Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Jasne, że planują kryzys i niedobory żywności i towarów. W Chinach przez brak prądu stoi ponad 100 fabryk.

W UK braki paliwa. W USA lokalny niedobór żywności i pracowników a teraz w Chinach stanęły fabryki. To wszystko jest dowodem na to, że bez względu na różnice polityczne i ideologiczne masoneria wszystkich krajów współpracuje ze sobą

 

Z powodu wywołanych niedoborem węgla i wzrostem jego cen przerw w dostawach prądu w Chinach pracę zawiesiło ponad 100 fabryk – informuje w czwartek Reuter. Rosyjskie przedsiębiorstwo energetyczne Inter RAO przekazało, że Chiny zwróciły się o zwiększenie dostaw energii z Rosji.

Mająca monopol na eksport energii elektrycznej z Rosji państwowa firma Inter RAO poinformowała, że otrzymała prośbę od strony chińskiej i rozważa “znaczne” zwiększenie dostaw prądu do północnych prowincji Chin. Rzecznik prasowy przedsiębiorstwa nie podał dalszych szczegółów dotyczących tej sprawy – przekazała Agencja Reutera.

W 2020 roku eksport prądu z Rosji do Chin wyniósł 3,06 mld kWh i był o 1,3 proc. mniejszy niż w 2019 r. ”

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Chiny-przez-brak-pradu-stoi-ponad-100-fabryk-Wladze-chce-sprowadzac-wiecej-energii-z-Rosji-8197205.html

 

Chiny połączone z Rosją i Iranem to bardzo poważna koalicja, ale ja nie o tym dzisiaj.

Już za kilka tygodni może się okazać, że będzie niedobór wielu towarów i to będzie kolejny po c19 atak na małych przedsiębiorców. Sztucznie wykreowane przerwanie łańcucha dostaw.

 

W UK kilka dni temu w obliczu niedoboru paliwa skradziono ropę o wartości ponad 200 tysięcy złotych.

 

 

Jak donoszą brytyjskie media, z parkingu należącego do Portsmouth Truckstop w Farlington skradziono paliwo o wartości ponad 200 tys. zł. Złodzieje wypompowali ok. 30 tys. litrów oleju napędowego.

Kamery zarejestrowały, jak jeden ze sprawców wspina się na jedną z cystern z paliwem i umieszcza w niej rurę. Jak poinformował właściciel, na miejscu w momencie kradzieży znajdowały się dwie cysterny z olejem napędowym. Ogółem w cysternach powinno być 43 tys. litrów diesla, po sprawdzeniu okazało się, że pozostało jedynie 13.

Desperacja, by zdobyć paliwo osiągnęła szczyt. Skradziono 30 tys. litrów diesla za 200 tys. zł

 

 

 

 

 

Przez rok nas straszono chorobą. Teraz będzie strach brakiem żywności i niepewnością ekonomiczną

 

Tak to widzę.

 

Oczywiście pastorzy nie wskażą Wam biblijnej bestii, nie pokażą że już teraz cały świat współpracuje co do kowida i sztucznie tworzonego kryzysu a także kłamstwa kliamtycznego.

Z drugiej strony chodząc do takich kościołów wspieracie kłamstwa.

 

Zaktualizowane: 6 października 2021 - 10:55

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish