Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Gubernator NY mówi megakościołowi, że szczepionka jest Bożą „odpowiedzią na modlitwy”

 

To mówi Pan:
«Przeklęty mąż, który pokłada nadzieję w człowieku
i który w ciele upatruje swą siłę,
a od Pana odwraca swe serce.

 

Gubernator stanu Nowy Jork, Kathy Hochul, wychwalała Boga  w Centrum Kultury Chrześcijańskiej z siedzibą w Brooklynie w niedzielę, mówiąc wiernym jednocześnie że szczepionki przeciwko COVID-19 są Bożą odpowiedzią na „nasze modlitwy” i wezwała wierzących aby zostali jej apostołami, zachęcając innych do robienia strzałów

 

 

 

“Nie przeszliśmy przez tę pandemię. Chciałbym, żeby tak było, ale w tym czasie dużo modliłam się do Boga i wiecie co, Bóg odpowiedział na nasze modlitwy. Sprawił, że najmądrzejsi mężczyźni i kobiety, naukowcy, lekarze, badacze – sprawił, że wymyślili szczepionkę.

 

Niesamowity język węża i spłaszczanie osoby Jezusa do takiego marihuanowego człowieka, który tylko kocha i nie interesuje go prawda ani sprawiedliwość, ale to żeby było przyjemnie.

 

Potrzebuję was, abyście byli moimi apostołami. Musicie wyjść, porozmawiać o tym i powiedzieć, że jesteśmy to sobie nawzajem winni. Kochamy się wzajemnie. Jezus nauczył nas kochać siebie nawzajem i jak okazywać tę miłość, ale także troszczyć się o siebie nawzajem na tyle, by powiedzieć: proszę, zaszczep się, bo cię kocham i chcę, żebyś żył,

Chcę, żeby nasze dzieci były bezpieczne, kiedy są w szkołach, chcę, żeby były bezpieczne, kiedy idziesz do lekarza lub do szpitala i ktoś cię leczy, nie chcesz zarazić się od niego wirusem. Jesteś już chory, inaczej byś tam nie był” – powiedziała.

 

Jeszcze nigdy nie używałem tego obrazka, ale po przeczytanie takiej manipulacji nasuwa mi się na myśl jedno:

 

 

Łączenie Jezusa i posługiwanie się jego imieniem do kłamania to ohyda nad ohydami.

 

 

Fałszywa dziadowska i podrabiana miłość.

Jak myślicie przez kogo została wyszkolona p. gubernator?

 

Ukończyła  prawo na Katolickim Uniwersytecie Ameryki…

 

Columbus School of Law z KUA ściśle współpracuje z Wydziałem Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Uniwersytety organizują wspólnie dwa programy nauczania.

 

Absolwentem Katolickiego Uniwersytetu Ameryki  był namiestnik rzymski biskup Józef Życiński, który został odznaczony przez komunistę Komorowskiego a także   uhonorowany tytułem człowieka roku „Gazety Wyborczej”.

 

Ja się pytam teraz tych wszystkich katolickich działaczy niby antysystemowych jak wrealu24 czy innych: co wy na to?

 

Strasznie obłudny jest ten świat ale ucisk musi nadejść ponieważ ludzie wspierają chazarski kościół Rzymu i nie chcą przyjść do Słowa Boga.

 

źródło:

https://www.christianpost.com/news/kathy-hochul-says-covid-vaccine-is-gods-answer-to-prayers.html

Updated: 6 października 2021 — 11:22

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme