Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

2/3 pastorów, rabinów, księży zostanie ukarana.

Dlaczego nikt w zborach się nie przeciwstawia ekumenii Aliansu Ewangelicznego? Pełni strachu i letniości ludzie. Bóg nie tylko odbierze owce, ale pastorów łych, księży, rabinów złych.

“W owym dniu – mówi Pan Zastępów – wytępię z kraju imiona bałwanów tak, że nie będzie się ich już wspominało, nadto fałszywych proroków i ducha nieczystości usunę z kraju. ”

” Mieczu, podnieś się na mego Pasterza, na Męża, który jest Mi bliski – wyrocznia Pana Zastępów. Uderz Pasterza, aby się rozproszyły owce, bo prawicę moją zwrócę przeciwko słabym. (8) W całym kraju – wyrocznia Pana – dwie części zginą i śmierć poniosą, trzecia część tylko ocaleje. (9) I tę trzecią część poprowadzę przez ogień, oczyszczę ją, jak oczyszcza się srebro, i wypróbuję tak, jak złoto próbują. I wzywać będzie mego imienia – a Ja wysłucham, i będę mówił: Oto mój lud, a on powie: Pan moim Bogiem.” Zachariasza 13.

“Znam twoje czyny, że nie jesteś zimny ani gorący. Obyś był zimny albo gorący! (16) A tak, skoro jesteś letni i ani gorący, ani zimny, mam cię wyrzucić z moich ust. ”

” Radzę ci kupić u mnie złota w ogniu oczyszczonego, abyś się wzbogacił, i białe szaty, abyś się odział, i aby nie widziano twojej haniebnej nagości, i balsamu do namaszczenia twoich oczu, abyś przejrzał. (19) Ja wszystkich, których kocham, karcę i wychowuję. Bądź więc gorliwy i nawróć się.”

 

 

Osoby mówiące o tym, że Prawo Boże jest już nieważne zginą. Bóg oczekuje oddzielenia od tego świata. Każdy z tych proroków i pasterzy zostanie ukarany.

 

 

 

 

Updated: 12 lutego 2019 — 14:36

7 komentarzy

Add a Comment
 1. Damian (z Sosnowca)

  Niegodni pasterze :

  Iz 56;10-11 BW
  “Wszyscy jego strażnicy są ślepi, wszyscy są nierozumni, wszyscy oni, to nieme psy, które nie umieją szczekać, tylko ziewają, leżą, lubią spać. Psy to żarłoczne, nienasycone. A są nimi pasterze, którzy na niczym się nie znają. Wszyscy chodzą swoją własną drogą, każdy myśli o własnej korzyści, wszyscy bez wyjątku.”

  Iz 56;10-11 BT
  Stróże jego – są wszyscy ślepi, niczego nie widzą.
  Oni wszyscy to nieme psy, niezdolne do szczekania;
  marzą sennie, wylegują się, lubią drzemać. Lecz te psy są żarłoczne, nienasycone. Są to pasterze niezdolni do zrozumienia. Wszyscy oni zwrócili się na własne drogi,
  każdy bez wyjątku szuka swego zysku.”

  1. dokładnie nieme psy, nie skore do szczekania, udaja że nie widzą co sie wokół nich dzieje…

 2. To strasznie smutne, że w ”kościołach” takie rzeczy się dzieje. Ale Wszechmogący Stworzyciel , nasz Ojciec jest sprawiedliwy. Można się jedynie modlić za tych ludzi, by Bóg im otworzył oczy. Bo słuchać napomnień to chyba trudno… 🙁
  tak dla ostrzeżenia wpadłam kilkanaście minut temu na to: http://www.amightywind-proroctwa.com/polishwebsite/ ale to jest bardzo niebezpieczna strona, niby prawda ale jakieś pokręcone, módlmy tez sie za tych ludzi. Panie, Jesusie Chrystusie przyjdź i pomóż! Ja juz nie wiem co w tym świecie się dzieje, wszędzie jakieś pokręcenie… 🙁

   1. Uciekać jak najdalej, aż w szoku jestem, że na to natrafiłam…

    1. Kiedyś dawno temu się w to wplątałem, ale Bóg dzięki moim rodzicom mnie z tego wyciągnął. Tak jak mówisz Dina, uciekać od tego jak najdalej

 3. Może nie sprzeciwiają się bo mają z tego materialny zysk (niestety)… Szkoda, że tak jest…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: