Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Król Jahwe zakopany w Gdyńskiej piramidzie – Zofia Piepiórka

Materiał bardzo obszerny, kontrowersyjny, kiedyś temat podesłał mi ówczesny znajomy AbelPolak. Dziś mam świeży materiał. Przedstawiam badawczo, zapoznawczo. Nie popieram i nie odrzucam tych tez, ale ja nadal nie wiem dlaczego Polacy są tak bardzo prześladowani przez Niemców i komunistów rosyjskich. Kto wie, może ta kobieta ma nieco racji.

 

http://wspanialarzeczpospolita.wordpress.com/2014/07/22/lechici/
„Teraz, po latach od ich odkrycia, te wszystkie informacje są dla mnie oczywiste, ale gdybym żył w głębokiej nieświadomości w tym temacie, a tym bardziej był bym chrześcijaninem, informacje powyżej uznałbym za jakieś brednie. No bo jak to, Polska krajem Boga? Zapraszam do Bibliotek i Google. Wszystko możecie sprawdzić jeśli oczywiście starczy Wam odwagi i będziecie chcieli.” A KTÓREGO BOGA? W Świetej Górze w Gdyni w zasypanej piramidzie znajduje się GROBOWIEC KRÓLA LACHWE (JAHWE) ktory od niepamietnych czasów strzegli pustelnicy do czasu wybuchu II WŚ. Napisalam na ten temat ksiazke zat. „Świeta tajemnica Gdyni” która jest książką zakazaną przez naukowców i Kościół Katolicki oraz… Izrael. Jak długo będziemy okłamywani przez tzw. naukowców i duchowieństwo?

 

http://www.youtube.com/watch?v=hOnZhKH7Tqw

Zaktualizowane: 2 sierpnia 2014 - 23:26

1 Komentarz

Dodaj komentarz
  1. SzukającyPrawdy

    Dla tych którzy powiązują czasy ostateczne z przepowiedniami mam link do przepowiedni które potwierdzają powyższy temat 😉
    http://www.koniec-swiata.org/przepowiednie-dla-polski-albo-jej-dotyczace/

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish