Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Meteoryt w Kanadzie spadł do łóżka kobiety. Zapowiedź gniewu Bożego.

Na tym polega Boża miłość, że nie chce on okazywać swego gniewu, ale ostrzega ludzkość. Niestety nie każdy chce wysłuchać ostrzeżeń Boga.

Bóg nie chce zagłady ludzi ale ludzie pokochali ciemność.

 

“Będą silne trzęsienia ziemi, a miejscami głód i zaraza; ukażą się straszne zjawiska i wielkie znaki na niebie.” Łk 21.11

 

Zaraz już jest i będzie jeszcze większa od wiadomo czego. Silne trzęsienia ziemi jak najbardziej mają miejsce.

 

 

Spadające meteoryty również coraz częściej pokazują się na niebie.

Tymczasem doszło do sytuacji wielce symbolicznej.

W Kanadzie, w państwie totalitarnym, mocno lewicowym, czyli skrajnie bezbożnym, kawałem meteoru  wpadł do łóżka kobiety.

 

https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-kanada-meteoryt-spadl-do-lozka-kobiety-docenialam-jak-kruche,nId,5577294

 

Kobieta powiedziała: “”Doceniałam, jak kruche jest życie”

Nie da się chyba dosadniej spojrzeć na takie doświadczenie. Obecnie ludzie żyją jakby ani Boga nie było, ani śmierci, ani drugiej śmierci.

 

Oto jej opis sytuacji:

 

“Mieszkanka przyjęła wytłumaczenie z ulgą. – Trzęsłam się i przestraszyłam, kiedy to się stało. Myślałam, że ktoś wskoczył do środka, i huk pochodził z pistoletu lub czegoś podobnego. To prawie ulga, kiedy zdaliśmy sobie sprawę, że mógł spaść tylko z nieba – podkreśliła.

 

To jest zapowiedź tego co będzie na wielką skalę.

Choć Bóg ma swój czas i przyjdzie kiedy trzeba, ja sam proszę Jezusa o rychłe przyjście. Znajomi czasem pytają mnie “jak ty wytrzymujesz przetwarzając tyle złych wiadomości”.

Myślę, że nie o wszystkim wiemy, np. o tym co robią sataniści illuminati, to raz, a dwa to co jest teraz to malutki trailer tego co będzie.

 

(21) I grad ogromny o wadze jakby talentu spadł z nieba na ludzi. A ludzie Bogu bluźnili za plagę gradu, bo plaga jego jest bardzo wielka.
(Apokalipsa (Objawienie) 16:21)” 

 

Rozdział 16 dotyczy czasu stricte po przyjęciu znaku bestii, albowiem ludzie będą bluźnić Bogu za to, że mają wrzody po przyjęciu znaku bestii.

(10) A piąty wylał swą czaszę na tron Bestii: i w jej królestwie nastały ciemności, a ludzie z bólu gryźli języki (11) i Bogu nieba bluźnili za bóle swoje i wrzody, ale od czynów swoich się nie odwrócili. “

 

 

Nie będą ani konsekwentni, nie będą brali odpowiedzialności za swój wybór, ani nie będą się chcieli nawrócić.

Kiedyś napisałem, że nie będą się chcieli nawrócić gdyż już prawdopodobnie nie będą w stanie po przyjęciu decydować o sobie. Nie wiem czy z powodu oprogramowania mRNA czy z powodu chipów. Proces znaku bestii jest dopiero wdrażany. To nie jest produkt finalny.

 

Moim zdaniem będą jeszcze większe anomalia.

Wulkan w Hiszpanii nie odpoczywa a jest jeszcze bardziej aktywny. Z wiadomości sprzed kilku dni wiemy, że zniszczył już 1200 budynków:

 

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-10-09/hiszpania-cumbre-vieja-zwieksza-aktywnosc-blisko-1200-zniszczonych-budynkow/

 

Mam wrażenie, że Polacy żyją jakby nie było ani plandemi, ani tych kataklizmów. Zero refleksji na płaszczyźnie duchowej, kompletny brak zainteresowania Bogiem.

Antysystemowcy wierzą, że oni swoimi siłami zmienia świat, ale to jest nieBoża wersja wydarzeń.

Może na zakończenie reakcja kobiety do której wpadł meteoryt:

 

 

Po prostu podskoczyłam i zapaliłam światło, bo nie mogłam zrozumieć, co się do cholery stało – powiedziała dla “Victoria News” Ruth Hamilton. – Byłam roztrzęsiona. W pierwszej chwili pomyślałam, że ktoś ostrzelał mój dom – dodała

 

_________________

 

Mój blog jest alternatywą dla systemowych i antysystemowych ale niebiblijnych  mediów new age.

 

Od ok 10 lat wzrastam w poznawaniu Prawa Bożego i w oparciu o to Prawo relacjonuję rzeczywistość. Żyjemy w czasach tuz przed nadejściem Jezusa. Ale najpierw będzie miał miejsce Wielki Ucisk biblijny, którego już ludzkość doświadcza “plandemią”, będącą czasem łaski: czasem na nawrócenie się, czyli porzucenie grzechów i odejściem od tego zepsutego świata.

_________________

Jeśli chcesz mnie wesprzeć w tym co robię, podaję dane do przelewu:

Odbiorca: Piotr

W tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

PKO. nr konta: 03102026290000910204005278

 

Dziękuję serdecznie’

 

 

 

 

 

Zaktualizowane: 12 października 2021 - 17:39

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish