Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Sprawy bieżące.

Pytacie mnie o zjazd. Najbliższy planuje pod koniec czerwca na przełomie lipca.

Zrobię ankietę nt terminu i miejsca.

 

Funkcjonowanie bloga.

Albo będę musiał to porzucić, albo dorzucić reklamy np google lub czegoś związanego z blogiem, ponieważ tak na prawdę garstka wpłaca mi darowizny, a czyta dosyć duża liczba.

Przy okazji serdecznie dziękuję w imię Jezusa Chrystusa  wszystkim tym, którzy mnie wspierają

Inni czytają stale i hejtują. Myślę także o wstępie ograniczonym na zasadzie abonamentu z dostępem na hasło. To tak celem zapowiedzi zmian.

 

Samo hejtowanie. Nie zgadasz się z autorem bloga, negując jego pracę? Po prostu przestań czytać blog. Chyba, że lubisz się kłócić, ale wtedy nie będę odpowiadał na zaczepki i ataki personalne. Osobiście nie wchodzę na blogi katolickie by się kłócić, podtruwać kogoś.

Nie umieszczam komentarzy pretensjonalnych i nacechowanych złymi emocjami, a ich autorów banuje. To nie jest blog ekumeniczny lub new age-owy, aby był dla wszystkich. Jeśli czytasz, to zachowaj kulturę. Nie publikuję także komentarzy typu “powiedział co wiedział”.

 

Być może otworzę jak czas i środki pozwolą radio internetowe, gdzie będę czytał 5 dni w tygodniu Pismo, czasem zapraszał do dyskusji innych znanych mi czytelników.

 

 

 

Updated: 23 maja 2017 — 13:02

35 komentarzy

Add a Comment
 1. Artur S. (detmold)

  Adminie Piotrze, nienawistnikami-zawistnikami-mącicielami się nie przejmuj ( choć zapewne dają mocno popalić i struktura duchowa od tego siada…. ). Takie już są po prostu uroki bycia głosicielem Ewangelii ;). Z Bogiem. Oby Pan Jezus Chrystus ci błogosławił.

 2. oby w czerwcu – żona ma rozwiązanie początkiem lipca i nie dam rady 🙁

  1. O, ile dzieciaczków czerwcowo lipcowych na blogu 🙂 gratulacje i niech Pan Bóg ma w opiece Waszą rodzinę 🙂

   1. Dołączam się do gratulacji i życzę dużo zdrowia dla rodzinki 🙂

  2. Gratulacje 🙂
   Kolejny człowiek na świat przyjdzie.

   1. Artur S. (detmold)

    Cenny przyrost naturalny 😉 .

 3. Grzegorz,Londyn

  Właśnie rano kupiłem bilet na urlop do Polski na 5 lipca. …?

 4. Konto na hasło, verstehen? 😉

  https://www.youtube.com/watch?v=YcIeJp2ar0E

  A tak poważnie, to bardzo dobry pomysł, bo ile można znosić obelgi, ile można znosić ubliżanie, prowokowanie. Piotrek, Ty naprawdę miałeś stalowe nerwy…

 5. Karol Szulawiak

  No w końcu coś o zjeździe, no jeszcze jakoś ten miesiąc wytrzymam, jak nie, to zacznę powoli na piechotę iść, to za miesiąc dojdę?
  Piosenka?
  Znam tylko jedną odpowiednią do tego tematu..

  1. Karol Szulawiak

   “to za miesiąc dojdę?”
   Kurcze, miał byś uśmieszek, a nie znak zapytania..to w zamian za to śmiech…;)

 6. Artur S. (detmold)

  Mam pomysl 😉 . Czy nie daloby sie w skrypcie tej witryny ustawic blokady adresu numeru IP tzn. osoba zaczyna uwlaczac osobiscie ( wycieczki slowne, wiazanki bluzgow-kompletny brak merytorycznosci ) adminowi albo sa jej nie w smak tresci biblijne u nas zawarte to sie ja w taki sposob neutralizuje? A funkcja edytowania komentarzy jest niezmiernie potrzebna.

  1. Pomysł fajny. Jednak niektórzy mają dynamiczne IP. Mimo wszystko na pewno chociaż części szkodników zatrzyma ;]

  2. Nah, totalnie bez sensu. VPN, proxy i ta blokada nie zadziała. Jak komuś na prawdę zależy na hejtowaniu to i tak wejdzie na stronę. +jeśli masz jakąś solidną liczbę czytelników to reklamy jak najbardziej wydają się ok :>

 7. Reklamy są fajnym pomysłem. Tylko daj znać wcześniej, by wszyscy z adblockami mogli wpisać bloga na białą listę 😉

  Co do wspomnianych przez Ciebie abonamentów z hasłem dostępu… jak miało by to wyglądać? Taki portal z kontami i logowaniem czy dosłownie płatny abonament z dostępem do treści? Masz już jakiś zarys przyszłości bloga czy na razie jest to luźny pomysł?

  Zjazd – już nie mogę się doczekać!! Mam tylko nadzieję, że pogoda dopisze 😉 Może tym razem mazowsze albo ‘jeszcze’ zielone płuca Polski?

  1. Otóż to! dobry pomysł z nowym miejscem, nawet jeśli chodzi o “zielone” płuca Polski, to sama mogłabym spróbować dotrzeć, bo spora część tych terenów jest na Podlasiu 😀
   a co do hasła dostępu itd…- nie wiem które rozwiązanie byłoby lepsze, ale oby udało się znaleźć jak najlepsze…

 8. Karol Szulawiak

  Albo zrobić coś takiego jak na forum ulica prosta. Choć tam czytać można, ale bez aktywacji konta przez admina, nic nie napiszesz.
  Albo coś w stylu zamkniętej czy nawet tajnej grupy na fejsie, wtedy nikt niepowołany nic nie przeczyta, chyba że ktoś incognito wejdzie na przeszpiegi.

  1. Tu chodzi także o misję dotarcia do nowych ludzi a więc ciężko to pogodzić

  2. Piotr, czyli kamień, nie skała

   Można by było wprowadzić logowanie. I banować osoby które nie zachowują się jak chrześcijanie 😉

 9. Witaj Piotrze, pomysł z abonamentem jest bardzo dobry. Dla mnie wymógł płatności by zadziałał jak przypominajka i łatwiej byłoby mi walczyć z moim skąpstwem 🙂 Mam nadzieję, że pojawiłaby się furtka w postaci chwilowego zwolnienia z opłat dla osób o trudnej sytuacji materialnej. Opcja zamieszczania kilku banerów reklamowych na stronie też jest dobra, o ile będziesz mieć wpływ na to co stanie się przedmiotem reklamy. W internecie można się natknąć na reklamy na każdym kroku. Niestety, internet jest ludzkim wymysłem i jak my jest niedoskonały. Pozdrawiam!

  1. Karol Szulawiak

   Tu raczej nie chodzi o wymóg płatności, byłby to strzał w stopę. Odeszłoby wielu czytelników i mało kto by czytał bloga, za którego by musiał płacić, tym bardziej, że takie blogi jak ten, niestety nie cieszą się zbyt dużym zainteresowaniem w świecie, choć tutaj ogólnie i tak zagląda dość sporo osób. Po jakimś czasie, ten blog by wymarł. Jak już Piotr napisał “tu chodzi także o misję dotarcia do nowych ludzi” a nikt w ciemno nie będzie płacił, by wejść na jakiegokolwiek bloga.

 10. Artur S. (detmold)

  Musze jedno Piotrowi oddac. Dzieki jego popartemu moca Jezusa Chrystusa uporowi wielu ludzi sie nawrocilo i nawraca. Oby tak dalej. Z Bogiem.

 11. Fajny pomysł z tym radiem 🙂
  Dyskusje w odpowiednim zachowaniu można by posłuchać 🙂

  1. Co do pomysłu z radiem- zgadzam się 🙂

 12. Co do bloga to przydałoby się zablokować wszystkie uciążliwe osoby, hejtujące dla rozrywki i innych ich powodów a umożliwić dostęp dla nowych czytelników.
  Ale to raczej chyba nie wykonalne.

  1. niestety nie da się. Hejterzy codziennie czytają blog pomimo blokad

 13. Artur S. (detmold)

  Jak nawrocic osobe ktora jest troche za, a troche przeciw ( w typie Ferdynanda Kiepskiego )?

 14. Karol Szulawiak

  Ej, a może jak będą te reklamy, to może chociaż część hejterów nie będzie chciała dać Ci zarobić. Nie wszyscy musieli słyszeć o możliwości blokowania reklam.

 15. Powiem tak Panie Piotrze
  Rób tak jak uważa Pan nasz Jezus za sluszne ?, a ja pomodle się aby Ojciec niebiański wskazał ci własciwą drogę byś mógł spełniać jego wolę ?

 16. Abonament dobry pomysł – regularnych odwiedzaczy banować, aby płacili 🙂 a nowych do czasu nie banować (sprawdzać po numerach IP) 😉

  1. Nie no tak nie może być. Piotrze nie możesz się martwić o pieniadze! Apeluje do wszystkich! W Piśmie napisane jest godzien jest robotnik zaplaty swojej. A przecież po ankiecie nawet wywnioskować można, że blog Piotra pomaga wzrastać duchowo ponad 300 osobą. Wiadomo niektórzy naprawdę są w ciężkiej sytuacji finansowej ale pozostali? Przykladowo
   10zl miesięcznie. Na rok wychodzi 120zl czy jest to aż tak duzo? ile osób dzięki modlitwą przestała palić pić i wydawać pieniądze na pierdoly? 300 osób i jest już jakaś suma niektórzy przecież zamożniejsi wpłacać mogą więcej. I admin nie martwiąc się, może spokojnie pisać i działać dla Ojca np dodając jeszcze radio, aby prawdziwa dobra nowina była zwiastowana dla tych którzy jeszcze jej nie słyszeli lub są zwiedzeni. Wiemy, że admin prowadzony jest przez Ojca i modlimy się przecież o to aby tak było i wyprowadził go z wszelkich zwiedzeń jeśli w takowych się znajduje, gdyż to dla nas też jest pożyteczne, bo prowadzeni jesteśmy prosta droga do bramy którą jest nasz Pan Jezus Chrystus który jest dla nas wszystkim to
   15 On jest obrazem Boga niewidzialnego –
   Pierworodnym wobec każdego stworzenia,
   16 bo w Nim zostało wszystko stworzone:
   i to, co w niebiosach, i to, co na ziemi,
   byty widzialne i niewidzialne,
   czy Trony, czy Panowania, czy Zwierzchności, czy Władze.
   Wszystko przez Niego i dla Niego zostało stworzone.
   17 On jest przed wszystkim i wszystko w Nim ma istnienie.
   18 I On jest Głową Ciała – Kościoła.
   On jest Początkiem,
   Pierworodnym spośród umarłych,
   aby sam zyskał pierwszeństwo we wszystkim.
   19 Zechciał bowiem [Bóg], aby w Nim zamieszkała cała Pełnia,
   20 i aby przez Niego znów pojednać wszystko z sobą:
   przez Niego – i to, co na ziemi, i to, co w niebiosach,
   wprowadziwszy pokój przez krew Jego krzyża.

 17. witam serdecznie wszystkich zapisanych w ksiedze barankowej
  ja do pana admina
  sprawa jest trudna
  dostac sie nie moge
  nie ma w polskim jezyku w googlu lepszego ,
  ktory do Jezusa Chrystusa zachęca dziś jak Pan
  każdego.
  ps. rezygnacja bedzie kapitulacja
  pomoge

  1. niekoniecznie kapitulacją. Nie wiem, wszystko ma swój sens.
   Czasem trzeba coś odpuścić.
   Nie wiem czy to zrobię. Nie chcę pisać, ale jest kilka czynników przemawiających za racjonalnością tego wyjścia.
   W Dziejach jest podana historia kiedy Duch Boży zawrócił apostołów. Oczywiście był to ewenement ale był.

   1. Oczywiście sam podejmiesz decyzję, ale szkoda byłaby niepowetowana dla głoszenia Słowa Bożego. Chyba nikt tak dobrze “nie ogarnia” rzeczywistości, w której żyjemy mając na uwadze kontekst Biblijny.
    1.Niestety na hejterów nie ma rady. Diabeł nam zawsze będzie dokuczał poprzez ludzi. Oczywiście każdy z dokuczających będzie święcie przekonany, że jest osobą głęboko wierzącą. Takie wykluczenie społeczne i ataki diabła mamy w pakiecie razem z Jezusem. Oczywiście jesteś na pierwszej linii frontu i najbardziej diabła wkurzasz.
    2. Jeśli chodzi o finanse to przed zamknięciem bloga zrobiłbym ankietę w stylu. Ile zł miesięcznie deklarujesz się wpłacać? Chociaż pewnie w okresie wakacyjnym śledzi stronę mniej osób.
    3. A może już niedługo wejdziemy do odpocznienia Jego? Bądź dobrej myśli w tych ciężkich czasach ostatecznych.
    “Kto bowiem wszedł do Jego odpoczynku, odpocznie po swych czynach, jak Bóg po swoich”
    Pozdrawiam serdecznie!

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: