Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

BARACK OBAMA STANIE PRZED SĄDEM i…porzuca Izrael w Radzie Bezpieczeństwa ONZ

Walka Syjonistów z Watykanem przybiera na sile. Pupilek Watkanu Obama został właśnie poniżony.

„Z OSTATNIEJ CHWILI: BARACK OBAMA STANIE PRZED SĄDEM! Zakończyło się właśnie głosowanie w Kongresie gdzie Republikanie mający większość przegłosowali pozwanie Baracka Obamę za łamanie konstytucji. Jak tłumaczą, sposób sprawowania władzy prezydenta jest arogancki, a wręcz dyktatorski. Chodzi o częste stosowanie rozkazów wykonawczych co umożliwiało mu omijanie niewygodnych dla siebie ustaleń Izby Reprezentantów.

Spirala apokalipsy została nakręcona. Teraz tylko czekać, aż impulsywny Izrael się wścieknie i zaatakuje miasto na siedmiu wzgórzach pełne demonów.

Tymczasem USA razem z ONZ pozostawiły Izrael samemu sobie żadając zawieszenia brobi między Hamasem a Izraelem

 

http://www.redflagnews.com/headlines/breaking-obama-abandons-israel-at-un-security-council

 

a Gaza płonie. Scena niczym z apokalipsy:

 

https://twitter.com/sbadsgood/status/494716610784284673/photo/1

Zaktualizowane: 2 sierpnia 2014 - 22:28

3 komentarze

Dodaj komentarz
  1. Witam. Jego maska nie została jeszcze zrzucona. On będzie synem zatracenia, jak Judasz, zdradzi Stany Zjednoczone. Pozdrawiam.

  2. Coś mi się ta teoria nie trzyma kupy : ( . Moim zdaniem to Izrael zostanie zmuszony do wprowadzenia na swoje terytorium wojsk międzynarodowych pod patronatem Watykanu. Kiedy państwa islamskie poczują, że Izrael jest sam mogą próbować go wspólnie zaatakować. Zawsze uważały, że Izrael nie ma racji bytu w tym miejscu. Watykan zrobi wszystko by przejąć kontrolę nad wzgórzem świątynnym w Jerozolimie. Przecież już nawet jest właścicielem części ziemi w tym miejscu. To ciekawe, że proroctwa Biblijne wypełniają się jedno po drugi w odniesieniu do Izraela.

    1. Jesli Izrael zaatakuje to na pewno nie sam. Nie upieram się że to będzie Izrael. Biorę to pod uwagę tak samo jak Islam, ale Islam jest kierowany przez watykan, a więc prawdopodobnie będzie cięzko mu wykonać ten wyrok na nierządnicy.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish