Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Prezydent Duda składa życzenia z okazji piątej rocznicy wyboru Franciszka.

“Jesteś, Ojcze Święty, dla całego świata przykładem pokory, łagodności i skromności, ale także niezwykłej determinacji i odwagi w okazywaniu solidarności z najbardziej potrzebującymi. Wyrazistym tego przykładem jest podejmowany przez Waszą Świątobliwość trud pielgrzymowania do krajów dotkniętych największym ubóstwem i zmagających się z wieloma dramatycznymi problemami” – napisał w liście prezydent Duda.”

https://wiadomosci.onet.pl/religia/prezydent-do-papieza-jestes-ojcze-swiety-dla-calego-swiata-przykladem-pokory/hle04dg

 

Biblia jednoznacznie mówi “Nikogo na ziemi nie nazywajcie waszym ojcem; jeden bowiem jest Ojciec wasz, Ten w niebie” (Mt 23,9).”

 

Papież odbiera chwałę Bogu Ojcu i zgodnie z zapowiedzią z apokalipsy kłaniają się mu wszyscy królowie ziemi:

 

 

“A Niewiasta, którą widziałeś, jest to Wielkie Miasto, mające władzę królewską nad królami ziemi” ( Ap 17:18), „A Niewiasta była odziana w purpurę i szkarłat, cała zdobna w złoto, drogi kamień i perły..” (Ap 17:4), „…z którą nierządu się dopuścili królowie ziemi…” (Ap 17:2 )”

 

Biblia wiecznie żywa. Wszyscy królowie ziemi dopuszczają się nierządu z nierządnicą.

 

Bardzo niepokojące są dla chrześcijan biblijnych słowa prezydenta:

 

“”niestrudzonego orędownika pokoju i sprawiedliwości społecznej to wielki dar dla całej społeczności międzynarodowej”. “Wypełniłeś je, Ojcze Święty, niezwykle intensywną pracą na rzecz szerzenia dobra i odważnego przypominania nam, że fundamentem budowania sprawiedliwego ładu światowego musi być dialog oraz poszanowanie godności i praw każdego człowieka” – napisał prezydent.”

 

Franciszek jako orędownik pokoju zmuszający Europę wręcz do przyjęcia Islamu religii nienawiści. Wielu pastorów polskich poszło w sukurs papieżowi zgodnie z definicją biblijną Nierządnicy jako matki nierządnic (religii).

Jak mogliśmy się przekonać Polska poddana jest dwóm potężnym siłom światowym: syjonizmowi i Watykanowi.

 

Teraz najciekawsze:

 

“W liście do papieża, prezydent Duda zapewnił go o woli gotowości Rzeczypospolitej Polskiej do dalszego umacniania więzi i współpracy ze Stolicą Apostolską”.

Strach się bać. Coś wisi w powietrzu. Gra toczy się dalej. Ten rok na pewno będzie bogaty w wydarzenia na skale światową.

 

 

 

 

 

 

Updated: 13 marca 2018 — 21:27

16 komentarzy

Add a Comment
 1. Watykan jest w szkole, w sejmie, w urzędach, w sypialni, u lekarza, w pracy, ostatnio nawet w hipermarkecie. Czy jest możliwe żeby w tym kraju jeszcze bardziej “umocnić więzi i współpracę” z nim? 🙂
  Wtedy proboszcz będzie wyskakiwał nam z lodówki! 😀

   1. Na Brauna☺ żartuje oczywiscie.
    Racja czasem mnie ponosi i wracam do takiego normalnego cielesnego myślenia.
    Mam tez pytanie, czy zapoznał się może ktoś z filmem “Zagrożenia Nowej Teologii” cz.1 z 3 – Zbigniewa Wiergowskiego
    Mówi on między innymi o tym, że adwentysci dawniej wierzyli inaczej niż teraz w kwestii np trójcy, przez co wszyscy nazywali ich sekta. Zastanawiam się nad tym wszystkim i są dwie opcje albo to co nauczaja jest kłamstwem i są arcyzwodzicielami☺ albo jak mówi Pan Zbigniew byli to ludzie gorliwie studiujący słowo Boże, kochali Pana Jezusa przestrzegali też wiernie prawo Boze i mieli ogólnie dobre poznanie.
    W trzeciej albo drugiej części mówi też o pastorach, że to jest wymysł ludzi dawniej byli starsi i to oni czuwali nad tym aby nie wdarła się jakas np: błędna doktryna, tak jak główna w KRK Tajemnica trójcy świętej później tajemnica eucharystii tajemnice fatimskie i mamy same tajemnice ☺
    Ale zaczęło się właśnie od trójcy
    Kurczę dużo by pisać A nie umiem tego wszystkiego jeszcze tak dobrze rozeznawać? polecam oglądać na szybkości 1.5 bo Pan Zbigniew wolno mówi i troszkę czasu można zaoszczędzić ☺
    https://m.youtube.com/watch?t=137s&v=Hne77gSZqzc

    Mają też stronę gdzie jest sporo artykułów i książek piszą tam aby jak berejczycy wiernie wszystko badać i sprawdzać z pismem świętym A więc będę badał ten temat i gdyby ktoś coś niewłaściwego zobaczył to proszę napisać, bo tak jak
    Już mówiłem ciężko samemu to wszystko rozeznać A jest tyle różnych nauczan że
    Można się w tym pogubić i nieźle pobladzic?.

    http://www.filadelfiamedia.com/index.php

    1. Pozwolę sobie zabrać głos bo swojego czasu “romansowałem” z adwentystami (ADS.

     Tak, wiarę w trójcę (albo trójjedyność Boga) adwentyści (ADS) przyjęli na stałe dopiero po 1900 roku.

     Podobnie jak świadkowie nadal twierdzą, że archanioł Michał to Pan Jezus (a to każde zastanowić się nad ich realnością wiary w trójcę, trójjedynego Boga).

     W kościele adwentystów (ADS) współcześnie pojawiły się odłamy, które odrzuciły trójcę, trójjedyność Boga.

     Świadkowie jak i adwentyści (ADS) mają wspólne korzenie wywodzące się z ruchu mileryckiego co koniecznie trzeba brać pod uwagę.

     A tak na koniec to wydaje mi się, że często dla nich Biblia to jest rodzaj uzupełnienia dzieł Elen White co niestety zaobserwowałem w praktyce.

     1. “Tak, wiarę w trójcę (albo trójjedyność Boga) adwentyści (ADS) przyjęli na stałe dopiero po 1900 roku.”
      To sie akurat zgadza. Pierwotnie ADS pod przewodnictwem E.White nie wierzyli w trójcę. Po jej śmierci nastąpił rozłam w kościele. Jej potomkowie próbowali naprostować błędy w nauczaniu i interpretacji, ale juz sie nie udało.
      Polecam stronę
      http://stanislawkosowski.cba.pl/
      z KCHDS oraz info np. z wikipedii

      https://pl.wikipedia.org/wiki/Ko%C5%9Bci%C3%B3%C5%82_Chrze%C5%9Bcijan_Dnia_Sobotniego

     2. Ja w sumie byłem raz u adwentystów w zborze (tydzień temu) i rozmawialiśmy tam tylko o Biblii, nawet słowa nie powiedzieli o Ellen G. White więc to pewnie zależy od zboru jak adwentyści traktują Biblię
      Niemniej jednak byli bardzo mili
      Oprócz tego uznawali trójcę
      I teraz w sumie nie wiem co robić bo wiem że adwentyści nie dokońca są wporządku, ale myślę że wiele u nich zależy od konkretnych zborów. A nawet na samym początku powiedzieli mi żebym pamiętał, że to Bóg jest najważniejszy, a nie zbór

      1. ADS tak jak wiele innych korzystają z zasobów Funduszu Kościelnego w naszym państwie. O tym komu i ile dać decyduje KRK. Mamona wypacza umysły pastorów tak samo jak ludzi światowych.
       KRK nie będzie finansował tych, którzy są mu nieposłuszni. Pomyślcie o tym drodzy bracia.

     3. Ależ oczywiście, że adwentyści (ADS) nauczają, że Pan Jezus Chrystus to archanioł michał.

      Wpisujemy w przeglądarkę “patriarchowie i prorocy pdf”. Ściągamy, otwieramy na stronie 520 i czytamy:

      “Chrystus jest nazywany Słowem Bożym. dlatego, że przez Niego Bóg przekazywał wszystkie swoje objawienia człowiekowi. Jego Duch dawał natchnienie prorokom. Objawił się im w postaci Anioła Bożego,
      Wodza Zastępów Pańskich, wreszcie jako Michał Archanioł”.

      Identycznie postępujemy z “historia zbawienia pdf”. Gdzie czytamy: “Po krótkim przebywaniu Mojżesza w grobie zstąpił na ziemię Michał, czyli Chrystus”.

      Adwentystyczny pastor Polok (bardzo znany pastor) w swojej książce poświęconej księdze apokalipsy stwierdził wyraźnie: “dokładna analiza tekstów biblijnych odnoszących się do Michała wskazuje bez wątpienia, że nie chodzi o kogo innego jak o samego Jezusa Chrystusa”.

      Oczywiście wiele zależy od zboru do którego trafi się.

      Swoją drogą jak ktoś chce może napisać do centrali ADS i otrzyma stosowaną w tej sprawie odpowiedź.

      1. swoją drogą książkę E.White “Historia zbawienia” czyta się jak niezłe sci-fi.
       * “Stwórca zebrał niebieskie zastępy, aby w obecności wszystkich aniołów jeszcze raz ogłosić godność Swego Syna”
       * “Ojciec i Syn odbyli specjalną naradę na temat planów, z którymi Lucyfer nie był zaznajomiony. Nie rozumiał ich, nie był też dopuszczony do poznania zamiarów Bożych”
       * “Gdy Adam wyszedł z rąk Stwórcy był wspaniałej postaci i pięknych kształtów. Był więcej niż dwukrotnie wyższy od ludzi żyjących obecnie
       na ziemi”
       * “Szatan oznajmił Synowi Bożemu, że żałuje swego buntu i pragnie z powrotem odzyskać łaskę Boga”
       * “Szatan żałował swego buntu”
       * “Aniołowie przestrzegali Ewę, by podczas swych zajęć nie odłączała się od męża, gdyż może zetknąć się ze swym wrogiem”.
       * “Adam i Ewa zapewniali aniołów, że nie przestąpią nigdy rozkazu Bożego”.
       * “(…)Widziała [Ewa po zjedzeniu owocu], jak posmutniała twarz Adama. Był przestraszony i zdziwiony(…) Adam ubolewał odłączeniem się Ewy. Będzie musiał rozstać się z nią, a była mu tak bardzo droga. Jak on zniesie rozstanie? Miłość do Ewy była wielka(…)”.

       A nie przepraszam, to nie literatura sci-fi tylko widzenia E.White.

       1. Dziękuję wszystkim za odpowiedzi, będę uważał na nauczania ADS. Faktycznie książki E.White czyta sie dziwnie jak sci-fi,

        1. Niestety na oficjalnej stronie ADS mamy wymienione filary kościoła. Jednym z nich jest tzw. duch proroctwa, który wg. ADS przejawił się w natchnionych pismach E.White.

         I tak E.White w swojej wizji widziała jak: “Szatan oznajmił Synowi Bożemu, że żałuje swego buntu i pragnie z powrotem odzyskać łaskę Boga”… No cóż…
         “Aniołowie padli na twarz przed Jezusem, ofiarowując za ludzkość własne życie”.
         “Gdy Adam według specjalnych wskazówek Bożych złożył pierwszą ofiarę za grzech, był to dla niego bardzo
         przykry obrządek”.
         “Noe z rodziną nie był jedynym człowiekiem bojącym się i słuchającym Boga”.
         “Tłumy szyderców zobaczyły anioła zstępującego z nieba
         (…) który zamknął masywne zewnętrzne drzwi arki – z tego co kojarzę, to Pan a nie jakiś anioł osobiście zamknął drzwi arki.

         Ale nie wszytko u ADS jest takie dziwaczne…

        2. Ja też dziękuję za ostrzeżenie… Nie wiedziałam że tam dzieła pani White są aż tak ważne, że ważniejsze niż Biblia… :/

 2. Senat przyjął w środę, bez poprawek, ustawę ustanawiającą 24 marca Narodowym Dniem Pamięci Polaków ratujących Żydów pod okupacją niemiecką. Dzień ten będzie miał charakter święta państwowego. Prace nad projektem ustawy zainicjował prezydent Andrzej Duda.

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-senat-za-narodowym-dniem-pamieci-polakow-ratujacych-zydow-po,nId,2557026#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

 3. Tez mi odkrycie, ze papiez nazywa sie bogiem- Ojcem Swietym. Od zawsze tak bylo, wystarczy poczytac troche historii poszczegolnych papiezy od poczatku ich istnienia. Kazdy nadawal sobie cechy boskie, wiec nie rozumiem zdziwienia. Ale to nie moja sprawa, bo ja z katolicyzmem nie mam nic wspolnego.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: