjednoczony Kościół wydał oświadczenie, że ugoda z Vosper “nie zmienia w żaden sposób wiary Zjednoczonego Kościoła Kanady w Boga, Boga w pełni objawionego nam jako chrześcijanom w Jezusie Chrystusie i przez Jezusa Chrystusa”..

 

Popatrzcie, to jest skrajna forma apostazji, ale ile jest pośrednich? Słyszy sie o bandytach mordujących, ale lie osób ma w sobie nienawiść… Tak i jest z nauczaniem. Sa księżą geje, pastorki lesbijki ale ilu zwodzi ludzi w nauczaniu, doprowadza do ekumenii?

 

Letnie nauczanie, brak nauczania o Prawie Bożym zawsze prowadzi do upadku, do rozluźnienia, liberalizmu biblijnego. W skutek takich nauczań masa kościołów padła w Europie Zachodniej.

Drastyczny spadek liczby wiernych kościołów ewangelickich w Niemczech.

 

W Holandii do roku 2050 wszystkie kościoły mają zostać zamknięte. Tak jest rola tych pastorów stojących na czele.

 

https://pomorska.pl/do-2050-roku-wszystkie-koscioly-katolickie-i-protestanckie-w-holandii-zostana-zamkniete/ar/7231612

 

Dlatego, że kościoły maja złe owoce, antyklerykalizm przejmuje Biedroń, a nie protestanci, ponieważ protestantyzmu w Polsce nie widać. Ma go nie być widać gdyż taki rozkaz idzie od Watykanu.

 

Tutaj jeszcze dochodzi do tego nauczanie przez kobietę…

 

______________________
Jeśli blog ten pomaga Ci w rozumieniu świata, to jeśli możesz mnie wesprzeć podaję nr konta:

 

Nazwa odbiorcy: Piotr

Tytuł: Bezinteresowna DAROWIZNA  dla właściciela strony detektywprawdy.pl

Nest bank

71 1870 1045 2078 1028 6259 0001

 

 

 

PAYPAL
 

 

 

Updated: 13 lutego 2019 — 11:35

1 Comment

Add a Comment
  1. Jeśli ona jest kaznodziejką (jak to nawet brzmi…), to ja jestem królową angielską… :/

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme