Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Coś wisi.

Niedawno otrzymałem maila od Kosik.

Napisała mi tak:

 

„Pastor w naszym zborze mówił że ma informacje że całe zbory w Rosji trwają od kilku dni na modlitwie i postach’

Dodatkowo:

 

Prezydent Putin podpisał 7.07 antyterrorystyczny pakiet ustaw (pakiet Jarowej), który zobowiązuje operatorów telekomunikacyjnych i dostawców internetu do przechowywania treści rozmów i korespondencji użytkowników w celu udostępnienia ich na wniosek służb specjalnych.

„Zgodnie z przegłosowanymi przepisami za nawoływanie do terroryzmu, ekstremizmu, nienawiści czy separatyzmu oraz usprawiedliwianie go, będzie groziło nawet do 10 lat więzienia.(…)
Karane ma być też udostępnianie postów, nawołujących do „ekstremizmów”. Może być to choćby wydarzenie na grupie, w którym opozycja wzywa do obalenia Putina na wzór ukraińskiego Majdanu.”

Pakiet reguluje również działalność religijną. Zapisy precyzują, że prawo do głoszenia kazań mają tylko reprezentanci wyznań zarejestrowanych w Rosji. Przedstawiciele innych odłamów czy sekt muszą o zezwolenie na misjonarską działalność prosić władze, nawet jeśli miałyby to być tylko posty internecie.Zapisy mają na celu ograniczenie pola do działania grup ekstremistycznych oraz tych, które opowiadają się przeciwko pomocy medycznej i skłaniają wiernych do przekazywania majątków. W praktyce jednak, jak oceniają eksperci z organizacji ds. ochrony prawnej Sowa, prawo utrudni misję protestanckim czy nawet katolickim kaznodziejom.”

(Źródło: http://www.newsweek.pl/swiat/rosja-ustawa-antyterrorystyczna-putin-walka-z-opozycja,artykuly,387931,1.html)”

 

Biorąc pod uwagę serię „zamachów” będących teatrzykiem dla mas, coś wisi w powietrzu i wygląda na to, że jesteśmy bardzo blisko przepowiedzianego 2000 lat temu biblijnego Wielkiego Ucisku, który od około 100 lat nazywa się Nowym Porządkiem Świata, pisanym w skrócie jako NWO.

Myślę, że tego typu strony niebawem zostaną zamknięte.

Z innej perspektywy patrząc, jeśli jeszcze nie uwierzyłeś w Jezusa, nie oddałeś mu swego życia, co w uproszczeniu można określić oddaniem swej woli Bogu i zrezygnowanie z pokus tego świata, to jesteś na „najlepszej” drodze do samozagłady i w razie czego licz na siebie. Jeśli będzie pochwycenie kościoła, a kiedyś na pewno będzie, to Ty się nie załapiesz. Nie oszukuj się. Jeśli nie masz relacji z Jezusem i tkwisz w grzechu, pozostaniesz na czas Gniewu Boga na ziemi.

 

 

Zaktualizowane: 19 lipca 2016 - 10:29

18 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Taka sytuacja:

  W skrócie: Pewien człowiek zgubił portfel w jednym z pasaży handlowych w Częstochowie, po paru dniach poszukiwań odnalazł go i ku zdziwieniu wszystko było na swoim miejscu , chciał nawet wynagrodzić uczciwą sprzedawczynię jednak ta nic od niego nie chciała więc ostrzegł ją żeby 27 lipca nie wychodziła z domu dla własnego bezpieczeństwa.
  – dziewczyna kiedy znalazła ów portfel sprawdziła dane delikwenta który okazał się być obywatelem krajów arabskich z tego co wiem to nawet powiadomiła o tym służby bo po takim ostrzeżeniu każdy by się wystraszył ……

  1. krąży to od dawna w necie więc uważam za blef.
   Nie mniej jednak coś się ZACZYNA dziać.

   1. Aha no tak mnie tez to ktoś opowiedział tym bardziej że śdm jest w Krakowie

   2. Czyli… jednak mamy się bać na własnych podwórkach… nie znając miejsca, dnia ani godziny…

  2. Mój brat jakiś miesiąc temu dostał telefon od swej byłej nauczycielki ( bardzo dobre relacje) iż jej uczennica w Krakowie widziała jak komuś wypadł portfel, był tam duży plik pieniędzy, oddała go człowiekowi narodowości arabskiej – ten zdziwiony iż oddała go wyjawił jej sekret by na ŚDM nie była w krakowie.
   Naprawdę nie wiem czy mówił prawdę, ale reszta naprawdę się wydarzyła.

  3. Karol Szulawiak

   Łukasz, ja podobną historyjkę słyszałem już rok temu chyba, tyle że z inną datą, miał być zamach w jakimś metrze i nic się nie stało.
   Tak więc to blef.

   1. Tak w metrze w Warszawie, tez słyszałam. Może zaczęli specjalnie tak mowić, żeby ludzie przestali w to wierzyć i uznawać każdą taką historyjkę za blef czekając na ŚDM? Na Pl. Piłsudskiego robią wielką scenę, mieszkam niedaleko i cieszę się ze wyjeżdżam w tych dniach. Swoją drogą wyjazd wypadł w tych dniach i dopiero niedawno zdałam sobie z tego sprawę, Bóg chyba nade mną czuwa 😉 ostatnio dostałam tez na maila wiadomość żeby przenocować kilku pielgrzymów? Nie wiem jak ich nazwać :p

 2. I w moim otoczeniu miało miejsce coś podobnego- kilka tym temu ciocia dobrej znajomej mej przyjaciółki (niby sprawdzone zródło) ,znalazła portfel w jednej z wrocławskich galerii -oddała,nic w zamian nie chciała,wiec muzułmanin „obdarował” ją wiedzà,by w lipcu nie chadzała po galeriach w stolicy Dolnego Śląska-sytuacja się powtarza, są to celowe zagrania i być może chodzi rownież o to,by ludzie zaczęli to odbierać jako blef. Wiem,ze na SDM z dużych miast wyjedzie od groma policji by chronić Kraków,a miasta jak Wrocław bedą sobie musiały radzić z garstką policjantów,którzy zostaną-info od bdb znajomej pracującej w komendzie głównej policji we Wro. Moim zdaniem prawdopodobne są ataki na centra handlowe.ucieszę się,jeśli to będzie blef,ale obstawiam inaczej…

 3. Nie znamy dnia ani godziny tak jak jest z Przyjściem Pana Jezusa tak i niestety będzie z zamachami 🙁

 4. Moje informacje nie pochodzà z neta,a od wiarygodnych osób,stad ocena… Gdybym jedynie przeczytała o tym,rzeczywiście uznałabym to za zwykle straszenie czymś,co bankowo nie nastąpi…

  1. Olu! Niemal identyczną wersję usłyszałam od wiarygodnej znajomej i nawet adminowi opisałam (miasto się nie zgadza 🙂 ). To jakaś psycho-manipulacja… Tylko po co~?

 5. To już cztery osoby słyszały tą sama historię ciekawe. Mi o tym mówiła szwagierka i tez od zaufanej znajomej która to przytrafiło , ciekawe skąd takie historie biorą swoje źródło.

  1. ciekawe… zorganizowana akcja? tylko w jakim celu?
   zastraszyć ludzi?
   byc może po to, by chrześcijanie wyszli na durniów, kiedy tak naprawdę nic się nie wydarzy.

   1. Karol Szulawiak

    Ogólnie Isis przyznaje się do innego pokoju. Lecz ostatnio Chojecki powiedział że czeka nas coś znacznie gorszego niż światowa wojna, a mianowicie „Światowy pokój” a co za tym idzie, światowy rząd. No cóż, trzeba czekać. Lecz nie zamierzam bawić się w przewidywania. Nie wiadomo czy „już blisko” możliwe że kiedyś ludzie też tak mówili. Nie mniej jednak codziennie jest jakieś info o działaniach Islamu. Nie zdziwię się jak na ŚDM walnie coś tak samo jak przy Euro, czyli nie wtedy jak było największe ciśnienie, ale parę dni po. Lecz podobno Franek ma nie przyjechać, bo uchodźców nie przyjęliśmy. No i fajnie, jakoś mi nie jest specjalnie przykro.

    „ciekawe… zorganizowana akcja? tylko w jakim celu?
    zastraszyć ludzi?”

    Zastraszyć ludzi? Wszyscy już są albo zastraszeni, albo najchętniej zaczęli by wojować z Islamem. jeśli przez to zastraszanie, dużo ludzi zrezygnuje z wyjazdu na ŚDM, to spoko, niech sobie zastraszają ile chcą.

    1. Karol Szulawiak

     „Ogólnie Isis przyznaje się do innego pokoju”

     Tfu, miało być „do każdego zamachu” nie skończyłem pisać jednego zdania, a myślami pobiegłem do następnego 😀

 6. hehe jest to jedna z miejskich opowieści która manipuluje naszymi odczuciami znalazłem artykuł który to dość kompletnie wyczerpuje:

  http://atrapa.net/legendy/wdzieczny-terrorysta.htm

  Od siebie tylko dodam że jeżeli łatwo uwierzyć w taka bajkę to co będzie jak ktoś puści w eter że trzeba zrobić sobie tatuaż bo nie kupisz bułek na śniadanie i to mnie w sumie przeraża…

 7. Rosja to jakiś poligon doświadczalny, to prawo „antyterrorystyczne” to świetny model na ściganie ludzi w nwo

 8. Strzelanina w centrum handlowym w Monachium!!!
  Podają akurat w TV…Podobno są ofiary śmiertelne…
  Módlmy się…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish