Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kościoły chrześcijańskie w obliczu ataków tworzą służby bezpieczeństwa szkoląc uzbrojonych wolontariuszy.

Ciekawy artykuł z DailyMail:

 

Wierni uzbrajają się i zapisują na „szkolenie wojownika” przed udaniem się na cotygodniowe nabożeństwa, podczas gdy w całym kraju dochodzi do gwałtownego wzrostu liczby ataków w domach modlitwy.

Sheepdog Church Security, założona w 2014 roku przez Krisa Moloneya, to firma szkoląca wolontariuszy zajmujących się bezpieczeństwem i ochroną, aby chronić miejsca kultu, stawiając jednocześnie „wiarę w centrum uwagi”.

Gdy Moloney zakładał swoją firmę, nie miał dużej konkurencji, ale 10 lat później ataki na kościoły są rekordowo częste, a branża ochrony przeżywa rozkwit.

Maloney, który ma doświadczenie w wojsku i organach ścigania, początkowo kierował zespołem ds. bezpieczeństwa w swoim kościele w Minnesocie. Od tego czasu przeszkolił ponad 6000 osób w domach modlitwy w całym kraju.

„Chcesz, żeby było otwarte i przyjazne itd., a jednocześnie zapewniało (potrzebne) bezpieczeństwo” – powiedział Idaho Statesman. „Więc ci z nas, którzy noszą broń palną, robią to w ukryciu. Mamy potrzebną ochronę, a mimo to nie jesteśmy z tym ostentacyjni”.

Liczba parafian zapisujących się na szkolenie Moloneya gwałtownie wzrosła, gdyż w całej Ameryce coraz częściej dochodzi do ataków na instytucje religijne.

„Jeśli wpiszesz w Google hasło »bezpieczeństwo kościoła«, otrzymasz 100 000 wyników” – powiedział.

Program oferuje podręcznik dotyczący ćwiczeń bezpieczeństwa dla kościołów i pomaga w tworzeniu tego, co wiele osób nazywa „służbami bezpieczeństwa” – połączenia uzbrojonych i nieuzbrojonych wolontariuszy gotowych reagować na sytuacje awaryjne, niezależnie od tego, czy jest to przypadek medyczny wymagający resuscytacji krążeniowo-oddechowej, czy strzelec w budynku.

Jego strona internetowa i lista e-mailowa łączą w sobie motywy chrześcijańskie i związane z bezpieczeństwem. Znajdują się na niej cytaty biblijne oraz porady dotyczące obrony przed agresywnymi intruzami.

W jego reklamach można znaleźć wizerunki pistoletu położonego na Biblii, gdyż przedstawiany jest jako „Obrońca Ludu i Strażnik Kościoła”.

Kościoły w całym kraju również wdrażają szkolenia z zakresu bezpieczeństwa wśród pastorów i wiernych.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-13567505/church-guns-warrior-training-security.html

 

 

Wszedłem sobie na stronę organizatora chrześcijańskich bojówek i zanim udał mi się coś przeczytać pojawiła się oferta newslettera. Kobieta z kaburą i pistoletem:

 

https://www.dailymail.co.uk/news/article-13567505/church-guns-warrior-training-security.html

 

Czu czujecie dysonans? Jeśli nie to jest z Wami źle.

Gdzie jest mowa w Nowym Przymierzu o szkoleniach z bronią?

Nie ma nigdzie takich przesłanek.

Za to jest taka oto:

 

„wszyscy, którzy za miecz chwytają, od miecza giną.” Mt 26

 

Jest za to inny cytat, którym posługują się syjonistyczni pastorzy jak Chojecki:

 

 

Tym cytatem jest werset z Łukasza:

 

Oni rzekli: «Panie, tu są dwa miecze». Odpowiedział im: «Wystarczy».

 

Jednakże kontekst wskazuje na coś innego:

„Albowiem powiadam wam: to, co jest napisane, musi się spełnić na Mnie: Zaliczony został do złoczyńców”

 

Musiało się wypełnić proroctwo aby Jezus Zaliczony został do złoczyńców.

Ale w Getsemane Jezus powiedział do Piotra, żeby schował miecz. Pismo tłumaczy Pismo.

 

Daily Mail podaje przykłady napadów na kościoły:

 

W maju nabożeństwo w kościele w Pensylwanii niemal zakończyło się śmiercią, gdy pewien mężczyzna wyciągnął broń w kierunku pastora w trakcie jego kazania.

W lutym kobieta w płaszczu przeciwdeszczowym strzelała w megakościele w Houston, do którego należał sławny pastor Joel Osteen – po czym została zabita przez dwóch policjantów po służbie.

W 2019 roku uzbrojony mężczyzna zamordował dwóch wiernych podczas nabożeństwa w kościele w Teksasie, po czym został zastrzelony przez byłego agenta FBI.

 

No właśnie, gdzie są ataki? W kościołach. Tam gdzie ludzie są poddani systemowi. Tam gdzie w plandemi były maski, tam gdzie broni się Izraela.

Inną kwestią jest wiara. Jeśli wierzysz, nie boisz się i masz przekonanie, że jakby nie było masz gwarantowane życie wieczne. Bez pistoletów, nienawiści, zła, pandemii, polityków, itd.

 

Oczywiście bronić się trzeba. Jezus raz uciekł, kiedy chcieli go strącić ze skały, a innym razem zapytał „dlaczego mnie bijesz”.

Ale uzbrojony chrześcijanin jest jak polityk:

 

 

Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie? 

 

Będzie jej niewiele.

Wczoraj dowiedziałem się, że w jednym z kościołów protestanckich w Nowym Sączu pastor ochrzcił transseksualistę.

Deprawacji jest o wiele więcej.

 

Tak się zastanawiam, dlaczego chrześcijanie nie mieliby chodzić z maczetami? Co za różnica pistolet czy maczeta?

Pytanie gdzie w tym wiara?

 

Agresji będzie coraz więcej i jakoś bronić się trzeba będzie. Kobiety powinny w pewnym momencie zaopatrzyć sie w gaz łzawiący  i mieć go pod ręką. Środki ostrożności tak czy owak trzeba będzie podjąć.

 

 

 

Zaktualizowane: 2 lipca 2024 - 10:44

4 komentarze

Dodaj komentarz
  1. Pełna zgoda Bracie w temacie broni . Czy Jezus chodził uzbrojony ? Pewnie , że nie jego mieczemy było i jest słowo . Natomiast gdy powtórnie przyjdzie zgładzi przeciwników tchnieniem ust ! Ta cała narracja z bronią doskonale wpisuje się w schemat III wojen Pikea gdzie masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa,będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji . Teraz robi sie taką otoczke medialną aby ludzie się zbroili a w przyszłości likwidowali oprawców . Tylko gdzie tu spujność ze Słowem Bożym…

    1. Tak, Jezus chodził uzbrojony po żeby, ale w Słowo Boże…

  2. Nie mów Piotrze, że to w Ewangelicko-Augsburskim :-O . Bo tylko ten jest protestancki w Nowym Sączu. Innego nie znam.

  3. A byłeś w Nowym Sączu czy skąd się dowiedziałeś??

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish