Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Sędzia do aplikantki: Ty kur… uliczna!

Zauważyłem, że co najmniej raz na dwa miesiące powinienem przypominać jaki jest profil bloga.

Część czytelników jest pracowita inaczej 🙂 i nie chce czytać strony O blogu, a jest tam napisane:

 

Nie jest to blog stricte religijny i dotyczący tylko lub  wyłącznie  Biblii. Jest to blog, który pomaga zrozumieć wiele aspektów naszego życia: odżywiania, leczenia, finansów, polityki. Wszystko to na co ma wpływ książę tego świata.”

 

Tak więc osoby zgorszone tego typu informacjami powinny udać się do najbliższego punktu religijnego tj Kościoła zarejestrowanego w RP i tam edukować się z zakresu doktryn religijnych, tak aby się czuć lepiej, bo chyba o to w tym wszystkim chodzi aby czuć się lepiej, a nie poznać prawdę. .Przepraszam za sarkazm, ale co jakiś czas muszę kasować komentarze osób nie rozumiejących profilu tego bloga.

Przy okazji pragnę nadmienić, że żyjemy jeszcze na ziemi, gdzie jest wiele zła wokół i ja to zło ukazuje. Po to, aby ludzie trafili do Jezusa, gdyż to on jest:

 

“Ja jestem drogą i prawdą, i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie.” Jana 14

 

Nie ksiądz, nie pastor, nie polityk itd.

Przez poniższy news pragnę pokazać jak to politycy sld, PO, nowoczesna.de popierali zło, ponieważ ich ojcem jest szatan.

Oto news:

 

Jak informuje Gazeta Trybunalska dnia 18.10.2017 Sąd Dyscyplinarny uznał obwinionego winnym zarzucanych mu czynów i wymierzył karę… upomnienia, nagany oraz przeniesienia do innego sądu…..

 

W innym przypadku przywłaszczenie przez innego sędziego 50zł w sklepie nazwano roztargnieniem. Tymczasem żona “roztargnionego” sędziego skazała za niezapłacony mandat drogowy (za zdjęcie z fotoradaru straży miejskiej, na którym nie widać, kto prowadzi pojazd) pójdzie do paki.

 

“Pani sędzia Beata Turczyn-Topyła uznała, że nie opłaca się kierować grzywny z mandatu do postępowania egzekucyjnego, bowiem koszty egzekucji będą „niewspółmierne do wysokości egzekwowanej kwoty”. W efekcie zamieniła mu karę grzywny na zastępczą karę aresztu w wymiarze 6 dni i nakazała przystąpić do jej wykonania.

Czytaj więcej na: http://prawicowyinternet.pl/zona-sedziego-ktory-sie-roztargnal-na-50-zl-sama-wsadza-do-paki-za-niezaplacony-mandat-z-fotoradaru/

 

Czy widzimy teraz jacy ludzie bronili obecnego systemu sądowniczego?

Pewnie takich przypadków jest wiele. Gro ludzi macha ręką i nikt nigdy się nie dowie o nieszczęściach życiowych płynących z niesprawiedliwych wyroków.

 

Jeszcze kilka słów do bigotów. tych świętoszków co mówią aby nie zajmować się sprawami świata. Otóż sprawiedliwy w biblii nie oznacza tylko usprawiedliwionego przez Boga. Człowiek sprawiedliwy to człowiek broniący Prawa Bożego, a na to składa się również sprawiedliwość:

 

” Nie będziecie wydawać niesprawiedliwych wyroków. Nie będziesz stronniczym na korzyść ubogiego, ani nie będziesz miał względów dla bogatego. Sprawiedliwie będziesz sądził bliźniego.
Ks. Kapłańska 19:15″

 

 

(16) Wtedy to rozkazałem waszym sędziom: Przesłuchujcie braci waszych, rozstrzygajcie sprawiedliwie spór każdego ze swym bratem czy też obcym.
Ks. Powt. Prawa 1:16

 

 

gdyż brzydzi się Pan każdym, który tak czyni, każdym, który postępuje niesprawiedliwie.
Ks. Powt. Prawa 25:16,

 

“Oto jest brama Pana, Którą wejdą sprawiedliwi.” Psalm 118

 

 

 

Updated: 13 marca 2018 — 12:05

12 komentarzy

Add a Comment
 1. Skoro ich ojcem jest szatan, to czemu ciągle jest zdziwienie w kręgach chrześcijańskich że politycy, muzycy ,religie itd. pełnią jego wolę ,na kazdym kroku widać szóstki ,pentagramy,rogi kozła piramidki,oko chorusa itd, skoro to tymczasowo księciem tego świata jest szatan to co ma być widać?

  Bóg zezwala na to do czasu,nic nie dzieje się o czym by PAN nie wiedział,
  A co mamy dla tego upadłego swiata? Tylko i aż ewangelie Pana Jezusa Chrystusa i nic więcej. Apostoł Pawel nie głosił wykładów o artemidzie czy innych mitrach,głosił Chrystusa ukrzyżowanego. A zamysły złego są nam dobrze znane, mowa o tych których Pan wyrwał ze smierci do życia.pozdrawiam.

  1. gadilla, chrześcijanie wiedzą jak jest, ale tutaj rozchodzi się o tych, którzy tego nie wiedzą, a na blogu jest ich znaczna część.
   Co do Twego stwierdzenia:

   “Apostoł Pawel nie głosił wykładów o artemidzie czy innych mitrach,głosił Chrystusa ukrzyżowanego.”

   jESTEŚ W BŁĘDZIE.

   ” A gdy to usłyszeli, unieśli się gniewem i krzyczeli, mówiąc: Wielka jest Artemida Efeska. (29) I napełniło się miasto wrzawą, i ruszyli gromadnie do teatru, porwawszy z sobą Gajusa i Arystarcha, Macedończyków, towarzyszów Pawła. (30) Gdy zaś Paweł chciał wyjść do ludu, nie pozwolili mu uczniowie; (31) nawet niektórzy życzliwi mu przedstawiciele władzy posłali do niego i prosili, żeby się nie udawał do teatru. (32) Tymczasem jedni to, drudzy owo wykrzykiwali, bo zebranie odbywało się w nieładzie, a większa część nawet nie wiedziała, z jakiego powodu się zebrali. (33) I wypchnięto z tłumu Aleksandra, którego Żydzi wysunęli do przodu, Aleksander zaś, skinąwszy ręką, chciał się bronić przed ludem. (34) Lecz gdy poznali, że jest Żydem, rozległ się z ust wszystkich jeden krzyk, który trwał około dwóch godzin: Wielka jest Artemida Efeska! (35) Gdy zaś pisarz miejski uspokoił tłum, rzekł: Mężowie efescy, któż z ludzi nie wie, że miasto Efez jest stróżem świątyni wielkiej Artemidy i posągu, który spadł z nieba? (36) Skoro więc temu zaprzeczyć nie można, powinniście się uspokoić i niczego pochopnie nie czynić. (37) Przywiedliście tu bowiem tych mężów, którzy nie są ani świętokradcami, ani bluźniercami naszej bogini. (38) Jeśli więc Demetriusz i członkowie jego cechu mają skargę przeciwko komu, to odbywają się sądy, są też prokonsulowie, niechże jedni drugich oskarżają. (39) Jeżeli zaś chodzi o coś więcej, zostanie to załatwione na prawomocnym zgromadzeniu. (40) Narażamy się bowiem na niebezpieczeństwo oskarżenia nas o dzisiejsze rozruchy, gdyż nie ma żadnej przyczyny, którą moglibyśmy usprawiedliwić to zbiegowisko. To powiedziawszy, rozwiązał zgromadzenie”

   Proponuje rozważenie tego fragmentu Dziejów.

   dodatkowo obala się w ten sposób kult krolowej niebios rzekomej Marii pokazując, że kult takiej bogini pogańskiej był za czasów pogańskich.

   Gdyby blog był kierowany TYLKO do chrześcijan, to nazywałby się dajmy na to “prawdabiblijna.pl lub tylkoJezus.pl

   pozdrawiam

   1. (19) A niemało z tych, którzy się oddawali czarnoksięstwu, znosiło księgi i paliło je wobec wszystkich; i zliczyli ich wartość i ustalili, że wynosiła pięćdziesiąt tysięcy srebrnych drachm.

    1. Co do tego fragmentu Słowa Bożego, sprawa tyczyła się artemidy, ale nie ze względu na to, ze Paweł zniechęcał kogokolowiek do czczenia tego bożka opowiadając o nim, on głosił prawde Pana Jezusa,ludzie się nawracali i sami odchodzili od swoich bożków do Boga Żywego, i w tym temacie nic się nie zmienia i nic się nie zmieni póki czas łaski trwa. Też kiedyś myslalem że głoszę ewangelie mówiąc katolikom czyim sługą jest krk, ale to tak niedziała. Tylko ewangelia Boża ma moc ku zbawieniu i dziś głoszę tylko ją do niewierzących.
     Znam profil Twojego bloga Piotr i nie neguje Twojej pracy,rozumiem też część Twojej flustracji,bo sam dobrze wiesz że ludziom bardzo smakują spiski, tak iż zamiast karmić się prawdą I poznaniem Boga, stają się fachowcami od złego.

     1. Gadilla,mnóstwo ludzi nawróciło sie badając spiski,pomijając fakt,iż spiski nie okazały sie póżniej spiskami lecz rzeczywistościa.

 2. Nie na temat.
  Czym są planety wg. Biblii ?. Pytałem w wielu miejscach i nikt nie udzielił konkretnej odpowiedzi więc może tutaj uda się.

  1. W sumie to obiektami w niebiosach, stworzone do pokazywania nam znaków, czasów itp. Głoszą one chwałę Boga, pokazują Jego potęgę i do nich są często porównywane anioły
   Chociaż w sumie w Biblii planety (i wszystkie inne ciała niebieskie poza słońcem i księżycem) są nazwane gwiazdami, więc pytanie raczej powinno brzmieć czym są gwiazdy według Biblii

   1. Właśnie, to bardzo zastanawiające…

    1. Dzięki za odpowiedź. Właśnie ostatnio nad tym zastanawiałem się.

     Dlaczego akurat te planetos (gwiazdy błądzące) są jakie są bo każdy z nas może je sobie zobaczyć przez teleskop. Zobaczyć ich powierzchnię, fazy itd. Czy te gwiazdy jakie widzimy w nocy są takimi innymi słońcami czy może czymś innym.
     Jak to wszystko pogodzić z obserwacjami.

     Jeśli w modelu tzw. kosmologii biblijnej słońce krąży wokół ziemi to jak krążą owe planetos. Jeśli księżyc miałby świecić własnym światłem to przecież wszędzie na całej ziemi musiałby być w jednej fazie – mianowicie w pełni. Jeśli księżyc znajduje się zawsze na przeciwko słońca to jakim cudem mamy zaćmienia słońca i księżyca.
     Jeśli słońce krąży wokół ziemi (nawet w obrębie owej kopuły niebios) na pewnej odległości to jego intensywność musiałaby być różna w zależności od kierunku itd, itd, itd.

     1. Czekaj a skąd wywnioskowałeś, że Słońce KRĄŻY wokół Ziemi? Bo jak dla mnie według kosmologii biblijnej Słońce RUSZA się względem Ziemi, co niekoniecznie musi znaczyć ruch po okręgu

      1. To nie ja. Ja tylko pytałem o to na pewnym forum poświęconym tzw. kosmologi biblijnej. Forum rzekomo prowadzone przez biblijnych chrześcijan a tak mnie zjechali, że postanowiłem popytać w kwestii planet tutaj

 3. Jeśli ktoś nie chce – niech nie czyta artykułów, nie rozumiem pretensji niektórych do autora bloga.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: