Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Potężna rola krwi Jezusa w walce duchowej

Tekst jest z internetu. Czasem wybieram godne uwagi.

 

____________________

 

W Piśmie Świętym znajduje się ponad 400 wzmianek o krwi. Istnieje duchowe znaczenie dla “krwi”, oprócz bycia czerwonym płynem przepływającym przez nasze ciała. Mówi się, że krew nosi “duszę” człowieka.

 

“Albowiem życie cielesne jest we krwi, a Ja dałem je tobie na ołtarzu, aby dokonać przebłagania za twoje życie, bo to krew oczyszcza duszę” (Kpł 17:11).

 

 

Zasada jest taka: dusza zamiast duszy. Kiedy ludzka istota grzeszy, jego dusza staje się nieczysta. Dusza (reprezentowana przez krew) jest następnie dana, aby dokonać przebłagania za grzeszną duszę: oczyścić duszę i zapłacić karę. Nieczysta dusza pod karą śmierci zostaje odkupiona, “odkupiona” przez śmierć niewinnej duszy.

 

 

Ostatecznie, dusza sprawiedliwego człowieka jest żądana, aby zrekompensować duszę grzesznego człowieka. Ofiary ze zwierząt z Tory są tylko symboliczne, wskazując na krew Jeszui. Dusza zwierzęcia nie może dokonać przebłagania za duszę człowieka. Krew zwierzęcia wskazuje na krew prawego Mesjasza, który rzeczywiście dokonuje przebłagania za nas: duszę dla duszy.

 

Ta wymiana jest bezpłatna dla wszystkich dzięki łasce, otrzymując cenę zapłaconą za swoją duszę. W ten sposób dusza jest “zbawiona” przez ofiarę krwi. Krew jest nie tylko ofiarą, która pozwala duszy wejść w przymierze z Bogiem, jest pieczęcią, która utrzymuje i chroni to przymierze.

 

Ostateczne Przymierze

Krew oznacza, że ​​życie osoby zostało przelane. Przymierze krwi jest najsilniejszym rodzajem przymierza, ponieważ pociąga za sobą cenę życia i śmierci, całkowite zobowiązanie. Krew pozwala, aby miało miejsce przymierze; i żąda się krwi, jeśli przymierze zostanie złamane.

Wiele rodzajów czarów obejmuje przymierze krwi, aby kontrolować dusze zaangażowanych osób, które następnie stają się ofiarami całkowitej manipulacji i zniszczenia.

W przypadku naszego nowego przymierza z Jeszuą, moc krwi jest dla dobra, a nie zła. Zawieramy przymierze świętości, życia, uzdrowienia, radości i pokoju. Nowe Przymierze obejmuje również całkowite zaangażowanie w życie i śmierć.

 

Izraelici umieścili krew na drzwiach i nadprożu (Wj 12: 7), aby pokazać, że zdecydowali się wziąć udział w przymierzu. Krew była oznaką, że otrzymali przymierze (Wyjścia 12:13). Przymierze chroniło ich przed śmiercią i zniszczeniem. Znak krwi skierowany jest ku górze ku zbawieniu, a na bok w obronie – niesamowitym zwiastunem krzyża Jeszui.

 Gdyż Pan przejdzie, aby zabić Egipcjan, a kiedy ujrzy krew na nadprożu i na dwóch słupach bocznych, Pan przejdzie przez drzwi i nie pozwoli, aby niszczyciel przyszedł do waszych domów, aby was zabić” (Wj 12:23).

 

Zalety krwi

Oto pierwsza zaleta krwi. To oznacza terytorium. Pokazuje własność. To jest jak znak drogowy, tabliczka z nazwiskiem, etykieta marki, a nawet jak zwierzę, które oznacza jego terytorium, zrzucając krople moczu wzdłuż granicy.

Krew pozwala Bogu powiedzieć: “Ta osoba i jego rodzina oraz jego własność należą do Mnie. Niszczyciel nie ma prawa przekroczyć linii w ich okolicy”.

Pomyśl, jak potężna jest walka duchowa. Oświadczamy, że my i wszystko, co jest z nami związane, należy do Boga poprzez krew Jeszui. Bóg mówi do wszystkich demonów, że nie mogą wejść na nasze terytorium, aby nas skrzywdzić. Jeśli wierzymy w moc przymierza krwi, żadna demoniczna siła nie może przekroczyć granicy naszego terytorium.

autor: Asher Intrater

 

 

 

 

 

Zaktualizowane: 12 lutego 2019 - 19:33

3 komentarze

Dodaj komentarz
  1. Krew jako dusza Rdz 9.4-5 Nowa Biblia Gdańska lub Warszawska (polecam http://www.biblia.info.pl) oraz Rdz 4.10

  2. Sprostowanie co do biblia.info. Chodzilo mi, że na tej stronie w zakladce biblia jest bardzo wygodna Biblia interlinearna link https://www.biblia.info.pl/biblia.html

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish