Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Mobbing w niemieckich szkołach na tle religijnym. Skutek wprowadzania muzułmanów do kraju.

Bardziej w celach archiwizacyjnych aniżeli pod publikę umieszczam ten news:

 

W niemieckich szkołach uczniowie żydowscy i chrześcijańscy coraz częściej padają ofiarą mobbingu. Celem słownych ataków stają się też nauczycielki – czytamy na stronie “Deutsche Welle”.

  • Szef Związku Nauczycieli Niemieckich: część uczniów rozpowszechnia materiały propagandowe islamskich ekstremistów
  • Ostrzegł, że w niektórych szkołach może dojść do utraty kontroli nad młodzieżą
  • Obecną dyskusję o islamskim mobbingu przeciwko dzieciom żydowskim i chrześcijańskim wywołał w zeszłym tygodniu dziennik “Berliner Zeitung”

źródło: https://wiadomosci.onet.pl/swiat/mobbing-w-niemieckich-szkolach-na-tle-religijnym-coraz-gorsza-sytuacja/kk47fjz

 

 

Ponownie można zadać pytanie zwolennikom ewangelizacji Islamu i sprowadzenia do Polski uchodźców: kto kogo ewangelizuje, a kto kogo islamizuje w Niemczech?

Pytanie jak zwykle retoryczne. Z drugiej strony w krajach stricte muzułmańskich jest zakaz ewangelizowania i chrześcijanie są prześladowani. Żaden potomek Ismaela nie martwi się prześladowanymi mniejszościami chrześcijańskimi. Oto polityka papiestwa i państw popierających Jezuitę Bergoglio.

Pewnych trendów zatrzymać się nie da, ale pewne można wyhamować. Mimo, że Polacy są mniejszością w swym kraju, to jak sie okazuje w kwestii uchodźców PIS słucha się ludu.

A jeżeli chodzi o lud, to my możemy powiedzieć za Biblią o tym Babilonie “Ludu Boży, wyjdź z niego”.

 

 

 

Updated: 26 marca 2018 — 21:25

3 komentarze

Add a Comment
  1. Dzis na IPP mówili,ze jakieś dziecko niemieckie zostało pobite w szkole przez muzułmańskie dziecko (młodzież /),że jadło żelki,a tam przeciez żelatyna wieprzowa.Pełna “wolnośc”,miłośc i braterstwo.

    1. oho…jeszcze było coś że docinali bo ktoś jadł kanapkę z szynką? , no ja rozumiem że wieprzowina jest niezdrowa (i moim zdaniem też niesmaczna), ale żeby od razu bić za to… :/
      piękna wolność :/

  2. JEDWABNY SZLAK chiński tez do wyrzucenia.Przywloka swoja anty-kulture np.meczarnie nad psem czy kotem,żywcem ze skóry itd..,bo lepsze mięsko,niby zdrowsze.Ostatnio w knajpie chińskiejw Polsce znalezli zwłoki psa ,a drugiego żywego w strasznym stanie.WON Z OBCĄ nie chrzescijańską CYWILIZACJA,ALE CZY TO ABY CYWILIZACJA?

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: