Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Amerykańska firma chce jako pierwsza zaczipować swoich pracowników

Kiedyś, jeszcze kilka lat temu kiedy mówiło się innym o chipach przymusowych patrzono na nas jak na idiotów. Teraz już jest to nawet nie zapowiedź czegoś co ma nastąpić, ale to już jest, albowiem w Szwecji od kilku lat funkcjonuje. W tej ateistyczno-lewicowo-islamskiej Szwecji.

Amerykańska firma chce – jako pierwsza w USA – wszczepiać swoim pracownikom mikroczipy. 1 sierpnia w siedzibie Three Square Market ma się odbyć “chip party”. Internauci nie są tym zachwyceni.

Three Square Market to niewielki operator maszyn do sprzedaży przekąsek i napojów z miasteczka River Falls w stanie Wisconsin.

Firma spodziewa się, że na dobrowolne wszczepienie czipa zdecyduje się ponad 50 z 85 jej pracowników. Chip typu RFID (system identyfikacji radiowej) umieszczony pomiędzy kciukiem a palcem wskazującym będzie działać jak każde inne urządzenie NFC, np. zbliżeniowe karty płatnicze.”

źródło: https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/amerykanska-firma-chce-jako-pierwsza,62,0,2348350.html?src01=6a4c8&src02=facebook_money

 

Źródło jak najbardziej wiarygodne.

To czego im brakuje to albo wojny albo kryzysu.

 

Ułatwienia są kuszące dzięki chipom: odblokowanie drzwi, logowanie do komputera. Już teraz są samochody z systemem tzw “wolne ręce”, dzięki któremu bez kluczyka można z kartą w kieszeni otwierać i zamykać auto nic nie naciskając.

Sam chip nie jest znakiem bestii, ale może nim być powiązany z jakimś prawem np. Prawem Niedzielnym.

Problem może także leżeć także w narażaniu swego zdrowia korzystając z wszczepionego chipa. Wszak chip jest systemem identyfikacji radiowej. Jeśli więc wifi szkodzi, to nie wierzę, że nie będzie szkodzić nadajnik wszczepiony w dłoń.

 

“On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole, (17) i że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia. (18) Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć. ” Apokalipsa 13

 

 

Co ciekawe w tym newsie:

 

“Zapowiedź zaczipowania pracowników pojawiła się na stronie firmy 20 lipca. Od tego czasu operatora zalała fala negatywnych komentarzy i ocen w internecie. Internauci zarzucają jej szefom traktowanie pracowników jak zwierzęta oraz satanistyczne skłonności

 

Ludzie powoli się budzą widząc, że to nie jest tylko zwykły reżim dziki kapitalizm, ale jak to już sami określają – satanizm.

___

Prowadzenie bloga jest możliwe dzięki Waszemu wsparciu. Jeśli lubisz odwiedzać mój blog, to podaję link do wsparcia, za które serdecznie  dziękuję:

 

detektywprawdy.pl/2015/10/02/podaje-rachunek-do-darowizn/

 

 

 

 

 

 

Updated: 25 lipca 2017 — 21:30

11 komentarzy

Add a Comment
 1. Coś okropnego…co z tego, że jest wygoda, jeśli taka osoba jest bardzo mocno kontrolowana? No i nie należy zapominać o aspekcie zdrowotnym…

 2. Biblia mówi o znamieniu a nie jak się popularnie uważa o chipie:
  “On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole, iże nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia.”
  Według Objawienia Jana znamię to będzie imieniem Bestii albo liczbą jego imienia, to jest 666 – czyli raczej wytatuowanie jej imienia lub tej liczby.

 3. Sam chip nie jest znakiem bestii ale pomimo tego i tak raczej nie nalezy go przyjmwac. Jaka postawe powinnismy miec kiedy zacznie sie masowe chipowanie? Chociaz sam chip nie jest znakiem to i tak nie wyobrazam sobie wszczepienia tego pod skore ale tez nie wyobrazam sobie funkcjonowania bez niego kiedy wszyscy juz go beda miec. Jak myslicie jak to bedzie i jak powinnismy sie zachowac w tej sprawie?

  1. Moim zdaniem chrześcijanin może posiadać taki chip tak samo jak może posiadać dowód osobisty.Żeby pojawiło się znamię Bestii, to po pierwsze musi pojawić się Bestia oraz Fałszywy Prorok.Nie wiem jak ty, ale ja wierzę w porwanie przed Uciskiem, więc nas już wtedy nie będzie.

  2. Mówię zdecydowane nie, chociażby dlatego, że papa Franek stwierdził, iż chip to Boże błogosławieństwo…

   http://wolna-polska.pl/wiadomosci/bergoglio-zacheca-ludzi-do-przyjecia-znamienia-bestii-reedycja-2016-07

 4. Chip jest ważnym komponentem większej całości. Na tym etapie wdrażania systemu NWO jest propagowany jako dobrodziejstwo. Podobnie dobrze mówi się o szczepionkach, o GMO, o wychowaniu seksualnym dzieci, a nawet o aborcji. Wszystko wg sług systemu zła służy tylko i wyłącznie zapewnieniu powszechnego dobrobytu, pokoju i bezpieczeństwa. Temat jest dobrze rozpoznany i szeroko opisany i omówiony, a w internecie materiałów o tym jest ogrom.
  Na wszelkie bolączki tego świata receptą ma być jeden globalny rząd, jedna globalna gospodarka, jeden pieniądz, jedna globalna religia i jeden przywódca.
  Napisane jest “aby wszyscy byli jedno”, a więc po szatańsku będą jedno. Szatan żeby odebrać chwałę Bogu i samemu zebrać oklaski taką ofertę dla każdego z nas przygotowuje.
  Bez czipa w globalnym zunifikowanym systemie antychrysta nie będzie można funkcjonować. Stanie się on nieodzownym elementem bezgotówkowego raju na Ziemi. Już teraz ludzie uzależnieni są od kart płatniczych, jak zresztą od wielu innych “dobrodziejstw” naszej cywilizacji. Dlatego chip jest oferowany już teraz, żeby stał się on codziennym i powszechnie akceptowanym elementem rzeczywistości i w żaden sposób nie kojarzył się z jakimkolwiek zagrożeniem. Zresztą wszystkie instrumenty i zarządzenia prowadzące do ostatecznego rozwiązania wchodzą w życie stopniowo, ale konsekwentnie. Elity są zdeterminowane i właściwie z tym pogodzone i dogadane. Spotkania różnych formalnych i nieformalnych gremiów temu służą. Opierają się nieliczni, ale takich system na rozmaite sposoby niszczy bądź izoluje.

 5. Detektywie, proszę Cię- odczytaj maila ode mnie.

 6. Tak się składa, że chi.p jest znamieniem bestii. Co myślimy? Nie przyjmować.

 7. ONZ Duchowe Zjednoczenie Świata Lucifer

 8. Chipowanie ludzi ruszyło pełną parą,a głupków na tego typu inwestycje nie zabraknie,ponieważ zrobiono już solidne podwaliny aby dotrzeć do końcowej fazy tego szatańskiego procederu.Oswojono masy ociemniałych i głupich ludzi z wszelkiego rodzaju “udogodnieniami”,które mają za zadanie ułatwiać życie,a w rzeczywistości stało się ono bardziej skomplikowane niż kiedykolwiek.Teraz pozostał już tylko ostatni etap przepowiedni Apokalipsy:po przyjęciu Znamienia Bestii,będziemy oczekiwać na pochwycenie kościoła,wszystko dzieje się teraz coraz szybciej,tzn,że czasu zostało niewiele do przyjścia Jezusa Chrystusa;”Mówi ten,który świadczy o tym:Tak,przyjdę wkrótce.Amen,przyjdź,Panie Jezu!”(Św.Jan 22:20)

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: