Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Sodomicka studniówka: Pierwszy w Polsce Polonez Równości. Maturzyści zatańczyli w parach jednopłciowych.

Jak  czytamy na jednym z portali Adama Michnika o adresie wysokieobcasy.pl:

 

W ramach solidarności z nastoletnią społecznością LGBT+ maturzyści z I SLO Bednarska zatańczyli poloneza w parach jednopłciowych. Akcję pod hasłem “Polonez Równości” wspierają stowarzyszenie Miłość Nie Wyklucza i marka Ben & Jerry’s

 

 

Gejowski Polonez odbył sie w warszwskim Liceum im Jam Saheba Digvijay Sinhji.

 

 

Szkoła powstała z inicjatywy Krystyny Starczewskiej, która doktoryzowała się w Instytucie Filozofii UW w 1971; przez lata pracowała w Polskiej Akademii Nauk. Zajmowała się twórczością Jerzego Szaniawskiego i dziełem Janusza Korczaka; psychologią humanistyczną i feminizmem.

 

Mamy tutaj słowa klucze: filozofia, feminizm, PAN, psychologia humanistyczna, czyli wszystko to, co jest przeciwne Bogu, wszystkie te aspekty życia i ich reprezentantów, którym daleki są wartości biblijne.

 

Owi licealiści są używani nie pierwszy raz przez system do zwalczania Prawa Bożego.

 

Na Turnieju Debat Historycznych w Sejmie stawili się z przypinkami Komitetu Obrony Demokracji, Partii Razem, z hasłem: “Uchodźcy mile widziani” i tęczową popierającą postulaty społeczności LGBT.

 

http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,21951362,licealisci-nie-wpuszczeni-do-sejmu-bo-mieli-grozne-przypinki.html

 

Polonez równości w grzechu:

 

 

Może wprowadźmy to przed chwilą wymyślone przeze mnie pojęcie do obiegu? Marsz Równości W Grzechu, Polonez Równości W Grzechu. My musimy sie różnić od świata a do podziału i tak dojdzie.

 

 

Nie ma problemu, ja to akceptuję o tyle, że nazywam to grzechem. Oni równością a ja grzechem.

Nie wiem czy ta młodzież jest indoktrynowana,  czy po prostu tam są homoseksualiści.

 

Będzie tego coraz więcej, ale popatrzcie jak polscy niby protestanci milczą! Nie jest skandalicznym zachowanie tej młodzieży, ale mega skandalem jest bierność polskich ewangelików wobec wszelkiego zła. Jedyne fora internetowe ukazujące dezaprobatę dla takich imprez i wydarzeń możecie znaleźć w internecie.

Zgorszenia przyjść muszą, ale biada tym, którzy są bierni. Za Izajaszem mówiąc psy leniwe nie szczekają. Bo jest im dobrze z ich pozycją społeczno-polityczną.

 

Oto obraz Sodomy tych czasów. Będzie w tym pewnie większy postęp i widać jak bardzo to przyspiesza. Ale cieszmy się gdyż im bardziej będzie przyspieszać, tym bardziej Chrystusowcy biblijni będą różnić się od tego zgniłego świata.

Oto mowa nienawiści: Chrystusowcy kontra homoaktywiści.

 

 

 

 

Updated: 12 lutego 2019 — 18:32

1 Comment

Add a Comment

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: