Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Znak bestii w starożytności.

 

 

Wczoraj akurat oglądałem serial “Bible”. Oto niewolnica Hagar:

 

 

 

Jeśli bliżej przyjrzycie, to na czole nie będzie widać brudu, tylko znamię. Tak, w tamtych czasach niewolnicy byli w ten sposób znakowani.

W internecie, który jest odbiciem w znacznej mierze teorii, doktryn protestanckich mamy szeroki wachlarz spojrzeń na kwestie znaku bestii. Jedni uważają, że jest nim miłość do pieniędzy, inni, że to grzech a jeszcze inni, że literalny znak. Należę do opcji ostatniej traktującej znak jako przepustkę do systemu pieniądza w pakiecie z odrzuceniem Prawa Bożego.

 

To jest nowożytna forma piętnowania, naznaczania znakiem krzyża i to nie Chrystusowego.

 

 

 

Nie wszyscy wiedzą lub pamiętają, ale odpowiednik Izydy, rzekomej Marii – Semiramis –  miała go również:

 

 

Stąd kościół Rzymu nazywa się Babilonem.

Taki krzyż był na czołach kapłanów Tammuza.

 

 

 

Semiramis była budowniczą Babilonu a apokalipsa wspomina o Babilonie czasów końca. On już jest i jak wiemy jest kontynuacją poprzedniego. Wiemy to z tych samych praktyk…

 

 

Krzyż i Trójca to uniwersalny znak wszystkich pogańskich religii, które czczą słońce na Ziemi. Jest symbolem lub “pieczęcią” kultu religijnego słońca w Rzymie.

 

 

 

Izyda Horus Set i Słońce.

 

O znaku krzyża był specjalny tekst na blogu:

 

Tammuz i historia krzyża

 

Cytat:

Co kult Tammuza może mieć wspólnego z znakiem krzyża ? Według historyka Aleksandra HislopTammuz
był ściśle związany z religią babilońską tajemniczo rozpoczętą przez kult Nimroda Semiramidy i jejnieślubnego synaHorusa. Oryginalną formą babilońskiej literę T był identyczne z krzyżyużywanych dzisiaj w  świecie chrześcijaństwaTo byłpoczątkowo TamuzOdnosząc się do tego znakuTamuzHislop pisze:

  To mistyczne Tau (krzyż) było naznaczane  w chrzcie na czołach tych, wtajemniczonych w misteria.

Dziewica Vestal z pogańskiego Rzymu nosiła zwieszony naszyjnik tak samo jak robią to teraz zakonnice.
Nie ma prawie plemienia pogan gdzie krzyż nie zostałznaleziony. , , , [P] x co samo w sobie nie byłonienaturalnym symbolem Chrystusa, prawdziwego Mesjaszaa które kiedyś były uważane za takiepozwolono wyjść całkowicie z użycia i Tau†”, znakkrzyża , niepodważalny znak Tamuzfałszywy Mesjaszbył wszędzie podstawiony w jego miejsce(Dwa Babilony, 1959, s198-199204-205)

 

Nie tak dawno wspominałem o “chrześcijańskim” raperze Tau….

Należy przy tym wiedzieć, że Semiramis również przedstawiana była dzieciątkiem.

 

Który chrześcijanin nie przyjąłby znaku krzyża……

 

 

To tak ku rozważeniu to wszystko, bo różne warianty należy brać pod uwagę…

 

Updated: 26 marca 2018 — 16:14

15 komentarzy

Add a Comment
 1. Pan Jezus powiedział, że po owocach poznamy ludzi. Raper Tau choć jest katolikiem wydaje dobre owoce, jak byłem katolikiem i byłem w depresji jego płyty motywowały mnie do szukania Boga

  1. Chciałbym dodać jeszcze, że wiele osób nieświadomie stosuje odpowiednie gesty i znaki. Widziałem kiedyś jak kolega na balu gimnazjalnym, dla żartów skakał z palcami ułożonymi w gest rogów. Czy był on satanistą? Apeluje tylko o patrzenie na owoce człowieka. Czy jeśli będzie artysta, który nie pokazuje rogów ani innych tego typu gestów, a jego treści promują bezprawie to można go słuchać?

   1. Panie Jakubie :-), nastolatek nie wie co robi, ale muzyk mający kasę z trendów tego świata już jest świadom swych gestów.

  2. Dziś jesteś na chacie, w sensie na czacie, robisz bekę z ziomalem,
   Piszesz “Sprawdź jaki Tau zrobił chu.. nie kawałek, wrzuć komentarze, że ten Bóg to jest *pip* i tak dalej. Tau – Pinokyo.

   Droga do Boga często jest przez różnych ludzi. Niektórzy trafiaja przez Chojeckiego inni przez Korwina 🙂

 2. Znamię Bestii = pieczęć anielska. Nie ma innej opcji. Mesjasz będzie miał znak na czole i nie będzie to znak zwyczajny ani żadna technologia, lecz coś nadnaturalnego. Będzie to dowód dla ludzi na jego namaszczenie, wyjątkowość i że nie jest zwykłym człowiekiem. Coś na wzór https://pl.wikipedia.org/wiki/Sigil pieczęci Salomona. Bardziej skomplikowany symbol, to nie będzie prosty znak. Bo jak z krzyża chcecie odczytać “liczbę bestii” albo ze zwykłego kółka?

 3. Nie zapominajmy o pozytywnym znaku na czole z Ezechiela 9.4: “Przejdź przez miasto, przez środek Jerozolimy, i napisz literę Taw na czołach ludzi wzdychających i bolejących z powodu wszystkich obrzydliwości, które się w niej dokonują”.

 4. “Krzyż i TRÓJCA to uniwersalny znak wszystkich pogańskich religii, które czczą słońce na Ziemi.” Chyba nie negujesz Trójcy Świętej jak antytrynitarni heretycy?

  1. problem w tym, że szatan pod wszystko sie podszywa.

  2. mielonka turystyczna

   przemówiłeś Grzegorz językiem Rzymu – antytrynitarni heretycy” – terminologia jak z katechizmu, poczułem się ja na sali tortur inkwizycji.

 5. nie wierzcie w te brednie szatan bardzo boi sie krzyżadawno temu poznałem dziewczyne powiedziała że nie może ze mną być bo nosze krzyż zdjolem go zacząłem coraz bardziej cierpieć przez 15 lat spadały na mnie rózne choroby potem postanowiłem daźć szanse tej dziewczynie nagle ja prosty człowiek zostałem wybrany na przewodniczącego samożądu szkolnego pełniłem te funkcje 9 miesięcy po skończeniu kadencji mocno zachorowałemjednak dalej chodziłem do kościola gdy w wieku 21zaczołem studiować jeżdziłem po świecie podczas jednej wyprawy zobaczyłem ufoprzestałem chodzic do koscioła kłocilem sie za przyczyną tej dziewczyny
  z prawie cała rodziną zrobiła ona kazirodztwo z moim kuzynem rodzina odwróciła sie odemnienagle zachorowałem stan był krytyczny lekarz mówił że moge umrzeć w ciągu rokua one dała mi jedna roscinke i kazała sie umyć w wodzie wszystko przeszłow oka mgnieniu księza zaczeli mnie wyrzucac z kosciola bo dziewczyna była ich najgorsza przeciwniczką gdy znią kiedyś rozmawiałempowiedziała mi że bardzio boi sie boga i prześladująja koszmary jej koledzy podali sposób na spełnienie mazeń wystarczyło tylko wyobrazić sobie ze coś sie chce i już sie dostawałonodliłem sie doBoga gy prosiłem o cos i sobie wyobrazałemze otrzymałemzawsze po miłości z tą dziewczyną chorowałempo wielu latach ona okazała sie diabłem reptiliankąktra jak powiedziała cały czas zywila sie moją żłą energią i nienawiscią zapytała co chce dostać w zamian ze przejde na jej strone obiecała mi życie wieczne zmieniła siebyła cała zielona dzis wiem ze djabeł istnieje naprawde ta dziewczynaspała oprącz nie z wieloma chłopakamiwszyscy oni chorowali i wielu umarlonie dajcie sie zwieśc djabeł boi sie krzyża gdy go nosilem nie miała do mnie dostepudowiedziałem sie tez ze cieszy sie z tego że ludzie robia złoa na końcu wszystkich zniszczypamietajcie dobro zawsze zwyciezanie dajcie sie przeciagnąc na strone zlaczyncie dobro tego boi sie diabeł i wierzcie w Boga

  1. 🙂
   Bóg nie mieszka ani w budynkach ani w krzyżach.
   Wiata w Boga Jedynego to nie animizm…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: