Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Twitter wpis na temat nekrologu (dźgania) młodej matki uznał jako „wprowadzający w błąd”. Amerykanie oburzeni.

Wszystkie wielkie korporacje budują system biblijnej bestii i Twitter nie jest wyjątkiem. Jednak ludzkość zamiast wykorzystywać Twittera do wyjścia z tego Babilonu, wolą zajmować się tylko polityką.

 

Wpis będący solą w oku Twittera brzmiał tak oto:

 

 

Seattle, WA — Jessica Berg Wilson, „wyjątkowo zdrowa i pełna życia 37-letnia młoda matka bez podstawowych schorzeń”, zmarła po zakrzepicy wywołanej przez szczepionkę COVID. Nie chciała się szczepić.

 

 

37-letnia kobieta z Seattle, która dorastała w rejonie Portland i ukończyła Uniwersytet Stanowy w Oregonie, stała się czwartą osobą (w oficjalnych statystkach reżimu), która  zmarła w Stanach Zjednoczonych z powodu rzadkiego powikłania w postaci zakrzepów krwi związanego ze szczepionką COVID-19 firmy Johnson & Johnson, według jej rodziny i urzędników służby zdrowia stanu Waszyngton.

Departament Zdrowia Stanu Waszyngton oraz Public Health – Seattle & King County powiedziały we wtorek w oddzielnych oświadczeniach, że uważają, iż kobieta zmarła z powodu powikłania opisanego jako “zakrzepica z zespołem małopłytkowości”, który jest również znany jako “wywołana szczepionką immunologiczna małopłytkowość zakrzepowa (VITT)”.

 

Mimo, iż o związku zgonu ze szczepionką poinformowały organizacje rządowe (czytaj sługi korporacji), to Twitter usunął  określił tweeta jako „wprowadzający w błąd” .

 

Nekrolog stwierdza, że ​​​​Wilson zmarła 7 września „z powodu małopłytkowości zakrzepowej wywołanej przez szczepionkę COVID-19 (VITT)” – zespołu krzepnięcia krwi.

W nekrologu czytamy, że matka dwóch dziewczynek, w wieku 5 i 3 lat, „zaciekle sprzeciwiała się przyjęciu szczepionki”, ponieważ była zdrowa, młoda i nie była zagrożona poważną chorobą.

Nie chciała szczepionki.

„Jednakże w ostatnich tygodniach jej życia świat pogrążył się w ciemności z powodu nakazów dotyczących szczepień. Lokalne i stanowe rządy były zdeterminowane, aby pozbawić ją prawa do zasięgania opinii jej mądrości i cieszenia się jej wolnością” – czytamy w nekrologu, dodając, że „ jej wolność wyboru została odebrana”.

„Jej pasja aktywnego zaangażowania się w edukację swoich dzieci ostała po raz kolejny zablokowana przez nakaz rządowy.

 

System biblijnej bestii broni się jak może przed choćby jednym przypadkiem śmierci w wyniku dźgania.

Pomyśleć, że nie ma wojny, że NIKT nie oddał ani jednego strzału.

Wystarczyło mieć media i dobrze opłacanych pracowników spod znaku węża eskulapa.

 

 

 

 

źródło:

https://www.foxnews.com/us/critics-twitter-censorship-obituary-vaccines-coronavirus

 

Updated: 6 października 2021 — 19:11

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme