Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Prośba o modlitwę za syna Krisa.

Z Komentarza:

 

“Proszę Was o modlitwę o uzdrowienie mojego syna. Leży w szpitalu z powodu nagłych poważnych dolegliwości jelit. Grozi mu operacja”

 

 

Updated: 25 lipca 2017 — 20:40

13 komentarzy

Add a Comment
 1. Możesz liczyć na nasze wsparcie w modlitwie. Niech Dobry Bóg okaże swa łaskę i miłosierdzie, i uzdrowi Twoje dziecko. Amen.

  1. Też dołączam się do modlitw. Oby udało mu się wyzdrowieć…

 2. Uuu… To poważna sytuacja. Ale nie ma żadnych barier dla wiary w moc Bożą, a tym bardziej dla Boga. Niech Ci Bóg błogosławi, a twojego syna uzdrowi, w imieniu Jezusa Chrystusa. Amen.

 3. Gdy ktoś choruje i gdy nie jest to dolegliwość pt. paluszek i główka, a coś znacznie poważniejszego i także bardzo często wręcz beznadziejnego z ludzkiego punktu widzenia to jak dobrze jest wiedzieć, że jest z nami nasz dobry i kochany Ojciec w niebie. On nigdy nie zawiedzie.
  Błogosławię was bracia i siostry, bo jesteśmy dla siebie darem od Boga żywego. Dziękuję Bogu Najwyższemu za wspólnotę zbawionych. Wspaniale jest doświadczyć oparcia w Bożej rodzinie.
  Bądź wola twoja Panie Boże i Ojcze Święty nasz. Amen.

 4. Pomodle się, niech Bóg dopomoze twojemu synowi i doda twojej rodzinie sił i pokoju byście dzielnie, z pomocą naszego Ojca, mogli przetrwać te trudne chwile. Niech tak się stanie w Imieniu Jezusa.

 5. Módlmy się razem bo w modlitwie potężna siła.
  Będzie wszystko dobrze, lekarze często na wyrost przesadzają.

 6. Kris, mojego synka Pan wyratował po zatruciu paracetamolem, więc wierzę, że i Twoim się zaopiekuje. Niech chorba odejdzie od niego w imię Jezusa Chrystusa.

 7. Mam informacje, że zator po całonocnej batalii ustąpił. To bardzo dobra wiadomość. Dziękuję wszystkim za modlitwy. Chwała Bogu.

  1. Dzięki Bogu Wszechmogącemu,że wysłuchuje nasze modlitwy.
   A dla Was Kris pokój,łaska i miłosierdzie naszego Pana Jezusa Chrystusa

   1. jest to bardzo budujące, jeśli widzimy moc Bożą, dlatego tak bardzo ciesza mnie takie sytaucje kiedy chrześcijanie są podnoszeni z kolan, kiedy ich rodziny się nawracają, kiedy w pracy awansują dzieki Bożym przymiotom.
    Chwała Bogu Ojcu w imię Jezusa.

 8. Chwała Bogu!
  Trafiłem na bardzo dobre nauczanie pastora Chojeckiego sprzed pięciu lat. My wszyscy znamy go bardziej jako osobę podzieloną w swej aktywności pomiędzy służenie Ewangelii, a angażowanie się w komentowanie i nauczanie o polityce. Często z tego powodu pastor jest krytykowany.
  Gdy Chojecki nie był jeszcze zaangażowany w projekt telewizji IPP oraz klubów IPP to jak widać w nauczaniu, które proponuję odsłuchać, był bardziej skoncentrowany na służbie pastorskiej.
  Nagranie jest bardzo wartościowe z uwagi na często powracający tu na blogu detektywa Piotra temat ważności przestrzegania przykazań starego testamentu. Bardzo polecam.

  Kościół bez przykazań?

  1. zacząłem słuchać i uważam, że było to zdecydowanie lepsze nauczanie. Gorące.
   Paweł poszedł w komercję i w sumie zaczynam go rozumieć….

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: