Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Sierżant policji w Australii rzuca pracę z powodu terroru władzy wobec protestujących.

Mam wrażenie, że bohaterowie świata ko-widowego coraz częściej stanowią kobiety.

 

Pełniąca obowiązki sierżanta policji Krystie Mitchell zrezygnowała z pracy w Victoria Police w odpowiedzi na nieetyczne nakazy zdrowia publicznego wydane przez rząd stanowy.

 

 

 

Pełniąca obowiązki sierżanta policji Krystie Mitchell zrezygnowała ze stanowiska ze skutkiem natychmiastowym po 16 latach służby w Victoria Police. Mitchell ujawniła, że polityka rządu stanowego brutalnego tłumienia obywateli Australii była spowodowana rosnącym wpływem wiktoriańskiego premiera Dana Andrewsa na organy ścigania, używając go jako narzędzia do utrzymywania autorytarnych nakazów zdrowia publicznego w „najbardziej zamkniętym mieście na świecie”. .

W swoim wywiadzie sierżant Mitchell ostrzegła również, że setki kolegów oficerów w końcu odmawiają współpracy z nieetycznymi rozkazami swoich przełożonych i są gotowi stawić opór.

Ha, co na to pastorzy przekręcający wersety mówiące, że każda władza jest od Boga i należy być jej posłusznym?

„Wybieram rezygnację, ponieważ nie mogę już naprawić w mojej duszy sposobu, w jaki moja organizacja – dla której uwielbiałam pracować – jest wykorzystywana, oraz szkody, jakie wyrządza reputacji Victoria Police i szkody że to powoduje w społeczności” – dodała.

Australijski stan Wiktoria przekształcił się w orwellowskie państwo policyjne po trwających protestach przeciwko blokadom i nakazom szczepień. W konsekwencji Victoria Police zyskała międzynarodowy rozgłos dzięki brutalnemu tłumieniu protestujących i dysydentów, którzy odważyli się krytykować popadnięcie rządu w autorytaryzm.

Mitchell nawiązał do stosowania przez policję Wiktorii bezprecedensowej taktyki wobec obywateli Australii. Należą do nich:

-zamykanie firm na czas nieokreślony,

-zamykanie granic stanowych,

-nałożenie zakazu lotów nad miastem Melbourne w celu uniemożliwienia nagrania na żywo działań policji przez helikoptery medialne ,

-wykorzystanie agentów prowokatorów do obalania protestujących,

-użycie ciężko uzbrojonej policji paramilitarnej i jednostek antyterrorystycznych,

-paradowanie pojazdów opancerzonych w Melbourne CBD,

-brutalność policji wobec niczego niepodejrzewających lub ubezwłasnowolnionych ofiar ,

-strzelanie gumowymi kulami na oślep w nieuzbrojonych demonstrantów z bliskiej odległości, co prowadzi do poważnych obrażeń oraz aresztowanie protestujący lub dysydenci polityczni wykorzystujący technologię rozpoznawania twarzy lub aktywność w mediach społecznościowych.

Jeśli wierzysz Słowu Bożemu to proszę Cię pomódl się o tę kobietę policjantkę: o ochronę dla niej, o mądrość w rozmowie z byłymi kolegami z pracy.

Pomódlmy się także o tego premiera Dana Andrewsa, aby Bóg przemówił do jego sumienia, żeby miał niepokojące sny w których zobaczy krzywdę swoich decyzji i żeby zawrócił ze złej drogi.

Tak przy okazji. Poszperałem trochę o człowieku i okazuje się, że jest to dosyć symbolicznie ciekawa postać. To, że należy do partii będącej  polskim odpowiednikiem SLD i PO (Partia Pracy -centrolewica) wcale mnie nie dziwi, ale – uwaga – Dan Andrews jak tylko został wybrany rozpoczął mocno współpracować z komunistycznymi Chinami i podpisał w ramach tzw Inicjatywy Pasa i Szlaku protokoły ustaleń między oboma krajami.

Inicjatywa ta to globalna strategia rozwoju infrastruktury przyjęta przez rząd chiński w 2013 do inwestowania w prawie 70 krajach i organizacjach międzynarodowych.

Mówiąc z polityki na nasze sprzedał Australię dla komunistów a teraz wprowadza szaleństwo terroru i prześladowań swoich obywateli.

Chiny są tym samym co Black Lives Matter, czyli zasłoną dymną dla Chazarów do wprowadzenia światowego komunizmu.

Jakby co, to nie oni, ale chińscy komuniści…

Jeszcze na koniec, przypomina mi się pewna scena z filmu Left Behind, jak to po pochwyceniu zostali sami nienawróceni i jeden z nich policjant na służbie zabił człowieka tylko dlatego, że kradł radio. Teraz odchodzić będą z policji tak po ludzku patrząc uczciwi i dobrzy ludzie. Kto zostanie? Aż myśleć się nie chce.

Dla nas tak czy owak jedyna nadzieja w Bogu!

Chwałą Jezusowi.

źródło:

lifesitenews.com/news/australian-police-officer-resigns-over-covid-laws-says-govt-has-escalated-the-violence/?utm_source=top_news&utm_campaign=usa

_________________

 

Mój blog jest alternatywą dla systemowych i antysystemowych ale niebiblijnych  mediów new age.

 

Od ok 10 lat wzrastam w poznawaniu Prawa Bożego i w oparciu o to Prawo relacjonuję rzeczywistość. Żyjemy w czasach tuz przed nadejściem Jezusa. Ale najpierw będzie miał miejsce Wielki Ucisk biblijny, którego już ludzkość doświadcza “plandemią”, będącą czasem łaski: czasem na nawrócenie się, czyli porzucenie grzechów i odejściem od tego zepsutego świata.

_________________

Jeśli chcesz mnie wesprzeć w tym co robię, podaję dane do przelewu:

Odbiorca: Piotr

W tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

PKO. nr konta: 03102026290000910204005278

 

Dziękuję serdecznie’

 

 

Zaktualizowane: 12 października 2021 - 21:04

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish