Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kolejny krok do biblijnego Wielkiego Ucisku: Huawei ma pracować nad blockchainowym telefonem. + znak bestii.

Huawei prowadzi rozmowy w sprawie wykupienia licencji na SIRIN OS – system operacyjny firmy Sirin Labs, który pozwoliłby na uruchamianie blockchainowych aplikacji na smartfonie. Sirin współpracuje z Androidem, na którym stoją produkty Huawei. Obie firmy potwierdziły oficjalnie, iż doszło między nimi do spotkania. Jednym z jego tematów miało być “dostarczenie blockchaina na skalę masową w bezpieczny sposób”.”

źródło: https://businessinsider.com.pl/technologie/blockchain/huawei-stworzy-smartfon-obslugujacy-aplikacje-blockchainowe/96pqp4d

 

Kiedy pisałem około roku temu o tym, że Bitcoin będzie przejęty przez system bestii, fani krypto-walut wściekli się na mnie, a teraz widać, że to jest ten kierunek.

 

“Finney phone miałby zawierać m.in. portfel do kryptowalut w technologii cold storage – co oznacza, że są one zapisywane fizycznie w pamięci urządzenia, która nie jest w żaden sposób podłączona do internetu.”

 

To oznacza, że swój portfel miałbyś w telefonie….a przecież jesteśmy juz na takim etapie, że większość nie tylko posiada smartphony, ale je pokochało do tego stopnia, że są one ich przyjaciółmi…

 

 

Biblia to dawno zapowiadała:

 

” I zwodzi mieszkańców ziemi przez cuda, jakie dano mu czynić na oczach zwierzęcia, namawiając mieszkańców ziemi, by postawili posąg zwierzęciu, które ma ranę od miecza, a jednak zostało przy życiu.(15) I dano mu tchnąć ducha w posąg zwierzęcia, aby posąg zwierzęcia przemówił i sprawił, że wszyscy, którzy nie oddali pokłonu posągowi zwierzęcia, zostaną zabici. (16) On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole, (17) i że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia. (18) Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć. ”

 

Wszyscy dobrze znamy ten wers. Ale tym razem pragnę zwrócić uwagę na jedno bardzo rzadko uświadamiane słowo:  “wolni i niewolnicy otrzymują znamię“. 

 

Jednak o znamieniu w osobnym wpisie.

 

Pozdrawiam

 

Updated: 26 marca 2018 — 15:28

2 komentarze

Add a Comment
  1. “Koniec potęgi dolara, świat drży w posadach”,Sputnik

  2. ojej…a ja mam tego hujubuju, na szczęście jeszcze tego badziewia nie obsługuje…(niestety, jako jeden ze sposobów blokady ustawiono możliwość na odcisk palca, ale udało się to jakoś ustawić że nie muszę tego używać; no niby w sumie mogłabym ale mi się nie chce z różnych powodów), ale nie sądzę że jeśli będzie taka możliwość to będzie mi się chciało zmieniać ten telefon na “nowszy” 😀 bo podobno czasem lepsze jest wrogiem dobrego…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: