Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Czy szpitale mordują pacjentów chorych na divoc1-9 remdesivirem i midazolamem?

 

Słyszeliśmy już o “leczeniu” podkręconym respiratorem grypowców, a teraz dochodzą jeszcze “leki”

 

 

W swoim najnowszym odcinku programu Thrive Time Show Clay Clark rozmawia z Mikki Willisem o tym, dlaczego ci, którzy mają c19, nie powinni przyjmować szpitalnych protokołów remdesiviru i midazolamu.

 

Na kianale BrighteonTV Clay  Clark mówi o 2 sprawdzonych skutecznych metodach leczenia c19 : hydroksychlorochinie i iwermektynie. Ale omówili także terapie, które zabijają ludzi: remdesivirem i midazolamem – które zostały użyte wg nich do zakończenia życia tysięcy osób, które podobno zmarły na COVID-19. Dokument NHS dowiódł również, że nakazano to personelowi szpitala.

https://www.brighteon.com/2f60f3c9-594a-4c01-b2fd-2efdd1fd54bf

 

 

 

Remdesivir, czyli zabijanie brakiem skuteczności?

 

WHO twierdzi, że nie powinien być stosowany u hospitalizowanych pacjentów z COVID-19, mówi WHO

https://www.nbcnews.com/health/health-news/remdesivir-shouldn-t-be-used-hospitalized-covid-19-patients-who-n1248320

 

Na medonet.pl zaś możemy przeczytać:

 

Towarzystwo Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych zaleca podawanie remdesiwiru w przypadku pełnoobjawowego COVID-19 u hospitalizowanych pacjentów z saturacją poniżej 95 proc. Lek podawany jest dożylnie przez 5 dni w następującym schemacie: pierwszego dnia dawka nasycająca- 200 mg, potem dawka podtrzymująca- 100 mg.

https://www.medonet.pl/koronawirus-pytania-i-odpowiedzi/leczenie-koronawirusa,to-jedyny-lek-na-koronawirusa–remdesivir-powstal–by-leczyc-inna-chorobe,artykul,36597460.html

 

 

 

Remdesivir, znany jako Veklury, i steryd deksametazon były pierwotnie stosowane w leczeniu pacjentów z COVID-19, ale ostatnie globalne badanie skuteczności remdesiviru wykazało, że ma on niewielki lub żaden wpływ na hospitalizowanych pacjentów.

 

 

„Remdesivir nie ma znaczącego wpływu na śmiertelność ani inne ważne wyniki dla pacjentów, takie jak konieczność wentylacji mechanicznej lub czas do poprawy klinicznej” – powiedzieli eksperci z Grupy Opracowującej Wytyczne WHO.

 

 

W świetle danych z badania WHO, które obejmowało dane od ponad 11 200 osób w 30 krajach, remdesiwir został sklasyfikowany jako lek, którego nie należy stosować u pacjentów z COVID-19.

 

 

Midazolam “lek”, który powoduje objawy kowidowe…

 

 

Midazolam to “lek”, który może powodować poważne lub zagrażające życiu problemy z oddychaniem, które mogą prowadzić do trwałego uszkodzenia mózgu, a nawet śmierci.

 

Midazolam otrzymał ostrzeżenie amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA), ponieważ wiąże się z depresją oddechową i zatrzymaniem oddechu przez spowolnienie lub zatrzymanie oddechu.

Midazolam może spowodować śmierć — w rzeczywistości w ostatnich latach był używany jako jeden z trzech leków, które w połączeniu są podawane więźniom skazanym  na karę śmierci.

W niektórych doniesieniach odnotowano stosowanie midazolamu w Wielkiej Brytanii w celu „przedwczesnego zakończenia życia tysięcy osób”, które podobno zmarły na COVID. Midazolam był najprawdopodobniej stosowany u wentylowanych pacjentów z COVID-19, ponieważ jest to jeden z dwóch najczęściej stosowanych leków benzodiazepinowych do sedacji na OIOM-ie. Jest to często stosowane u pacjentów w stanie krytycznym, aby utrzymać ich spokój i umożliwić regenerację…..

 

Natomiast leczenie inwermektyną jest zabronione i ośmieszane.

 

Ponownie oprę się na medonet.pl:

 

Iwermektyna wykazuje duże, statystycznie istotne zmniejszenie ryzyka zachorowalności na COVID-19 i śmiertelności z powodu tej choroby – ogłosili niedawno członkowie organizacji FLCCC.

 

ale….

 

 

Światowa Organizacja Zdrowia pozostaje jednak na stanowisku, że nie powinien być stosowany w leczeniu koronawirusa. Podobnego zdania jest prof. Krzysztof Pyrć. – Na ten moment nie mamy wiarygodnych danych, które uzasadniałyby użycie iwermektyny – mówi biolog w rozmowie z Medonetem

https://www.medonet.pl/koronawirus-pytania-i-odpowiedzi/leczenie-koronawirusa,iwermektyna-zakonczy-pandemie–co-na-to-ekspert-,artykul,81956718.html

 

 

Zapotrzebowanie na iwermektynę rośnie również na całym świecie, ponieważ niektóre kraje zalecają ten lek jako leczenie pacjentów z COVID-19.

 

Teraz zachodzi pytanie lub kilka pytań?

Czy można zabijać słabym lekiem dając złudzenie leczenia?

Czy można zabić lekiem szkodzącym zdrowiu?

Czy tez można zabić nie przepisywaniem skutecznego leku?

 

 

 

 

 

 

Zaktualizowane: 12 października 2021 - 21:28

2 komentarze

Dodaj komentarz
  1. Dodam tutaj komentarz bo nie mogę tego zrobić na tym wpisie: https://detektywprawdy.pl/2021/10/12/duch-religijnosci-posrod-ludu-bozego/ Nie mam pozwolenie 🙁 😕 Tak mi mówi wordpress. A więc dziękuję za ten niesłychanie mądry i pouczający wpis. Dużo mi wniósł dla mnie dzisiaj. Zastanowiłam się nad sobą głębiej i myślę, że mam wiele jeszcze do poprawy w tym temacie. Jeszcze raz dzięki w imieniu Jezusa Chrystusa.

    1. Chwała Bogu, choć nie wiem dlaczego nie da się wpisać pod tamtym..

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish